اطمینان حاصل شود که خدمتگزاران پیاده سازی مستند محدودیت های معقول: NHRC می پرسد مرکز

ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) در چهار شنبه پرسید: این مرکز به صدور دستورالعمل و مشاوره به تمام متحده و اتحادیه سرزمین های به اطمینان حاصل شود که اجرای coronavirus مستند است انجام شود در یک شیوه ای معقول احترام به حقوق آزادی و کرامت مردم است.

“این NHRC خواسته است این مرکز از طریق اتحادیه های خانه وزارت به موضوع مناسب دستورالعمل/مشاوره/روش عملیاتی استاندارد برای تمام متحده و UTs و تاکید کرد که در حالی که اجرای تاج مستند دستورالعمل های عمومی بندگان از جمله پرسنل پلیس باید در رفتار به شیوه ای معقول با مردم و به ویژه متعلق به بخش های آسیب پذیر احترام به حقوق بشر مربوط به زندگی خود را به آزادی و کرامت” یک بیانیه رسمی از کمیسیون گفت.

توسعه می آید پس از یک فعال حقوق بشر گفته است که به منظور پیاده سازی این مستند راهنمای موثر به عموم بندگان از جمله پرسنل پلیس در سراسر کشور گاهی اوقات تحت فشار زیادی تمایل به مقابله با مردم به خصوص بد آگاه فقیر کارگران در شیوه ای خشن تضعیف حقوق خود است.

این کمیسیون همچنین گفت که این قدردانی از سازمان های دولتی که در حال کار سخت برای حفظ coronavirus وضعیت تحت کنترل است. اما آن نیز مهم می شود برای برجسته کردن مسائل مطرح شده توسط شاکی.

آن است که ادعا شده است که سواد و کمتر مطلع عمدتا فقیر کارگران و دستمزد روزانه کارگران ، در حال مواجهه با مشکلات شدید ناشی از کمبود مواد غذایی و سایر ضروریات NHRC گفت. آنها خواسته می تواند به اقامت کردن خیابان ها با درجاتی از شفقت بدون اینکه بی رحمانه و سوء استفاده از نیروی بیش از حد آن اضافه شده است.

اخیرا حقوق بدن در زمان cognisance از شکایت در مورد اتهام نقض حقوق بشر از افراد مبتلا به بیماری های روانی در طول مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de