پایان یک عصر: مدیر عامل شرکت ذات ارتباطات میشل Ebanks مراحل پایین


Essence CEO Michelle Ebanks speaks onstage during the 13th Annual Essence Black Women in Hollywood Luncheon on February 06, 2020, in Beverly Hills, Calif.

اصل مدیر عامل میشل Ebanks صحبت می کند روی صحنه در طول 13 سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود ناهار در فوریه 06, 2020, در بورلی هیلز کالیفرنیا.
عکس: غنی پولک (گتی ایماژ برای جوهر)

صدای پیشرو در امریکا منجر نشریه برای زنان است ساخت راه جدید برای رهبری است. روز دوشنبه ماهیت ارتباطات ساخته شده غیر منتظره اعلام کرد که از مارس 31 مدیر اجرایی میشل Ebanks خواهد بود پله از نقش او برگزار شد پس از 2018 قبل که او در نقش رهبری در این شرکت از سال 2001. Ebanks بود و کلام در زمان Inc.’s خرید از میراث magazine در سال 2005 و دوباره در سال 2018 زمانی که ساعت آفتابی مارک موسس ریچلیو دنیس ترمیم جوهر به سیاه و سفید متعلق به نهاد طریق خود کسب در حال حاضر-50-سال-مجله قدیمی.

“زمانی که من پیوست ذات من نمی توانست تصور این سفر فوق العاده و چگونه آن را تبدیل من به عنوان یک فرد و به عنوان یک رهبر” گفت: Ebanks در بیانیه صادر شده به کسب و کار Wire. “من همیشه سپاسگزار این فرصت اما مهمتر از همه برای تاثیر است که اصل در ادامه به ده ها میلیون نفر از زنان در سطح جهان است. پس من شروع اولویت من بوده است تا به موقعیت جوهر برای مرحله بعدی آن و انجام داده ایم که. با نام تجاری شده است دوباره به عنوان 100% سیاه است و به خوبی می چرخاند و برای ادامه موفقیت از طریق آنچه که قابل توجه زمان تحول و اختراع مجدد است.”

تبلیغات

Ebanks همچنین نظارت سالانه جوهر جشنواره نزدیک به 26 ساله نیروی عظیم منهدم کننده است که ثابت کرده است هر دو یک مزیت برای نیواورلئان’ اقتصاد و زیارت برای زنان سیاه پوست. صحبت کردن با درخشش در جشنواره سالگرد 25 سال Ebanks صحبت میراث از جشنواره و در جریان آن تاثیر.

“آنچه ما مشاهده میکنیم این است که یک جامعه از زنانی که شاد و خوش و کسانی که حضور در جوهر جشنواره به عنوان [موسس و سردبیر] Susan L. Taylor یک بار گفت: با فصاحت…’دیدن یکدیگر و با یکدیگر'” گفت: Ebanks. “امروز جوهر است و یک رهبر achiever و تاثیر گذار; هر دو به لحاظ سیاسی و اقتصادی است. او در حال رانندگی رشد روند در مالکیت کسب و کار و فعالیت های اجتماعی می یابد و زمان جشن و زیبایی او را در آغوش خود فرهنگ است. در جوهر جشنواره ما به او صحبت می کنند بسیاری از احساسات…درگیر شدن ذهن و روح و روان او.”

در حالی که Ebanks دیگر نمی خواهد در راس جوهر ارتباطات او نمی خواهد به دور از نام تجاری. در علاوه بر این به کمک با جستجو و انتقال از جایگزینی کسب و کار سیم گزارش او را به پیوستن به هیئت مدیره شرکت مادر جوهر سرمایه گذاری که در آن او “را توصیه در مورد همکاری های استراتژیک و فرصت های رشد جدید از جمله توسعه تنوع و شمول که قابلیت پشتیبانی از پیشرفت مردم رنگ در محل کار.” به عنوان جوهر ارتباطات به دنبال آن مدیر عامل جدید, ماهیت سرمایه گذاری بنیانگذار و رییس دنیس نظارت مداوم تکامل از شرکت.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای بیان قدردانی شناخت و تحسین است که ما باید برای همه چیز میشل به ارمغان آورده است به جوهر بیش از نزدیک به 20 سال—چشم انداز خود را, خود رهبری, خود, دفاع, و عزم خود را گفت:” دنیس در یک بیانیه است. “ما ارزش تعهد خود را به نشاط بخشی و توانمندسازی جامعه ما و همچنین به ایجاد یک کسب و کار موفق با یک بی بدیل تیم زنان مدیران که منجر به راه است. ما هیجان زده به ادامه کار در کنار او در هیئت مدیره از ذات سرمایه گذاری که ما برای باز کردن فرصت های جدید دسترسی به تخصص و امکانات برای زنان و مردم رنگ در جذاب ترین و معتبر و نوآورانه راه ممکن است. این تنها آغاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im