اریکا الکساندر تماس از Erasure از هنر سیاه


عکس: Saul لوئب (گتی ایماژ)

در گذشته زن و شوهر هفته ما دیده ایم بعید رسالت از دوستs vs زندگی تنها گوشت گاو. همه چیز از زمانی آغاز شد که دوستان بازیگر دیوید شویمر خواسته شده بود در مصاحبه ای در مورد دوستان شما راه اندازی مجدد. او در پاسخ گفت: او می خواهم می خواهم برای دیدن همهآسیایی, یا همه سیاه و سفید راه اندازی مجدد نشان می دهد. در حالی که به خوبی معنیآن را نادیده گرفته و در واقع که همه سیاه و سفید نسخه نشان می دهد وجود داشته و در زندگی تک. این منجر به بازیگر اریکا الکساندر تماس او را در توییتر در مورد آن. شویمر خواهد مسئله یک پاسخ اندیشمندانه و الکساندر وعده دیگر فرم پاسخ خودش.

تبلیغات

روز دوشنبه الکساندر منتشر شد پاسخ خود را در Zora. او جزئیات چگونه زندگی تنها پخش یک سال قبل از اینکه دوستان و چگونه tاو دو را نشان می دهد به دنبال ملاحظه ای مشابه قالب; شش, دوستان, زندگی در همان مجتمع آپارتمانی در نیویورک برخورد با مشکلات حرفه ای خود را و عاشقانه زندگی می کند. جهنم هر دو را نشان می دهد به ضرب گلوله کشته شدند در همان استودیو در Burbank. یک نمایش شد غیر قابل اجتناب پدیده فرهنگی دیگر به سادگی با برچسب “سیاه و سفید نشان می دهد.” ریشه الکساندر استدلال پایین می آید به آنچه او برچسب به عنوان “درک قد و قامت” و “ضمنی ارزش است.” او باعث می شود یک نقطه خوب با گفتن این که “وجود دارد هرگز نمی تواند یک همه دوستانچون دوستان تمام بود-سفید زندگی تک.” در عین حال چون دوستان است دوستانکه نقطه برای تلفن های موبایل عجیب و غریب و حتی آن را مستقیما حقایق است. آن را به نژادپرستی نهفته پخته به چگونگی درک ما چه هنر ارزشمند است.

این قابل ملاحظه ای فکری قطعه می شود که در حقیقت ما به مدت طولانی شناخته شده است درست است اما اغلب می رود ناگفته. این جزئیات رابطه بین سرمایه و هنری با وضوح و نشان می دهد که چگونه اغلب سیاه و سفید هنرمندان دریافت پایان کوتاه از چوب.

متاسفانه یک کار با کیفیت دقیقا نمی دیکته کردن آنچه در آن ارزش. برای مثال, The Big Bang Theory فروخته شده به HBO حداکثر برای بیش از $1 میلیارد. اگر شما شده است با توجه به جریان جنگ در همه شما احتمالا دیده می شود داستان در مورد چگونه Netflix خریداری Seinfeld برای $500 میلیون, دفتر رفت و به NBC برای 500 میلیون دلار و HBOMax صرف $425 میلیون در دوستان است. در عین حال من خیلی دیده نشده و در این راه از خدمات جریان پرتاب در اطراف نقدی به تازه شاهزاده یا مارتین. من سعی کردم به پیدا کردن چقدر Hulu صرف زندگی تک و نمی تواند آن را پیدا کنید. نمی خواهد من تعجب اگر آن را به مراتب کمتر از این را نشان می دهد ذکر شده در بالا.

اسکندر قطعه واقعا من رو به فکر کردن در مورد آنچه هست و نیست در جریان خدمات. چه مخاطبان دیده می شود به عنوان با ارزش است ؟ از این راه پول در جریان آن ما نیست. وجود دارد مقدار زیادی از سیاه و سفید کمدی از سه دهه گذشته است که من را بکشند قادر به به راحتی تماشا کنید. من صحبت کردن در برخی از Moesha نصف و نیمه یک, اساسا کل پنج شنبه شب خط در UPN. گه مرد من حتی می خواهم برای حل و فصل پسرخاله پشه در این نقطه است. در عین حال به وضوح من بینندگان نیست ارزش به اندازه سفید دختر که می خواهد به تماشای این دفتر برای 27th زمان.

تبلیغات

سفید هنری است که به طور مداوم حفظ شده و جشن گرفته می شود و در عین حال ما به راحتی پاک شده و تحت درمان به عنوان یکبار مصرف. آن وجود دارد آن رفته و پس از آن مردمی عمل می کنند شگفت زده کرد 20 سال بعد زمانی که آنها متوجه در واقع ما آن را برای اولین بار. در حالی که بیشتر سیاه و سفید هنری است که امروز ساخته شده از آنs درک کرده است به سختی تغییر کرده است. فکر می کنم من اشتباه است ؟ به یاد داشته باشید که بعدی زمان یک فیلم سیاه و سفید می کند به خوبی در گیشه این برچسب “تعجب.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su