Ex-شهردار بالتیمور کاترین Pugh و با توجه به 3 سال حبس برای تقلب


عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

حرص و طمع شده لغو بسیاری از یک سیاستمدار در طول تاریخ آمریکا است. آخرین به پیدا کردن خود را خوار توسط کاغذ تعقیب سابق شهردار بالتیمور کاترین Pugh.

The Baltimore Sun گزارش که ایالات متحده در منطقه قاضی دبورا K. Chasanow
محکوم Pugh به مدت سه سال در زندان فدرال به دلیل تقلب در طرح مربوط به یک سری از کتاب های کودکان او خود منتشر شده است. Chasanow به نام طرح “حیرت انگیز است.” در حالی که ارائه حکم او گفت:

“من هنوز رک و پوست کنده به شنیدن هر گونه توضیح است که حس می کند. این نه یک اشتباه کوچک, گذشت از قضاوت. این شد یک کار بسیار بزرگ تقلب. طبیعت و شرایط این جرم به وضوح من فکر می کنم بسیار بسیار جدی است.”

تبلیغات

Pugh تحت موشکافی در ماه مارس سال گذشته زمانی که آن را کشف شد که دانشگاه پزشکی مریلند سیستم وارد شده باشد به هیچ معامله پیشنهاد برای خرید از 100 ، 000 نسخه از Pugh سالم هالی کتاب های کودکان برای $500,000. Pugh نشسته در هیئت مدیره مدرسه. وحی منجر به تحقیقات در حال راه اندازی و Pugh و استعفا از هیئت مدیره و نقش خود را به عنوان شهردار.

این تحقیقات را نشان می دهد که او تا به حال موفق به انتشار هزار نسخه دو به فروش می رسد مقدار زیادی از کتاب بود و زخم تا دستیابی به بیش از $850,000 به عنوان یک نتیجه. فروش کتاب و سپس مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود جایگاه مالی از او 2016 شهرداری مبارزات انتخاباتی. دادستان استدلال آن بود که گذشت قضاوت اما پایدار و طولانی مدت در تلاش برای غنی سازی خودش در هزینه دیگران است.

Pugh بود ثابت از فیلادلفیا سیاست است. او شروع با یک صندلی در شورای شهر بالتیمور در سال 1999. او به دنبال این با پیوستن به مجلس نمایندگان در سال 2005 و دولت سنا در سال 2007 حتی خدمت به عنوان رهبر اکثریت برای دو سال. او کمک کرد تا باز بالتیمور طراحی مدرسه تاسیس بالتیمور مسابقه دو ماراتون و به عنوان شهردار بود و کلام در از بین بردن مؤتلفه بناهای تاریخی.

که چه چیزی باعث این وضعیت حتی بیشتر مایه تاسف است. او به نظر می رسید در خارج می شود واقعا در تلاش برای بهبود زندگی و تاثیر اجتماعی مثبت تغییر دهید. این هیچ راز است که سیاستمداران باید مدت زمان طولانی تر استفاده می شود مواضع خود را از قدرت به غنی سازی خود را دارند. که نمی تواند بهانه ارتکاب تقلب.

تبلیغات

در علاوه بر این به اتهام تقلب Pugh مواجه است دروغ اتهامات عنوان دفتر دادستان معتقد است Pugh شکست قانون افشای اطلاعات سود از سالم هالی کسب و کار در افشای مالی اشکال زمانی که او یک سناتور ایالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>