استس پارک نزدیک هتل ها و متل ها و تعطیلات اجاره برای 4 هفته در تلاش برای آهسته coronavirus

هتل ها و متل و اجاره برای تعطیلات در استس پارک شده اند دستور داد به بستن درهای خود را روز شنبه به عنوان سلامت و مقامات شهر به دنبال به سرعت گسترش رمان coronavirus.

“ما را دیده اند که چگونه سریع این ویروس می تواند در رفت و آمد مکرر جوامع در سراسر کشور ما” شهر مدیر تراویس Machalek در بیانیه ای گفت: یکشنبه و اضافه کرد که او معتقد است که منظور از شهر و Larimer County وزارت بهداشت و محیط زیست بود لازم “برای حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان Estes Park.”

محدودیت های شروع در ظهر دوشنبه گذشته از طریق آوریل 17, با توجه به بیانیه ای از شهر. این حرکت به دنبال بسته شدن پارک ملی کوه راکی در هفته گذشته یک حرکت که به نام شده بود برای هر دو شهرستان در بخش بهداشت و درمان و Estes Park شهردار تاد Jirsa.

هر دو تلاش در حال تلاش برای محدود کردن بازدید کنندگان به شهر دیدم که اول آن مثبت coronavirus آزمون در روز پنج شنبه. محدودیت در امکانات رفاهی محروم کردن کارگران محلی در دراز مدت ساکنان کوتاه مدت امکانات و کسانی که بیمار هستند و یا قرنطینه.

“این فوق العاده دشوار است تصمیم” Machalek در بیانیه ای گفت:. “من به طور کامل آگاه از اثرات این اقدامات باید در کسب و کار و کارکنان خود را…دوستان ما و کشورهای همسایه تحت تاثیر قرار, اما همه را سلامت می آید برای اولین بار.”

استس پارک می پیوندد یک لیست در حال رشد از جوامع به شدت متکی به گردشگری است که باید بسته عمده صنایع, جاذبه ها و تسهیلات در یک پیشنهاد به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

Gunnison, اجلاس و سن میگوئل شهرستانهای مشابه خود را تعطیل اقامت کوتاه مدت.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im