هر دموکراتیک نامزدهای’ ‘Black Agenda,’ رتبه


تصویر: مایکل هریوت (ریشه), عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ), شاتر

در روز شنبه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی را صدا شروع تفنگ برای مسابقه به نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور ایالات متحده است. پس از دادن سفید امریکا شروع به سر در انتخاب این حزب نامزد حزب دموکرات در حال حاضر تبدیل به کارولینای جنوبی است.

سیاه رای دهندگان بازیگران در حدود 6 درصد از ترکیب آرا در آیووا, جدید Hampshire و نوادا. اما کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان است که 55 درصد سیاه و سفید و دولت را مردم در انتخابات بالاتر از ملی و مشارکت دولت رای برای رای دهندگان.

تبلیغات

در حال حاضر که رقبای فرصتی برای گرم کردن مبارزات انتخاباتی خود را در سفیدتر متحده, ما تصمیم به بررسی چگونگی مدعی طرح به آدرس نژادپرستی و نابرابری و مسائل دیگر که بر مردم سیاه و سفید. برای انجام این کار ما به بررسی هر یک از رسمی نامزدهای انتخاباتی ادبیات و همچنین گذشته خود اظهارات, سیاست, سیاسی و تاریخ.

ما خواسته کارشناسان سیاست حقوقی محققان و صاحب نظران سیاسی همه آنها به ما کمک می کند ابداع یک سیاست ماتریس. سپس ما مدرج هر طرح در یک مقیاس از 1 تا 10 با استفاده از معیارهای زیر:

 1. اقتصاد: غرامت نابرابری اقتصادی و اشتغال و مسکن هستند فقط تعداد کمی از مسائل ما را بررسی خواهد کرد.
 2. عدالت کیفری: چگونه آنها رسیدگی جنگ با مواد مخدر, جرم, حبس با قرار وثیقه اصلاحات خشونت پلیس و صدور حکم نابرابری?
 3. آموزش و پرورش: HBCU بودجه, دانشجو, بدهی, K-12 بودجه ،
 4. سیاست: آیا این مسائل از رای گیری حقوق gerrymandering و دیگر مسائل سیاسی?
 5. جامعیت: دقیق چگونه است ؟ آن را حاوی سیاست خاص پیشنهادات?
 6. نقاط کور: وجود مناطق مهم که نیست خطاب?
 7. امکان سنجی: چه شانس سیاست در حال تصویب قوانین و اقدامات اجرایی و یا داخلی سیاست ؟ آیا نامزد سیاسی دارند مهارت خود را طرح می پیوندند ؟
 8. تاریخ: آنچه که نامزد تاریخچه برخورد با مردم ؟ است نامزد کرده است نمایش داده می شود تمایل به آدرس مسائل مربوط به نژاد و نابرابری ؟
 9. نزدیک: آیا ما آنها را باور و یا انجام آنها نیاز بیشتر مردم ؟ می تواند ما را عینی بر این باورند که نامزد خواهد شد و کار برای امریکا ؟ است او pandering یا آیا آنها واقعا باید به این یک اولویت است ؟
 10. تاثیر: اگر اجرا شود چه تاثیر خواهد این سیاست را داشته باشد ؟ چگونه برنامه بر مشکلات آن تلاش به آدرس ؟
تبلیغات

اگر نامزد انتخاباتی ادبیات را شامل نمی شود و خاص “سیاه و سفید طرح” ما بررسی خود را فردی سیاست های پیشنهادی برای دیدن آنچه که اثر طرح خود را در امریکا است.


8. Tulsi Gabbard

نمره کل: 0

مانند او رای دهی شماره Tulsi Gabbard را در دستور کار وجود ندارد.


7. Ctq

نمره کل: 22

Ctq ندارد یک برنامه جداگانه برای سیاه امریکا است. اما در اینجا آنچه ما در بر داشت هنگامی که ما او را مورد بررسی قرار کمپین پیشنهادات.

تبلیغات
 • اقتصاد: Klobuchar برنامه اقتصادی برای امریکا است پراکنده. او تنها به طرح کاهش شکاف ثروت است به “ایجاد حمل و کارفرما-بودجه تا-حساب های پس انداز برای دوران بازنشستگی پس انداز.” او همچنین پیشنهاد “بیشتر زنان و مردم رنگ در بنیادی شغل” و “مبارزه با مدرن روز redlining.” او سیاست مسکن تقریبا می رود از راه خود را نه به ذکر است مردم سیاه و سفید. به معنای واقعی کلمه “سیاه” به نظر نمی رسد.
  اقتصاد نمره: 3
 • عدالت کیفری: Klobuchar ندارد عدالت کیفری طرح اصلاحات. او دارای یک طرح برای مقابله با نفرت و خشونت اسلحه. او اشاره سفید ناسیونالیسم وجود دارد که.
  عدالت کیفری امتیاز: 2
 • آموزش و پرورش: Klobuchar را “بسیاری از مسیرهای به موفقیت” برنامه آموزش و پرورش است به عنوان مطلوب همانطور که از نام آن. آن را نشانی K-12 آموزش و پرورش و تمرکز در درجه اول در مسابقه خنثی سیاست های مبتنی بر درآمد دانش آموزان است. او پیشنهاد می کند برای افزایش بودجه به HBCUs و گسترش پل کمک, اما او نمی گوید که چگونه او را به انجام این کار و یا چقدر بودجه خواهد بود.
  آموزش و پرورش امتیاز: 3
 • سیاست: دوباره او اجتناب واژه “سیاه” و یا حتی قدرتمند “مردم رنگ” که کنجکاو است چرا که او به وعده بازگرداندن قانون حق رای و رای دهندگان مبارزه تصفیه. او می شود یک کمی دست انداز برای برنامه ریزی خود را به طور خودکار ثبت نام هر شهروند به رای در تولد 18 خود را.
  سیاست امتیاز: 4
 • جامعیت: این امر می تواند آسان تر به فهرست چیزهایی که Klobuchar نیست آدرس (بخش بعدی را ببینید).
  جامعیت امتیاز: 2
 • نقاط کور: هیچ چیزی در مورد K-12 نابرابری صدور حکم اصلاحات خشونت پلیس مواد مخدر, جنگ, غرامت مالی تبعیض و یا سیاه و سفید زندگی می کند در هر صورت.
  نقاط کور امتیاز: 1
 • امکان سنجی: Klobuchar کل پلت فرم است که عاری از جزئیات بنابراین آن را دشوار است به دانستن این که آیا ایده های خود را عملی هستند. او توضیح می دهد که او چه می خواهد انجام شود اما نمی پیشنهاد واقعی قانون است. پلت فرم خود را بیشتر از یک لیست آرزو. شاید او معتقد است در بابا نوئل.
  امکان امتیاز: 1
 • تاریخچه: به عنوان یک دادستان در مینه سوتا Klobuchar را محکوم مایرون Burrell, یک نوجوان سیاه پوست که ممکن است بی گناه است. او همچنین اجتناب تعقیب پلیس های فاسد و هدفمند سومالی. اما سیاه و سفید حبس رای را رها تحت تصدی دادستانی.
  تاریخچه امتیاز: 3
 • نزدیک: او نشان می دهد هیچ قصد به آدرس سیاه و مسائل به جز جایی که آنها همدیگر را قطع با مشکلات مردم است.
  نزدیک نمره: 1
 • تاثیر: اگر ctq تصویب تمام از سیاست های این امر تاثیر بسیار کمی بر روی سیاه و سفید زندگی می کند. برخی از مردم ممکن است بهره مندی از سیاست های آمریکایی های کم درآمد.
  تاثیر نمره: 2
تبلیغات

6. مایکل بلومبرگ*

نمره کل: 43

این گرین ابتکار (pdf) توسط مایکل بلومبرگ طرح برای عدالت اقتصادی است اما او نیز دارای تعداد زیادی از ایده های دیگر.

تبلیغات
 • اقتصاد: مایکل بلومبرگ طرح می دهد پهن چگونه او قصد دارد برای رفع این شکاف دستمزد. او می خواهد برای ایجاد مالکان جدید, پایان ناعادلانه شیوه های وام دهی و وظایف سازمان های اعتباری با تغییر ساختار گزارش های اعتباری. او همچنین می خواهد به سرمایه گذاری در ایجاد 100,000 بیشتر سیاه و کارآفرینان. او از کمیسیون به نگاه به غرامت.
  اقتصاد نمره: 8
 • عدالت کیفری: بلومبرگ می خواهد به سرمایه گذاری در دقیق پلیس ضمنی و تعصب آموزش و زندان کاهش جمعیت. او پیشنهاد پایان دادن به پول نقد وثیقه و تمرکز بر پیشگیری از تکرار جرم سال. او می خواهد به قانونی کردن ماری جوانا اما به آرامی. طرح خود را به صندوق محکومیت یکپارچگی واحد خوب است. عدالت کیفری امتیاز: 7
 • آموزش: در آموزش و پرورش بلومبرگ طول می کشد متوسط اما عادلانه رویکرد است. او قصد دارد به تمرکز بر روی HBCU بنیادی فارغ التحصیلان سرمایه گذاری در مدارس و بودجه مناطق کم درآمد. بلومبرگ همچنین پیشنهاد پایان دادن به میراث پذیرش.
  آموزش و پرورش امتیاز: 6
 • سیاست: بلومبرگ دارای طرح را به پایان gerrymandering بازگرداندن جانی حق رای و ایجاد دسترسی برای رای گیری آسان تر است. او همچنین قصد دارد برای مقابله با سفید supremacist خشونت است. او یکی از معدود داوطلبانی که در برابر تامین امنیت انتخابات که ممکن است تنها چیزی که منحصر به فرد در مورد رویکرد خود را.
  سیاست امتیاز: 6
 • جامعیت: بلومبرگ کمی برای همه. او تکل خشونت پلیس دانشگاه, پذیرش و عدالت اقتصادی…اما فقط یک کمی. که بعدا بیشتر در مورد.
  جامعیت امتیاز: 4
 • نقاط کور: او واقعا مقابله با K-12 نابرابری و یا صدور حکم اصلاحات. حتی در مناطق که در آن او یک طرح او نیست و تمرکز بر روی برخی از مسائل حیاتی است. بسیاری از برنامه های خود را میلیاردر رویکرد با پرتاب پول در مشکل است. نقطه کور خود است که او فکر می کند کمک های مالی می تواند کاهش سفید برتری.
  نقاط کور امتیاز: 4
 • امکان سنجی: بلومبرگ برنامه های فاقد بسیاری از جزئیات. مثلا هدف خود را در گزارش پلیس تیراندازی به “مطبوعات وزارت امور خارجه و سازمان های محلی به گزارش همه حوادث به اف بی آی استفاده-از-نیروی جمع آوری داده ها.” به علاوه او هیچ تجربه قانونگذاری و یا سابقه ایجاد یک اجماع. بسیاری از سیاست های خود نمی طلسم کردن چگونه او را از تصویب آنها.
  امکان امتیاز: 2
 • تاریخچه: آیا من حتی به توضیح شهردار توقف و Frisk گذشته? اگر شما نمی دانید که شما می توانید آنها را بخوانید در اینجا. یا شاید شما باید در این. یا این. اما بلومبرگ انجام داد اهدای یک مقدار نسبتا کمی از پول را به صندوق های خیریه کمک کرد که مردم سیاه و سفید. نه “مردان جوان ابتکار” که او اشاره در طول مبارزات انتخاباتی خود ادبیات است. منظور من از پول او استفاده می شود به رشوه سیاه و سفید خود را endorsers.
  تاریخچه نمره: 2
 • نزدیک: بیایید می گویند بلومبرگ متوجه می شود که توقف و frisk اشتباه بود. بیایید می گویند او متاسفم برای ترویج دهها و چگونه او شرور و اهریمن فقیر. بیایید می گویند که بودجه خود را از سیاستمداران جمهوری خواه است که او در گذشته است و او در حال حاضر آماده برای جبران. آیا فکر می کنید او را ؟
  نزدیک نمره: 1
 • تاثیر: بسیاری از بلومبرگ ایده را بهبود بخشد سیاه زندگی است. اما به دلیل فقدان ویژگی آن است که غیر ممکن است بدانید که چه تاثیر بلومبرگ طرح را در امریکا است. هیچ کس نمی داند چه مقدار از آن هزینه خواهد شد چه اثر “فشار دادن” پلیس باید یا اگر ساخت آن باران بر سیاهان را اساسی تاثیر است. به علاوه کلمه در خیابان است که او plagiarized با بسیاری از این ایده ها. تمام عدالت کیفری پلت فرم برای تلفن های موبایل زیادی مانند کامالا هریس‘.
  تاثیر نمره: 3
تبلیغات

*مایکل بلومبرگ نمی خواهد در انتخابات در S. C. مقدماتی.


5. برنی ساندرز

نمره کل: 50

برنی ساندرز’ طرح برای عدالت نژادی است که تنها یک بخش کوچک از دستور کار خود برای سیاه امریکا است.

تبلیغات
 • اقتصاد: ساندرز’ طرح برای عدالت اقتصادی بسیار مبهم است. این لیست شایع ترین مشکل شناخته شده (ثروت فاصله redlining مسکن, تبعیض) و پاکستان برای رفع آنها. اما نمی گویند که چگونه او آن را انجام دهد. او به نظر می رسد تکیه بر طرح خود را برای نابرابری درآمد برای پاسخ به تمام سوالات. او را پشتیبانی نمی کند پرداخت غرامت.
  اقتصاد نمره: 7
 • عدالت کیفری: ساندرز’ عدالت کیفری نمایش همان نمایشی شد. او جزئیات نیست الهامی و او را ارائه می دهد هیچ راه حل جز به می گویند که او را در حل مشکلات.
  عدالت کیفری نمره: 5
 • آموزش و پرورش: ساندرز وعده به کالج را به بدهی رایگان برای همه کسانی که شرکت در چهار سال ، او همچنین قصد دارد برای لغو بدهی های دانشجویی و به 1.3 میلیارد دلار به HBCUs و اقلیت خدمت موسسات. گذشته از کودک, مراقبت از خود را در پلت فرم بسیار کمی اگر هر گونه اطلاعات در کاهش نابرابری در K-12 آموزش و پرورش است.
  آموزش و پرورش نمره: 4
 • سیاست: ساندرز می خواهد برای به دست آوردن پول از سیاست توقف gerrymandering و اصلاحات رای گیری که بدون شک به نفع رای دهندگان سیاه اما سیاست های خود در حال مسابقه-کور.
  سیاست امتیاز: 4
 • جامعیت: ساندرز’ طرح سیاه امریکا بار خوانده شده مانند یک سال اول جامعه شناسی دانش آموز دورۀ پروژه. در حالی که او در بازدید از نکات اصلی صحبت کردن آنها به ترک مقدار زیادی به دلخواه می شود. او به شدت متکی بر این ایده است که او به طور کلی سیاست های بهبود زندگی امریکا است.
  جامعیت نمره: 5
 • نقاط کور: ساندرز ندارد فاحش نقاط کور در پلت فرم خود را به دلیل آن را شامل عمدتا از لیست مشکلات و گفت: “این کار رو کردم.”
  نقاط کور نمره: 5
 • امکان سنجی: به عنوان با سیستم عامل های دیگر بدون هیچ گونه جزئیات آن سخت است برای گفتن که اگر ساندرز می تواند با تصویب این جزئیات-رایگان سیاست. به عنوان یک قانونگذار او نشده نمایش داده می شود بسیار اثربخشی در گرفتن طرح های پیشنهادی خود را به تصویب رسید.
  امکان امتیاز: 4
 • تاریخ: ساندرز رای دادند برای ‘94, جرم, لایحه اما او در مورد آن خوشحال نیست. او ساخته شده است برخی از مشکل در مورد اظهارات مردم سیاه و سفید, اما او همچنین دارای سابقه بودن در سمت راست از بسیاری از مسائل مربوط به حقوق مدنی. او راهپیمایی با Martin Luther King, jr. و پشتیبانی جسی جکسون, اما او همچنین می خواست اولیه که اولین رئیس جمهور سیاه.
  تاریخچه نمره: 6
 • نزدیک: اینجا جایی است که ساندرز’ مشکل نهفته است. خود را در دستور کار نمایشی در بهترین حالت. آن است که عاری از نوع ویژگی است که او نمایش خود را در برنامه های مالیاتی خود را بهداشت و درمان پیشنهادات و نابرابری درآمد سیاست. در مصاحبه ها و در عمل او به نظر می رسد با توجه به مسائل نژاد به عنوان صرفا یک کلاس موضوع است. و در حالی که مسابقه جدایی ناپذیری به اقتصاد و کلاس سفید برتری است نه یک مشکل ریاضی. یکی به عمد در مورد مقابله با آن است.
  نزدیک نمره: 3
 • تاثیر: اگر ساندرز’ سیاست های کلی تصویب شد کم درآمد و طبقه متوسط مردم سیاه و سفید بدون شک دیدن اقتصادی بهره مند شوند. این یک طرح است که شامل افرادی است اما هیچt برای مردم سیاه و سفید.
  تاثیر نمره: 7
تبلیغات

4. تام Steyer

نمره کل: 62

تام Steyer به تازگی منتشر شده خود را همه جانبه آفریقایی سیاست (pdf).

 • اقتصاد: تام Steyer طرح برای توانمندسازی اقتصادی است متوسط طرح بدون مقدار زیادی از جزئیات. او نمی پیشنهاد قوانین جدید مالی برای مبارزه با تبعیض است. او می خواهد برای توانمند سازی وزارت دادگستری و مصرف کننده حمایت مالی اداره مبارزه با درنده و تبعیض آمیز شیوه های وام دهی. او می خواهد به “ترویج فرهنگ کارآفرینی” که فرض بر این است که فرهنگ سیاه و سفید نیست و در حال حاضر می خواهید به کسب و کار خود. اما او به طور کامل پشتیبانی غرامت.
  اقتصاد نمره: 6
 • عدالت کیفری: او عدالت کیفری برنامه شامل demilitarizing نیروهای پلیس و ایجاد یک استاندارد در سراسر کشور برای استفاده از نیروی. او همچنین می خواهد برای ایجاد یک ریاست جمهوری نیروی کار در عرصه عدالت کیفری و بهداشت روان در بحران است. او یکی از معدود داوطلبانی که در آدرس محکومیت اصلاحات.
  عدالت کیفری امتیاز: 7
 • آموزش و پرورش: در حالی که Steyer تحصیل در کالج است که شبیه به بسیاری از او ارائه می دهد راه حل های منحصر به فرد در K-12 بخش از جمله ارائه آموزگار به تلاش دانش آموزان و تساوی مدرسه تامین مالی از طریق عنوان I. او را ندارد کالج های رایگان و یا از بین بردن بدهی اما او به وعده سرمایه گذاری $125 میلیارد در HBCUs و ارائه دانش آموزان دبیرستان با پذیرش کالج مقدماتی کلاس.
  آموزش و پرورش نمره: 7
 • سیاست: علاوه بر برقراری حق رای عمل Steyer پیشنهاد یک رای در صفحه اصلی برنامه به تساوی نمایندگی. او مبارزه خواهد کرد gerrymandering و سفید supremacist ترور.
  سیاست امتیاز: 6
 • جامعیت: Steyer را طرح میسازد گسترده خود قصد, اگر چه آن را بسیار عمیق به جزئیات. مثل شما میخوام خواندن آن به هر حال.
  جامعیت امتیاز: 6
 • نقاط کور: Steyer را ترک نمی کند بسیار اگر چه او نمی آدرس اقدام مثبت یا نژاد-blind پذیرش سیاست. خود را در ایران توضیح جامد است اما او نمی رفتن تا آنجا که نامزدهای دیگر به مقابله با بدهی های دانشجویی.
  نقطه کور امتیاز: 6
 • امکان سنجی: از آنجا که آنها بسیار در حد متوسط بسیاری از Steyer ایده های خوب شانس قبولی با وجود عدم تجربه است. اما فقدان جزئیات در مورد چگونه او به طور خاص می خواهد برای به انجام رساندن این اهداف ترک اتاق را برای شک.
  امکان سنجی نمره: 5
 • تاریخ: هیچ کس نمی داند هر چیزی در مورد Steyer به جز که او از غرامت و می پوشد همان کراوات در همه زمان ها. او “مقدار زیادی پول” هر چند او اصلی است هادی از “استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن” ،
  تاریخ: 6
 • نزدیک: Steyer بود سرسخت اوباما حامی اما فراتر از آن وجود ندارد بسیار در تاریخ است که نشان می دهد چگونه او دسته نژاد. این واقعیت است که هیچ کس بیرون آمدن با یک نوار از او گفت: n-word تعجب آور است ، من فرض غنی, سفید مردان تا به حال به آن می گویند برای دریافت مالیات ،
  نزدیک: 5
 • تاثیر: تام Steyer را طرح ورزش در incrementalism. در حالی که ممکن است صدا مانند یک کسر اعتدال گاهی منجر به تغییر مثبت است. به علاوه اگر مردم سیاه و سفید دریافت غرامت ما ممکن است نیاز به استراحت از طرح خود را.
  تاثیر: 8
تبلیغات

3. پیت Buttigieg

نمره کل: 66

پیت Buttigieg را “داگلاس طرح سیاه امریکا” است به تماشا. اما هیچ امتیاز کسر خواهد شد برای از ظهر.

تبلیغات
 • اقتصاد: شهردار پیت طرح اقتصادی با تمرکز بر اشتغال و کارآفرینی است. نه تنها آن است که بلند پروازانه اما آن را دقیق است. این شامل واکر-Lewis طرح صندوق برای سرمایه گذاری در کسب و کار برنامه ریزی برای تقویت و ترویج سیاه بانک ها و جامعه حیاط عمل خواهد کرد که احیای قبلا redlined جوامع است. او از یک لایحه به مطالعه پرداخت غرامت.
  اقتصاد نمره: 8
 • عدالت کیفری: در حالی که نه به عنوان دقیق به عنوان اقتصادی طرح Buttigieg را عدالت کیفری اصلاحات نشان می دهد ایده های منحصر به فرد درک درستی از مسائل زیر سطح. برای مثال او می خواهد برای بازگرداندن پل گرانت واجد شرایط بودن و حذف پزشکی استثنا برای این که قبلا زندانی. او همچنین قول به ایجاد یک خارج بخشش سیستم برای افرادی که دریافت خشن, زندان, جملات:
  عدالت کیفری نمره: 8
 • آموزش و پرورش: آموزشی خود ایده ها چیز جدیدی نیست. او به سرمایه گذاری در HBCUs تنوع آموزش حرفه کالج را به رایگان برای دانش آموزان کم درآمد و از بین بردن بدهی کالج. طرح خود را به تاخیر, کالج, وام های کم درآمد کارآفرینان جالب است. همچنین او می خواهد به مطمئن شوید که black سابقه تدریس به درستی در مدارس.
  آموزش و پرورش نمره: 7
 • سیاست: او بازدید همه راست اهداف: Gerrymandering, رای گیری, حقوق, مبارزه با سرکوب رای دهندگان. او همچنین اشاره d. C. استقلال و بهبود آمار تعداد برابر برای اطمینان از نمایندگی.
  سیاسی نمره: 8
 • جامعیت: Buttigieg نمی آمد تا با این کار خود را. این داگلاس طرح نشان می دهد که او عمدا درگیر با مردم که می دانستند در مورد نابرابری نژادی و آمد تا با ایده های در مورد چگونه به آنها ثابت. اما برخی از بلند پروازانه ترین ایده های فاقد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها اجرا خواهد شد.
  جامعیت امتیاز: 7
 • نقاط کور: همانطور که با هر نامزد هیچ برنامه ای کامل نیست. Buttigieg سیاستهای لزوما همه جانبه اما آنها منعکس کننده مهم فکر و درک است که فراتر از سطح. اما آنها متوسط است. او نمی بحث در مورد استفاده از اقدام مثبت و به نظر می رسد مراقب باشید نه به ذکر است این امتیاز و یا مسئولیت از سفیده برای اطمینان نژادی و حقوق صاحبان سهام.
  نقطه کور امتیاز: 6
 • امکان سنجی: بسیاری از این پیشنهادات می تواند به تصویب رسید چرا که آنها در حال پیشرفته اما منطقی ایده ها. با توجه به فقدان قانونی و یا در مقیاس بزرگ اجرایی تجربه, آن سخت است برای دیدن چگونه Buttigieg می تواند با تصویب این قوانین چرا که آنها هزینه زیادی است. وجود دارد برخی از مناطق (سیاه و سفید, تاریخچه پلیس در استفاده از زور) که در آن او می تواند با استفاده از کابینه ادارات و اقدامات اجرایی. اما مانند Buttigieg شما نمی توانید حکومت آنها را از آنجا که آنها در حد متوسط و نه انقلابی.
  امکان امتیاز: 6
 • تاریخچه: به دلیل تاریخ گذشته با Buttigieg شما ممکن است انتظار می رود به من می گویند که او نژادپرست است-مجاور. اما من معتقدم که Buttigieg مانند بسیاری از مردم سفید فقط نبود آگاهی از شایع نژادی و نابرابری است که او را احاطه تمام عمر خود را. اما اگر ما عادلانه بودن ما نمی تواند نگه دارید دیگران پاسخگو در حالی که اجازه دادن به او را خاموش قلاب برای تحقق مردم سیاه و سفید وجود داشت تا زمانی که او ملاقات باراک اوباما ، او ممکن است مخرب او فقط به نظر می رسد از نظر سیاسی به مصلحت دستگاه برنامه ریزی شده با “آنچه را که باراک انجام دهید ؟” الگوریتم.
  تاریخچه نمره: 5
 • نزدیک: شما نمی توانید بخوانید داگلاس طرح و عینی نیست موافق است که آن را با دقت علمی قصد و درک. اما این بخش که در آن ما تفریق امتیاز برای تصاحب نام فردریک داگلاس و مادام C. J. Walker برای اهداف سیاسی. که بدترین نوع pandering. آن را در واقع برخی از رای دهندگان ،
  نزدیک نمره: 5
 • تاثیر: همانطور که قبلا Buttigieg طرح است نسبتا مترقی است. اگر تصویب این امر تاثیر بر زندگی بسیاری از مردم, اما این امر لزوما آدرس بسیاری از مسائل از سفید برتری. این یک رفع, یک راه حل نیست.
  تاثیر: 6
تبلیغات

2. جو بایدن

نمره کل: 70

جو بایدن ندارد یک برنامه جداگانه جادوها است که چشم انداز خود را برای امریکا اما در اینجا آنچه ما در بر داشت با بررسی پلت فرم خود را:

تبلیغات
 • اقتصاد: بایدن به طور خاص اشاره redliningمسکن, تبعیض, نمایشگاه, شیوه های وام دهی. او ارائه می دهد boilerplate راه حل های در راه برای مقابله با دستمزد و شکاف درآمد. اما او تنها سیاه, بهداشت و سلامت, نابرابری. او را پشتیبانی نمی کند پرداخت غرامت.
  اقتصاد نمره: 7
 • عدالت کیفری: دوباره او تکل بیشتر از عدالت کیفری مسائل که در حال شایع در آمریکا است. یکی از مناطق منحصر به فرد است که او در برابر این جرم از دختران و پرورش کودکان و آزار کودکان. او همچنین می گذارد و تلاش به خشونت علیه زنان و دوباره یکپارچه سازی که قبلا زندانی.
  عدالت کیفری امتیاز: 7
 • آموزش و پرورش: بایدن پردازد K-12 بودجه HBCU بودجه و نابرابری. او یکی از معدود مبارزات که کراوات redlining و کد پستی به آموزش و پرورش نابرابری. او همچنین با تمرکز بر قرار دادن سیاه معلمان به مدارس. ایده خود را به ارائه یک مسیر از کالج به HBCUs نوآورانه است.
  آموزش و پرورش امتیاز: 6
 • سیاست: این بایدن کمپین واقعا آدرس رای گیری حقوق جز به می گویند که او قصد دارد به sic وزارت دادگستری در متخلفان. او همچنین می خواهد برای تشویق متحده برای بازگرداندن حق رأی به felons.
  سیاست نمره: 5
 • جامعیت: اینجا جایی است که بایدن دارای مزیت است. در تقریبا در هر منطقه او می تواند به واقعی قانون و سیاست است که او را تصویب و یا تصویب در دولت اوباما. تنها چیزی که لطمه می زند بایدن است که او می تواند به اقدامات خاص و قانونی قصد دارد از تصدی خود به عنوان معاون رئیس جمهور که باعث می شود او بیشتر aspirational برنامه نگاه پراکنده هنگامی که او نمی ارائه جزئیات.
  جامعیت نمره: 9
 • نقاط کور: بایدن نمی کند به طور خاص آدرس gerrymandering یا رای دادن امنیت است. او همچنین نمی کند ذکر سفید supremacist خشونت است. به طور کلی برنامه های خود را چند سوراخ.
  نقاط کور امتیاز: 7
 • امکان سنجی: جو بایدن بیشتر قانونی و اجرایی تجربه از تقریبا هر سیاستمدار در تاریخ است. او می داند که چگونه به سازش و دریافت قوانین به تصویب رسید. زمانی که او برای حصول موفقیت ما می دانیم که او در نظر گرفتن اعتبار برای بسیاری از افراد دیگر کار می کنند اما ما همچنین می دانیم که رئیس جمهور اوباما نمی کشتن اسامه بن لادن با دست برهنه خود را.
  امکان سنجی نمره: 10
 • تاریخ: گذشته از خود مختصر جنگ با ذرت پاپ کشیدن آنیتا هیل از طریق گل و نوشتن جرم لایحه که به طور نامتناسبی زندانی مردان سیاه و سفید بایدن بسیاری انجام داده برای مردم سیاه و سفید. من نمی توانم به یاد هر خاموش در بالای سر من, اما من مطمئن هستم که او کرده است. به نمایشگاه را به خوبی رکورد رای گیری در بسیاری از حقوق مدنی قانون اقدام مثبت و مترقی ترین مسابقه مبتنی بر سیاست.
  تاریخچه نمره: 5
 • نزدیک: بایدن مشغول به کار برای یک رئیس و به عنوان veep او بود احاطه شده توسط سیاه و افرادی که باهوش تر از او (سوزان رایس, میشل اوباما و اریک هولدر جی جانسون). این ممکن است به نظر می رسد اما هشت سال گوش دادن به مردم چیزی است چند سفید از مردم که تا کنون انجام شده است.
  نزدیک نمره: 8
 • تاثیر: بایدن از سیاست های مترقی هستند اما نه پیشگامانه. او می خواهد برای رفع این نابرابری ها از طریق استفاده های معمولی و چپ-مرکز قانون. اما اگر تصویب آنها را یک تاثیر قابل توجهی.
  تاثیر نمره: 6
تبلیغات

1. الیزابت وارن

نمره کل: 79

الیزابت وارن طرح که به نام “یک دستور کار برای امریکا.”

 • اقتصاد: نگاه هیچ کس در حال رفتن به تحت الشعاع قرار دادن وارن در این رده است. برنامه های خود را ارائه جزئیات کامل با مقدار دلار و بودجه جبران. او تمام بخش مجزا در کارآفرینان از رنگ و کشاورزان از رنگ. او پشت غرامت.
  اقتصاد نمره: 9
 • عدالت کیفری: وارن رویکردهای عدالت کیفری اصلاحات با شفقت و منطق است. او نمی باید هر گونه ایده های جدید اما او به تشریح دقیقا چگونه او می خواهد به اصلاح پول نقد وثیقه از صدور خشونت پلیس و مواد مخدر قانونی. او همراه با تام Steyer هر دو شامل سلامت روان اصلاحات در قانون برنامه.
  عدالت کیفری امتیاز: 7
 • آموزش و پرورش: وارن یک معلم است, بنابراین آن را حس می کند که آموزش و پرورش طرح جامع است. او جدا K-12 آموزش و پرورش از کالج اصلاحات. این دانشگاه قصد دارد تمرکز در درجه اول در بدهی های دانشجویی و HBCU بودجه یا کالج برنامه های.
  آموزش و پرورش نمره: 8
 • سیاست: دوباره وارن ارائه می دهد ویژگی های. او فقط می خواهید برای پایان دادن به رای دهندگان تصفیه او می خواهد به تصویب یک قانون است که ممنوعیت از بین بردن مردم از رای دهندگان رول مگر اینکه رای دهندگان مثبت درخواست حذف شود و یا وجود شواهد عینی از یک دلیل مشروع به آنها را حذف کنید.” او می خواهد ماشین های رای گیری به تایید ایالت و در سطح فدرال قبل از آنها را می توان در انتخابات است. او قول به استفاده از قدرت اجرایی برای جلوگیری از رای دهندگان تبعیض است.
  سیاست نمره: 8
 • جامعیت: شاید هیچ نامزد در تاریخ تا به حال دقیق تر و جامع طرح که الیزابت وارن. هر سیاست دارای یک صفحه جداگانه توضیح داد که چگونه او آن را به انجام برسانند. او به دست آورده امتیاز اضافی برای داشتن کل یک دستور کار برای زنان.
  جامعیت نمره: 10
 • نقاط کور: راستش آن سخت است برای پیدا کردن حفره در وارن سیاست. او را نشانی پذیرش کالج و او کمی بیش از حد خوب برای نژادپرستانه موسسات. او اشاره می کند تبعیض اما تلاش می کند به اصلاح آن با “سرمایه گذاری” به جای جرم این نهاد برای شیوه های نژادپرستانه. دیگر از آن برنامه است که به عنوان حداقل به عنوان جامع به عنوان رقبای.
  نقاط کور امتیاز: 7
 • امکان سنجی: وارن طرح گران AF. بر خلاف دیگر نامزدها او توضیح می دهد که در آن او به شما پول دریافت کنید اما مالیات بر ثروت دشوار خواهد بود به تصویب. او دارای یک سابقه قانونگذاري و توانایی برای توضیح سیاست های او با شکستن آنها را با شفقت. او مانند یک معلم مهد کودک و یا یک دانشمند به زبان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
  امکان امتیاز: 7
 • تاریخ: وارن تنها نامزد که تاریخ نمی خدشه دار یک مشکل نژادی گذشته است. که تمام آمریکایی های بومی اشتباه ممکن است بی ربط به سیاه ترین مردم چون همه ما یک پسر عموی که “مو خوب” می آید از او “ریشه های هندی.” او یک جمهوری خواه بود تا 1996.
  تاریخچه نمره: 7
 • نزدیک: آن را سخت به استدلال می کنند که هر چیزی که در مورد وارن پلت فرم نمایشی است چرا که او همیشه نمایش داده می شود قصد که آن را می آید به تنوع و شمول است.
  نزدیک نمره: 8
 • تاثیر: وارن طرح ممکن است بیشتر موثر است, اما از آن است که واقع بینانه ترین برنامه است. آن را به عنوان مترقی به عنوان برنی ساندرز’ اما او بهترینها او واقعی سیاستگذاری. آن نیز تکیه می کند ساندرز’ “جزر و مد افزایش آسانسور تمام قایق” نظریه به دلیل آن اهداف خاص مسائل از مسابقه با دقت.
  تاثیر نمره: 8
تبلیغات

وجود دارد شما آن را دارند. الیزابت وارن “سیاه و سفید دستور کار” است سیاهترین از همه آنها را. او همچنین به نظر می رسد نامرئی به هر کس به جز مایک بلومبرگ. اما این فقط به این دلیل او را نگه می دارد مهر او در طول بحث.

تبلیغات

پس از آن دوباره ما تنها شمارش رای سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>