کارآفرین حافظ Kudroli یک میلیون دلار, مشاوره برای همه کارآفرینان در خارج وجود دارد!

کارآفرین حافظ Kudroli یک میلیون دلار, مشاوره برای همه کارآفرینان در خارج وجود دارد! – شیوه زندگی

انتشار: Jan 27, 2020, 12:47 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در یک منحصر به فرد مکالمه حافظ صحبت در مورد چشم انداز شرکت خود بزرگترین دستاوردها و بسیاری از چیزهای دیگر در مورد کارآفرینی, زندگی

Hafeez Kudroli

حافظ Kudroli

شرکت در حال تغییر کل سناریو در بازار با داشتن تعداد زیادی از شرکت های تابعه و تحت آن است. Kudroli جهان است که نام آن تکان داد کل بازار و شرکت های تحت آن یکپارچه شده با هر یک از دیگر. ارائه خدمات در زیرساخت های املاک و مستغلات, پوشاک, پخش, رسانه ها, مهمان نوازی, مواد غذایی, ورزشی, سرگرمی و جمع آوری کمک های مردمی در میان دیگران; کسب و کار است که قطعا یک 360 درجه مدل دادن به بهترین از همه چیز به کاربران نهایی.

مرد پشت این کسب و کار حافظ Kudroli در زمان بیش از کسب و کار خانواده, ‘Kudroli ساز زیرساخت های Pvt با مسئولیت محدود” و در 2 سال او به اتمام پروژه به ارزش بیش از میلیون ها نفر. در یک منحصر به فرد مکالمه حافظ صحبت در مورد چشم انداز شرکت خود بزرگترین دستاوردها و بسیاری از چیزهای دیگر در مورد کارآفرینی خود را زندگی است.

Q: آیا شما چشم انداز اصلی Kudroli جهان ؟

یک: با این شرکت با داشتن شعبه های آن در تقریبا در هر زمینه چشم انداز Kudroli جهان است که برای ایجاد فرصت های شغلی برای حداکثر سرخپوستان. با به کارگیری آنها من بیشتر برنامه برای استفاده مردم و ایجاد یک تیم رویایی است که کمک خواهد کرد که برای تبدیل همه مردم محروم هند با ساخت این کشور به عنوان یکی از بهترین مراکز کسب و کار جهان است.

س: آیا نوآوری های شما می خواهید به ارمغان بیاورد با Kudroli جهان ؟

یک: من خود را یک شرکت به نام ‘SapienHR’. آن است که منابع انسانی و مبتنی بر فن آوری شرکت است. من با هدف به انواع فن آوری است که می تواند availed توسط جوانان در نرخ مقرون به صرفه در نتیجه تحقق رویاهای خود. من بسیار مشتاق به ادغام این شرکت تحت Kudroli دنیا آورد و این نوآوری توسط این سال خود را.

س: آیا افکار خود را از وارد شدن به E-Commerce کسب و کار ؟

یک: یک ایده کسب و کار است که هرگز به هدر رفته است. من شده اند با توجه به آن, اما تا به حال من داده نشده است در مورد آن فکر. E-Commerce شدید دیده می شود افزایش در بازار با محصولات فقط با یک کلیک دور. که در زمان کار می کند, من نمی بینم خودم وارد شدن به E-Commerce بخش در هر زمان به زودی.

س: چه شده است بزرگترین دستاورد Kudroli جهان ؟

یک: بزرگترین دستاورد نهفته در مردم از شرکت. آن است که نه تنها شرکت بلکه مردم را از شرکت به عنوان به خوبی. من از این شرکت است که آن را اجرا می کند. برخی از مردم هستند و عملکرد خوبی است و تیم من است که قدرت واقعی از Kudroli جهان است. شور و شوق خود را برای کار چیزی است که باعث می شود این شرکت از یک سنگ بزرگ. هیچ پول و یا قدرت قوی تر از شور و شوق برای انجام کاری.

س: چگونه می توانم شما را مدیریت برای رسیدگی به بسیاری از شرکت های تابعه تحت Kudroli جهان ؟

یک: همانطور که قبلا ذکر شد, من یک تیم خوب از افرادی که اجرای این طرح به بهترین شیوه ممکن است. من نشان داده اند بسیار زیاد اعتماد و با توجه به آزادی به تیم من. با این دو جنبه در آنها موفق شده اند برای رسیدگی به بسیاری از شرکت های تابعه با سهولت. به عنوان یک کارآفرین, من درک می کنم به کارکنان آزادی به کار می کنند که توسط آنها می توانید به راحتی مراقبت از این چند شرکت غول.

س: هر گونه pro-نکته برای کارآفرینان مشتاق?

A: اگر شما یک برنامه کار نسبت به آن. اگر شما یک رویا, تعقیب آن است. هیچ نیروی را متوقف می توانید رویای خود را از تبدیل شدن به یک واقعیت است. به عنوان خلاق به عنوان شما می توانید و ایستاده در خارج از جعبه. به بهترین شما باید متفاوت از بقیه است. نمی شود یک نابینا پیرو. به جای راه خود را ایجاد کنید و اجازه دهید مردم شما را دنبال کنید.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im