هر کس خوب است: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ‘Caronavirus’ نیست به عنوان بد به عنوان CDC گزارش


عکس: مندل فا نگن (گتی ایماژ)

مقامات بهداشت فدرال—که مقامات بهداشت عمومی که شامل دانشمندان و افرادی که به مدرسه رفت و به مدت هشت سال به علاوه و تمام وقت خود را صرف ردیابی بیماری ها و به دنبال در چگونه برای کنترل و جلوگیری از انتشار آنها—اشاره کرده اند که آمریکایی ها نیاز به آماده سازی خود را برای شیوع کروناویروس در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن—چه کسی به ارث برده پول خود را از پدر خود و صرف بیشتر وقت خود را در خواب خود را در تابوت یا گاز گرفتن سر از باغ مارها و نوشیدن خون و آموزش و پرورش که شامل اتمام 113th در کلاس تایپ است—نادیده گرفتن CDC هشدار و به جای آن در زمان به توییتر برای گفتن سپاه خود را از پیروان که این همه خبر جعلی را امتحان کنید و را “caronavirus” نگاه به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است.

تبلیغات

به طور جدی او حتی نمی توانست طلسم آن را به درستی.

روز چهارشنبه تهمت توییتی که رسانه ها است “انجام همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!” ان بی سی نیوز گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اعلام کرد 6 p. m. ET کنفرانس مطبوعاتی به این موضوع. با وجود این رئیس جمهور مزخرف اطمینان که همه خوب است, او هنوز هم به دنبال برخی از “$2.5 میلیارد دلار از کنگره برای مبارزه با این عفونت مرگبار.”

در زیر یک زنده نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل کاخ سفید پس از CDC اعلام:

تبلیغات

تکان دهنده رئیس جمهور است که زمان ساخت به آدرس کشور نگرانی اگر تنها به تسکین سقوط بازار. در حال حاضر رئیس جمهور ندارد, زمان برای مقابله با همه گیر ممکن است به عنوان او مشغول تلاش برای انتخاب مجدد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته گذشته در سواحل غرب میزبانی وب با قیمت بالا جمع آوری اعانه و برگزاری سه تظاهرات سیاسی — وجود انگیزه سیاسی برای او به اکو نگرانی های رو به رشد جهانی سلامت جامعه” ان بی سی نیوز گزارش.

تبلیغات

این باور است که این شیوع کروناویروس می تواند در یک زمان بدتر به عنوان رئيس جمهور انتخاب مجدد او پیشنهاد رفتن به مانع امریکا متمرکز بودن بیمار شدن که به طور مستقیم بر رشد اقتصادی و بازار سهام دو حوزه است که تهمت را دوست دارد برای به رخ کشیدن در مورد.

ان بی سی نیوز اشاره می کند که “سهام سقوط کرد و به شدت شنبه برای دومین روز در یک ردیف و بازده اوراق قرضه سقوط در افزایش نگرانی که اقتصاد جهانی را با یک ضربه قابل توجهی به دلیل گسترش ویروس — با وجود تلاش های رییس, مشاور اقتصادی استدلال می کنند در غیر این صورت.”

تبلیغات

“ما باید شامل این لری Kudlow گفت: در CNBC شنبه. “من نمی خواهد می گویند مهر و موم شده اما بسیار نزدیک به مهر و موم شده.”

کارشناسان بهداشت و درمان مخالفت کرد. “این مثل این است که تلاش برای کنترل باد ما را ببینید مشکلات جدی در اینجا در ایالات متحده و هیچ مقدار از شعارهای سیاسی را بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن علم آنچه ما را در اینجا به” مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: NBC News.

تبلیغات

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) گرفتار شد ساخت چهره مردم را هنگامی که آنها بوده ام گوش دادن به اراجیف که آنها یک زمان سخت اعتقاد داشتند. صحبت در طبقه سنا سهشنبه, شومر به ذکر است که این تهمت را به دولت نمی داند تکواندو آنها انجام شده اند و گرفتار “قوی و خطرناک بی کفایتی.”

“در اینجا در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفتار شده است و پا به حالت صاف. دولت هیچ برنامه ای برای مقابله با کروناویروس بدون برنامه ریزی و به ظاهر هیچ ضرورت و به منظور توسعه یک” شومر گفت: تپه.

تبلیغات

تپه اشاره می کند که شومر این دیدگاه ممکن است حتی بیشتر گفتن با توجه به آنها آمد و پس از یک بسته-درب جلسه که در آن تهمت و دولت در جریان سناتور ویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی است که تکاپوی پاسخ دهند. ما یک بحران و تهمت و دولت در تلاش است تا برای ساخت یک هواپیما در حالی که در حال حاضر در اواسط پرواز” شومر اضافه شده است.

تبلیغات

سناتور. کریس مورفی (D-Conn.) همچنین به نظر می رسد ناراحت پس از این نشست و اشاره کرد که این دولت در پاسخ به این ویروس است “ترسناک” و “هزینه زندگی است.”

“بسیاری از ما خواستار شدند به صورت عمده بودجه اضطراری هفته پیش و تهمت نادیده گرفته ما. در حال حاضر احتمال آن خیلی کم و خیلی دیر” او اضافه شده در یک صدای جیر جیر.

تبلیغات

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم به tweeting گفتن هر کس به آرام باقی می ماند در حالی که خانه در آتش. اگر تنها یکی از کارورزان می تواند به او بگویید که چگونه به طلسم لعنتی ویروس به درستی شاید او ممکن است برخی از مردم در واقع به باور او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>