Ex-بمبئی پلیس بالا Rakesh ماریا باعث می شود شگفت انگیز آیات در مورد شینا بورا قتل Pak لینک با 26/11 در کتاب خود

سابق پلیس بمبئی کمیسر Rakesh ماریا در کتاب خود با عنوان ” اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر نشان داد تکان دهنده اطلاعات خودی در مورد چند مورد در طول زندگی حرفه ای خود را بالا می برد که کلید سوالات در مورد مسائل سیستمیک. در میان حوادث به نور آورده بودند و پر شور Sheena بورا مورد قتل و 2008 حملات بمبئی (با نام مستعار “26/11” حمله تروریستی) هر دو مورد که در آن ماریا بود که با بررسی است.

– –

شینا بورا, پرونده قتل

این Sheena بورا پرونده قتل آمد به اخبار در سال 2015 زمانی که رسانه های بارون پیتر Mukerjea و Indrani Mukerjea بودند دستگیر و به اتهام ربودن و قتل Indrani دختر شینا بورا. Rakesh ماریا سپس کمیسر پلیس بمبئی بود که مسئول تحقیق در این مورد. در کتاب خود ماریا ساخته شده است برخی از تکان دهنده ادعا می کند که در آن او مدعی است که با توجه به Mukerjea زن و شوهر را تحت تاثیر قرار وجود دارد سیستمیک فشار برای جلوگیری از مناسب تحقیق و تفحص در مورد. در وحی پر شور سابق کمیسر پلیس مقصر Deven Bharti سپس مشترک کمیساریای (نظم و قانون) از گمراه کننده او در این تحقیقات با توجه به Bharti لینک با Mukerjea خانواده است.

بیشتر Rakesh ماریا گفت که این به این دلیل است که او به طور ناگهانی ترویج منتقل و به عنوان مدیر کل (DG) از خانه نگهبانان به طور چشمگیری در وسط تحقیقات اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) KP Bakshi. احمد جاوید در آورده بود به عنوان جدید بمبئی کمیسر پلیس ماریا به عنوان جانشین در مدت کوتاهی پس از انتقال او به طوری که این تحقیقات می تواند به طور موثر سرکوب Rakesh ماریا ادعا کرد.

سابق بمبئی بالا پلیس همچنین گفته است که با توجه به Mukerjeas نفوذ در رسانه ها و آژانس های خبری و سپس سعی کرده بود به رنگ Rakesh ماریا به عنوان یک ناتوان افسر پلیس و نادیده گرفته بود Deven Bharti لینک با Mukerjea زن و شوهر است. ماریا گفت که او برای اولین بار او را به ظن هنگامی که پیتر Mukerjea تا به حال در یک نمونه با اشاره به Deven Bharti به عنوان “Deven”, اشاره در یک درجه از نزدیکی بین این دو است.

سال 2008 حملات بمبئی

یک مورد دیگر مشخصات بالا که سابق پلیس بمبئی کمیسر Rakesh ماریا درگیر شد در سال 2008 بمبئی حمله (با نام مستعار “26/11” حملات تروریستی).

در نوامبر 2008, 10 عضو از Lashkar-e-Taiba پاکستان مبتنی بر سازمان تروریستی انجام 12 هماهنگ تیراندازی و یک سری از بمب گذاری در حملات ماندگار چهار روز در سراسر بمبئی. حداقل 174 نفر از جمله 9 حمله و بیش از 300 زخمی شدند. حمله به خود جلب کرد محکومیت گسترده جهانی است و به عنوان یکی از بدترین حملات تروریستی علیه هند است.

در کتاب خود “اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر’, Rakesh ماریا است آشکار توطئه پاکستان برتر سازمان اطلاعات Inter-Services Intelligence ISI) را به پروژه 26/11 بمبئی حمله تروریستی به عنوان یک عمل “هندو تروریسم”. به جای سابق پلیس بالا نوشته شده است در مورد طرح ISI و Lashkar-e-Taiba (اجازه).

ماریا نوشت که Ajmal Kasab تا به حال یک نخ قرمز (قابل توجه در آیین هندو) در مچ دست خود را به عنوان بخشی از ISI توطئه و یک هویت جعلی کارت با نام خود را به عنوان Sameer دینش چودری نیز بهبود از او. هر کارت شناسایی او گفته است: “ما دانشجویان یک کالج در حیدرآباد و جعلی بنگلور آدرس نیز داده شده است.

سابق پلیس اضافه شده که تا به حال Kasab شده است که زنده آن را هرگز نشان داد که او نه یک هندو اما در واقع متعلق به فریدکت در پاکستان است. افسران پلیس را که باید انجام تحقیقات خود را در حیدرآباد و بنگلور بر اساس کارت شناسایی. رسانه ها بیش از حد شده اند جستجو برای دوستان و ISI را موفق خود را در توطئه با گسترش نظریه هندو تروریسم است.

در کتاب خود ماریا ادعا کرد که پس از Kasab بود ISI و اجازه دهید در تلاش بودند از هر راه ممکن برای از بین بردن Kasab او به عنوان بزرگترین و تنها شواهدی از حملات بمبئی. برای این کار ISI نیز با توجه به قرارداد به داود ابراهیم را به کشتن Kasab افزود: ماریا.

ماریا در این کتاب نوشت: “پس از آموزش برای سه دور برای اجازه دهید Kasab دریافت یک مقدار از Rs 1.25 لاخ و نیز با توجه به تعطیلات بسته برای یک هفته. او این پول را به خواهر خود را برای عروسی خود را.”

– –

در سی و شش سال در هند پلیس خدمات Rakesh ماریا با اعتبار داشتن ساخته شده و led چند پلیس بمبئی تیم است که حل برخی از مهمترین موارد بالا مشخصات — بمبئی سریال انفجار 1993, هندی, مجاهدین ماژول در سال 2008 26/11 حمله تروریستی در بمبئی و جنجالی شینا بورا پرونده قتل که به نور آورده بود زمانی که او کمیسر پلیس.

آیات ساخته شده توسط Rakesh ماریا کشیده اند در بسیار کمی از جنجال. “اجازه دهید به من می گویند آن را در حال حاضر” منتشر شد وستلند کتاب در 17 فوریه سال 2020 در دسترس است در کتاب فروشی تحت ‘زندگی نامه و Autobiographies” بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>