پایان 18 سال ارتباط با کنگره Jyotiraditya Scindia به احتمال زیاد برای پیوستن به BJP در مارس 12

با توجه به منابع کهنه کار کنگره سیاستمدار Jyotiraditya Scindia خواهد شد پیوستن به Bharatiya Janata Party (BJP) در روز 12 مارس خود را به پایان 18-سال-ارتباط طولانی با حزب بزرگ قدیمی. در روز پنج شنبه Scindia خواهد شد اولین سفر به, Madhya Pradesh را گوالیور از جایی که او را در رسیدن به بوپال منابع افزود که Scindia و حامیان او خواهد بود به طور رسمی پذیرفته به زعفران اردوگاه در بوپال در روز پنج شنبه.

در هشدار دهنده به نوبه خود از وقایع برای حزب کنگره در Madhya Pradesh, شورشی رهبر Jyotiraditya Scindia روز سه شنبه استعفا از کنگره حزب است. توسعه پس از او نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در دهلی نو. این جلسه تا به حال سوخت گمانه زنی است که او را از پیوستن به BJP و در نهایت کمک به حزب سرنگونی دولت کنگره را در Madhya Pradesh.

قبلا Scindia ارسال نامه استعفای خود را در توییتر خطاب به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و نوشت که آن زمان برای او را به “حرکت”. اشاره به رشد تنش در کنگره Scindia در نامه استعفای خود را گفت: “من مناقصه استعفای من از اولیه عضویت در کنگره ملی هند و به عنوان شما را به خوبی می دانم که این یک مسیر است که طراحی خود را بیش از سال گذشته است.”

“در حالی که هدف من و هدف همان باقی می ماند به عنوان آن را همواره از همان ابتدا برای خدمت به مردم از دولت و کشور من اعتقاد دارم که من قادر به انجام این کار دیگر در این حزب” نامه ای که Scindia ارسال شده در توییتر به عنوان خوانده شده.

قابل توجه, تاریخ, نوشته شده در استعفای نامه ای است که در مارس 9, که به معنی آن آماده شد یک روز قبل از.

Scindia رفت الانبیا در روز دوشنبه پس از 17 کنگره MLAs در نظر گرفته شده نزدیک به او پرواز کرد به BJP-حکومت, Karnataka. توسعه آمد در میان گزارش ها از اختلافات در, Madhya Pradesh کنگره و اتهام شکار غیر قانونی. کنگره پیشتر متهم به بی جی پی از تلاش برای تجاوز کردن آن MLAs برای سرنگونی کمال نات رهبری دولت که یک ویفر نازک اکثریت در خانه.

با توجه به گزارش Scindia شده بود sulking برای مدت زمان طولانی او به عنوان نه مطمئن Rajya سبها اسکله ساخته شده و نه دولت, کنگره, واحد رئیس یک موقعیت است که هنوز هم برگزار می شود توسط وزیر کمال نات.

پس از بحران سیاسی Nath برگزار شد جلسه هیئت دولت اضطراری در محل اقامت خود در اواخر شب دوشنبه. حدود 20 وزرای کابینه خود را ابراز ایمان به او و فرستاده شده استعفای درخواست او را به rejig کابینه.

در ضمن لحظات پس از رهبر سابق Jyotiraditya Scindia ترک کنگره 22 حزب MLAs از Madhya Pradesh شده اند که استعفای خود را به دولت فرماندار Lalji Tandon. همه آنها در نظر گرفته شده نزدیک به Scindia و اقامت در بنگلور رفت و آمد مکرر از دوشنبه.

Scindia اومدند سیاست در سال 2001 پس از پدرش Madhavrao Jivajirao Scindia کشته در یک تصادف. Scindia شده است یک نماینده از گنا تا 2019 و او یک دژ محکم در این منطقه است. Scindia نیز علاقه مندان ورزش است و او نیز رئیس منطقه ای, Madhya Pradesh انجمن کریکت (MPCA) در هند است.

در سال 2018 مجمع انتخابات کنگره برنده 114 کرسی در 230-عضو مجمع و تشکیل دولت با حمایت از چهار مستقل MLAs و دو BSP MLAs و یک قانونگذار از Samajwadi حزب (SP). بی جی پی به حال امن 109 کرسی در دولت و مجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de