در حال تحول بسته کمک ارائه می دهد میلیاردها دلار برای بیمارستان coronavirus تست

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال نزدیک شدن به یک توافق در اوایل روز شنبه در یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

با کسب و کار کوچک صاحبان وضعیتی وخیم در طول شیوع کروناویروس که توقیف مقدار فعالیت های اقتصادی, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او امیدوار است از یک معامله است که می تواند با تصویب کنگره به سرعت و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه را تا اواسط هفته.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک معامله است. من امیدوار هستم که ما می توانید دریافت کنید که از انجام,” او گفت:.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت به اعتقاد او یک معامله رسیده باشد می تواند در اواخر یکشنبه و اوایل دوشنبه. “ما هنوز چند جزئیات بیشتر به مقابله با” او گفت:.

در زیر پیشنهاد معامله دولت چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک را حدود 300 میلیارد دلار با توجه به Mnuchin. این برنامه شده است غرق کسب و کار درخواست وام خود رسیده تخصیص بودجه محدود پنج شنبه گذشته پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام. که در سمت چپ هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در برزخ به عنوان آنها به دنبال کمک. اضافی $50 میلیارد دلار در حال معامله را برای فاجعه وام.

حدود 75 میلیارد دلار خواهد رفتن به ایالات متحده بیمارستان برای کسانی که زور زدن زیر یک بالن coronavirus caseload به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تلاش برای ماندن مالی شناور پس از تعلیق اعمال جراحی الکتیو در طول بیماری همه گیر. حدود 25 میلیارد دلار خواهد بود اضافه شده برای COVID-19 تست چیزی متحده گفته بود به فوریت مورد نیاز است. پول برای بیمارستان ها و تست شد اولویت به دنبال دموکرات کنگره.

اما بیشتر کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود سمت چپ Mnuchin گفت. دموکرات شده اند مشتاق به افزایش بودجه به کمبود پول نقد متحده و دولت های محلی که درآمد حفره حفره اما این موضوع تهدید به تحریک دعوا میان بالا مالیاتی ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک و کشورهای کوچکتر بیشتر به طور معمول اجرا شده توسط خواهان.

“رئیس جمهور مایل به در نظر بگیرید که در آینده لایحه, اما می خواهد به این بیش از خط پایان با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و تست” Mnuchin گفت.

او گفت: او شده است در تماس با رهبران ایران از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا و همه “در هیئت مدیره با همان طرح است.”

“من امیدوار هستم که ما می تواند رسیدن به یک توافق که مجلس سنا می تواند با تصویب این فردا که در خانه می توانید آن را تا روز سه شنبه و چهار شنبه, ما می تواند به بالا و در حال اجرا” Mnuchin گفت.

شومر گفت: دموکرات ها هنوز هم در حال کار برای کمک به دولت های ایالتی و محلی. آنها تا به حال شده یک مصالحه ارائه جمعه که ارائه 150 میلیارد دلار برای ایالات متحده نیز به عنوان شهرهای استان ها و شهرها بر اساس نیاز. کلید نوسان متحده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری — پنسیلوانیا و میشیگان و اوهایو و ویسکانسین را دریافت میلیاردها دلار کمک های جدید در زیر این پیشنهاد با توجه به ارشد دموکرات مشاور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد جزئیات مذاکرات خصوصی.

“ما در حال هل دادن سخت” شومر گفت. “ما نمی خواهیم ما پلیس ما آتش ما EMTs ما رانندگان اتوبوس — این یک موضوع انتزاعی. ما نمی خواهیم آنها را از کار اخراج شدند.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا پیش بینی توافق خواهد رسید “به زودی.”

“من خوشحالم که به گزارش ما شده اند درگیر در مذاکرات دو حزبی ما موقت قانون و پیشرفت ما دلگرم کننده است,” او گفت: در نامه ای دیر شنبه دموکراتیک به همکاران.

جمهوریخواهان مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان که منجر به ملی فرمانداران ” انجمن گفت که او و دیگر فرمانداران بر این باورند که کمک های دولت و دولت های محلی است “به شدت مورد نیاز” اما آن را نمی ممکن است یک مسئله ارزش مبارزه بیش از در حال حاضر.

“من فکر نمی کنم این قرارداد نهایی نشده است,” او گفت:. “اما ما نمی خواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به این کسب و کارهای کوچک. و ما امیدواریم که دموکرات ها و جمهوری خواهان در مجلس سنا می توانند با هم در راه هر دو حزب و چیزی در حال حرکت برای مردم آمریکا.”

SBA وام بر اساس یک شرکت حقوق و دستمزد هزینه های ارائه صاحبان بخشش اگر آنها را حفظ کارگران و یا rehire کسانی که گذاشته شده. این قانون فراهم می کند برای آمرزش برای شرکت در هر صنعت و حتی کسب و کار مانند صندوق های تامینی و شرکت های حقوقی. محدود است از $100,000 در مقدار کارکنان جبران خسارت است که می تواند در نظر گرفته شود که بخشش وام محاسبه شده است.

در حالی که آنها صبر کنید صاحبان که در حال تعطیل و یا کسانی که درآمد از دست رفته ابراز ناخرسندی در مورد تاثیر دراز مدت این ویروس شیوع را در شرکت های خود را.

“وجود درد بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد” گفت: سوزان کلارک رئیس جمهور آمریکا در اتاق بازرگانی است. “هر ساعت و روز که می رود بدون این کمک ها واقعا صدمه زدن به آنها را.”

Mnuchin, شومر و هوگان به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و کلارک صحبت CBS’ “چهره ملت است.”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس نویسنده اندرو تیلور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im