سابق میشیگان بازیکنان فوتبال پیوستن به لیست با سوء استفاده جنسی ادعای

آن آربور میشیگان. — یک وکیل اعلام کرد که شرکت خود را نشان دهنده بیش از 40 نفر از جمله دو نفر از بازیکنان فوتبال و یک بازیکن هاکی در دانشگاه میشیگان سوء استفاده جنسی مورد.

پارکر Stinar آسوشیتدپرس گفت که یکی از مشتریان جدید کمک Wolverines برنده 1997 قهرمانی ملی در فوتبال و یکی در رفت و به بازی در NHL.

دانشگاه رئیس جمهور عذرخواهی به “هر کسی که صدمه شد” توسط دکتر رابرت E. Anderson, راه اندازی یک خط برای دیگران که اطلاعات به جلو آمده و ارائه خدمات مشاوره به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

دنور-بر اساس والبرگ, Woodruff, Nimmo & اسلون در نظر دارد تا میزبان یک کنفرانس خبری پنج شنبه شب پس از دومین جلسه با معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی تیموتی لینچ.

قانون شرکت نیز در جلسه برنامه ریزی روز شنبه با مستقل محققان دانشگاه استخدام Stinar گفت.

دانشگاه میشیگان مقامات باید اذعان کرد برخی از کارکنان دانشگاه آگاه بودند از اتهامات علیه دکتر قبل از این افشاگر اطلاعاتی 2018 شکایت که منجر به تحقیقات پلیس است.

مدرسه هفته گذشته اعلام کرد آن را دریافت کرده بود بیش از 100 “منحصر به فرد شکایت” در مورد اندرسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>