پوچی. کلیک کنید.

پوچی. کلیک کنید. – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 11:50 IST | انجو Maskeri, Prutha Bhosle | بمبئی

همانطور که بسیاری از کشورها در این سیاره تحت مستند این عکاسان مستند coronavirus همه گیر از خود ویندوز و در خیابان که با آنها حمل دلخراش داستان از جهان را برای همیشه تغییر

Anamika Singh and Jorg Drescher

Anamika سینگ و Jorg Drescher

‘خیابان ها بدون زندگی و ریتم’

pic

Photohrapher: Sebastian Strama, 47
زادگاه: کراکوف, لهستان
در حال حاضر در کراکوف
Instagram: @sebastuff
COVID در لهستان: 1,400 موارد مثبت, 16 میر

pic
سباستین Strama

این یک زمان بسیار دشوار برای ما است. این ویروس به ما نشان داده که چگونه زندگی غیر قابل پیش بینی می تواند. یک روز بیدار شدم و با خودم فکر کردم چه بسیار مهم و چالش برانگیز لحظه همه ما رو به سمت راست در حال حاضر. تا یک هفته پیش زمانی که اثرات COVID-19 در واقع شروع به نشان می دهد در شهر من من از دوربین و تصمیم به سند.

در حالی که لهستان تا کنون است که در مراحل اولیه جهانی همه گیر محدودیت های معرفی شده به منظور به حداقل رساندن انتقال است. به کراکوف که صحه بر گردشگری و سرگرمی است که می رود با آن, اثرات جدی هستند. در سال گذشته شهر تقریبا یک میلیون بازدید شد بیش از 14 میلیون توریست.

Once a crowded restaurant, Strama captures its now haunting emptiness
هنگامی که یک رستوران شلوغ Strama قطاری در حال حاضر فراموش نشدنی پوچی

یک شبه بسیاری از کسب و کار از دست داده اند و مشتریان شغل و درآمد ، و در حال حاضر که گردشگران و دانش آموزان ناپدید شده اند اصلی بازار مربع است frighteningly خالی است. آیا شما می دانید که این مرکز [اصلی بازار مربع] قدمت آن به قرن 13 و بزرگترین شهر قرون وسطی مربع در اروپا ؟
زمانی که من برای اولین بار آن را دیدم رها شده توسط افراد من شوکه شده بود. من هرگز آن را دیده بود. من تو را دیدم چیزی که بلافاصله من را به یاد آخرالزمانی سند چشم انداز از sci-fi movies. وجود دارد هر دو کنجکاوی و ترس است. من تو را دیدم هیچ زندگی بدون ریتم وجود دارد. پس من اول رفلکس بود به جلو و دوربین و ضبط نگران کننده خلق و خوی.

روز بعد در حالی که خرید به سهام تا آشپزخانه من, من راه می رفت گذشته آشنا نوار. پشت آن پنجره بسته دیدم داخلی پوشش داده شده با باغ صندلی و میز. در یکی از جداول یک روزنامه با عنوان: کرونا گزارش. و من فکر کردم کسی باید دست پاچه بعد از خواندن آن و در سمت چپ آن را در نوار. یک روز بعد برگشتم به گرفتن یک عکس از آن را اما روزنامه پاکسازی شده بود. لحظه ای که من تحت فشار قرار دادند به شروع یک سری عکاسی. و نقش اصلی است که توسط خیابان های خالی بسته کافه ها و رستوران ها.

‘جاسوسی بر روی همسایگان و احساس می کنم مثل یک خزنده جیمی استوارت’

 mannequin in Malaysia is seen holding a sign that says the shop has run out of mask
یک مانکن در مالزی دیده می شود برگزاری یک نشانه است که می گوید: مغازه اجرا از ماسک

عکاس: Shashwati Talukdar, 51
زادگاه: دهرادون هند
در حال حاضر در تایوان
Instagram: @madameji
COVID در تایوان: 235 تایید موارد مرگ و میر 2

Shashwati Talukdar
Shashwati Talukdar

همه چیز اتفاق افتاده است, بنابراین شما نمی دانستم که آن معتقدند شما. در حالی که من زندگی می کنند بین هند و تایوان و من در دومی کشور در جهان آگاه شد از COVID-19. در حال حاضر یکی باید درک کنند که تایوان یک مورد خاص به این دلیل که سازمان ملل متحد است و حتی به رسمیت شناخته شده و آن را به عنوان یک کشور واقعی. همچنین تایوان نزدیک به مرکز — چین.

به عنوان آن است که چین مدت طولانی است که تهدید تایوان گفت: در استان خود هستند. آن را در حال حاضر احساس می کند مانند زندگی در یک فیلم علمی تخیلی به این دلیل که کشور با آن مواجه است یک بحران وجودی. اما دولت در اینجا بسیار کارآمد است. در ماه دسامبر خود مردم می دانستند چیزی شد و آماده شد. آنها شروع به پوشیدن ماسک و دست sanitisers به سرعت در دسترس قرار گرفت در فضاهای عمومی ، اما آن را در طول سفر به مالزی در ماه ژانویه که من در واقع احساس گرما.

من و همسرم رفتیم به یک رستوران در ساحل که در آن ما اقامت داشتند و طبخ حاضر به خدمت مهمانان از چین است. از آنجا که ما صحبت روان ما مداخله کرد و گفت: مالک که بیگانه ستیزی است را خوش ندارد که این مهمانان نمی شد زندگی در هر نقطه نزدیک به هوبئی.

بعد از آن شب ما رفت و برای خرید ماسک زیرا ما می خواستم به آماده می شود. اما دیدیم که هیچ کدام از مغازه ها آنها را به حال. این بود که من آمد در سراسر یک مانکن که برگزار شد یک پلاکارد که به عنوان خوانده شده: “ماسک در دسترس نیست.” من در زمان یک تصویر.

Just when Taiwan was closing its borders, Talukdar captured the intense journey from her Dehradun home to the airport
فقط هنگامی که در تایوان بود با بسته شدن مرزها Talukdar اسیر شدید سفر از او دهرادون خانه به فرودگاه

پس از بازگشت به تایوان, همه چیز خیلی شدید. دولت خانههای گلی خالی بستن مرزها. اما من نمی تواند شاهد بسیاری از آن را به عنوان من به پرواز به دهلی نو در هفته اول ماه مارس. من یک دانش آموز از جامع, بنابراین من می خواستم به بازدید از تمام اعتراض سایت. وجود دارد وهم آور سکوت بیش از حد وجود دارد. نه به این دلیل که ویروس خشونت های اخیر. کسانی که متوجه من ماسک مرا مسخره کردند اما من می دانستم که همه چیز رفته بود بیش از حد در تایوان و تا به حال به مراقب باشید.

از دهلی رفتم به دهرادون که در آن مردم آغاز شده بود اجتماعی فاصله. در نهایت زمانی که من ترک تایوان در شب مارس 22 من می ترسم که مقامات ممکن است ایجاد مشکل در فرودگاه. من مستند شدید سفر در کابین از خانه به فرودگاه. خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت و در اینجا در تایوان من تحت مستند. من فقط در زمان یک عکس از پنجره به بیرون جاسوسی همسایه نیز قفل شده است تا در خانه های خود. من احساس می کنم مثل یک خزنده جیمی استوارت.

“فقط دو بالن در عروسی’

A wedding Drescher witnessed in Munich, had the couple hold balloons minus guests and celebrations
عروسی Drescher شاهد در مونیخ تا به حال زن و شوهر نگه بالن منهای مهمانان و جشن

عکاس: یورگ Drescher, 53
زادگاه: بد باد زوالگوا آلمان
در حال حاضر در مونیخ آلمان
Instagram: @joerg.drescher
COVID در آلمان: 42,288 تایید موارد مرگ و میر 253
COVID در قطر: 537 مورد تأیید هیچ مرگ

Jorg Drescher
Jorg Drescher

من سرگردان. قبل از حرکت به عقب به آلمان 1.5 سال پیش من در امارات متحده عربی و عربستان سعودی است. از آنجایی که من یک عکاس هستم من معمولا دوربین من با من است. من همیشه اعتقاد بر این است که وجود دارد که در آن احساسات وجود دارد و که در آن وجود دارد یک داستان وجود دارد این است که یک تصویر ارزش مصرف است.

در اواسط ماه مارس, من رفت و در سفر به ونیز. رویای من بود به تصرف خود در کارناوال اما آن خالی بود. پس از چین و ایتالیا است که بدترین ضربه توسط ویروس. دو هفته بعد من پرواز به قطر برای دیدار پسر من که در حال تکمیل کارآموزی وجود دارد. من به نمایش در فرودگاه و در غیر این صورت همه چیز خوب به نظر می رسید. اما زمانی که من خارج شد من متوجه شدم چقدر قطر تغییر کرده بود با توجه به COVID-19. من دیدم کمتر مردم در خیابان: کسانی که آنجا بودند با پوشیدن ماسک. آن را حقیقی. این بود که من در زمان یک عکس از یک مرد با پوشیدن یک ماسک و متوجه شد که ویروس است نه توقف در چین است. من احساس آسیب پذیر است.

A lost glove on a street in Bavaria, the day the curfew started in Germany
یک دستکش از دست داد و در یک خیابان در بایرن روز حکومت نظامی آغاز شده در آلمان

در مارس 4, من قرار بود به پرواز به دبی, اما تصمیم گرفت در برابر آن است. پس از همه گیر در حال شروع به ضربه اروپا, من تصمیم به بازگشت به خانواده من در مونیخ. در اینجا ما درک می کنیم چقدر مهم این وضعیت است. بنابراین ما در انزوا.

پس من یک سگ با وجود مستند من نیاز به او را برای یک پیاده روی در هر روز است. اما من یک جوانی دیگر و سعی کنید برای حفظ فاصله ایمن از مردم در هنگام عبور از خیابان. با یک دوربین و دنده در دو, ما رفتن برای پیاده روی در خالی پارک ها و خیابان ها. در طول یک پیاده روی در اولین روز از ما منع رفت و آمد من به مونیخ معروف قلعه Nyphemburg. من تو را دیدم یک زن و شوهر جوان فقط ازدواج, ایستاده در کنار یک جفت از بادکنک قرمز. وجود دارد هیچ حزب بدون مهمان و بدون جشن. آن همه لغو. همه آنها تا به حال دو بالن برای بیان عشق خود را.

‘بدتر از یک جنگ منطقه’

The usually bustling Stazione Centrale, the main railway station of Milan, wears a deserted look
معمولا شلوغ Stazione Centrale اصلی ایستگاه راه آهن میلان می پوشد خلوت نگاه

عکاس: Eugenio گروسو 36
در حال حاضر در میلان, ایتالیا
Instagram: @eugrosso
COVID در ایتالیا: 66,414 تایید موارد مرگ و میر 9,134

Eugenio Grosso
Eugenio گروسو

هر بار که من از تیراندازی در میلان این احساس حقیقی سرگردان را از طریق خیابان که تا چندی پیش بسته بندی شده بودند با مردم از طریق شب. Stazione Centrale, قطار, ایستگاه به ویژه در جایی است که من همیشه دیده می شود کامل مردم از ورود و خروج. زمانی که من برای اولین بار وارد این ایستگاه از ابتدای مستند من احساس مانند یک باستان شناس وارد یک معبد رها شده برای قرن ها. بزرگ سالن خالی بود و همه چیز ساکت بود. در پلت فرم وضعیت متفاوت بود. وجود دارد چند مسافر و یک پاسی از افسران پلیس و سربازان آنها را چک کردن. من نمی توانستم تصور کنید که این جایی که من زندگی کرده بود; در حال حاضر ارتش کنترل که اجازه داده شد به ترک و نیست.

من مشغول به کار در مناطق جنگی اما من پیدا کردن کار در این محیط بیشتر استرس زا باشد. هنگامی که شما در حال پوشش یک جنگ خطر است [اغلب] قابل مشاهده است; شما می شنوید عکس و انفجار در برخی از نقطه شما را ترک جلو و می دانیم که برای برخی از زمان شما خوب هستند. در این مورد شما می دانید اگر شما در خطر واقعی است یا نه. علاوه بر این در برخی از نقطه ما [روزنامه نگاران پوشش Covid-19 شیوع] همه توسعه این حس آلوده شدن و ترس از تبدیل شدن به مسئول احتمالا آلوده عزیزان ما.

من شروع کردم حرفه ای, پوشش اخبار, بنابراین من صرف چند روز اول پس از وقوع] در حال اجرا در اطراف مانند من استفاده می شود به 10 سال پیش است. همه ما درک شیوع ویروس بسیار بزرگ و می خواستم برای پوشش هر جنبه ای است. اما بعد از مدتی احساس کردم من می خواستم به نگاه عمیق تر. من آهسته هستم و در حال حاضر بیشتر به دنبال تصاویر خاطره انگیز از این بحران است.

A security personnel screens a passenger at Stazione Centrale
پرسنل امنیتی, صفحه نمایش یک مسافر در Stazione Centrale

به عنوان یک عکاس خبری, من هنوز هم مجاز به حرکت در اطراف. در شب سر و صدا آمبولانس است بلندتر از طول روز و گاهی اوقات شما می توانید ببینید مردم از ساختمان های خود و همراهی با متخصصین. مردم را به صف برای یک مدت زمان طولانی برای رسیدن به سوپر مارکت. من منتظر 50 دقیقه برای من آخرین خرید مواد غذایی. وضعیت چشمگیر مردم در حال مرگ هستند اما تشییع جنازه ممنوع برای جلوگیری از گسترش ویروس. دیگر روز مادر پیامک من که بانوی پیر استفاده می شود که به مراقبت از من وقتی که من یک پسر کوچک در گذشت. همه ما می دانیم که این افراد به احتمال زیاد به درگذشت به دلیل Covid-19 اما آنها هرگز آزمایش می شود به طوری که نام خود را نمی آن را به آمار رسمی.

‘این است که شواهد تاریخی برای نسل های آینده’

Anamika’s son Avaan hugs his father Pawan. “On returning home from a grocery store, Pawan hugged our son and it didn’t feel like a normal hug. It was a hug of fear, of gratitude, of hope,” she says
Anamika پسر Avaan آغوش پدرش Pawan. “در بازگشت به خانه از یک فروشگاه مواد غذایی, Pawan ما را در آغوش کشید و آن را احساس نمی مانند نرمال در آغوش بگیرید. این یک آغوش از ترس, از, قدردانی از, امید,” او می گوید:

عکاس: Anamika سینگ 39
در حال حاضر در: تانه بمبئی
Instagram: @anamikasinghphotography
COVID در هند: 803 تایید موارد مرگ و میر 20

pic
Anamika سینگ

عکاسی همواره بیش از یک شور و شوق برای من. آن را به من می دهد هدف در زندگی برای ارتباط با مردم و سند خود را به شادی و به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است. در این بحران جهانی من در مورد چگونه من می تواند کمک به گسترش مثبت و پاسخ این بود از طریق تصاویر. من به طور فعال به سند زندگی روزانه من در روز به طور منظم بیش از حد, اما بودن در انزوای اجتماعی با خانواده من شروع کردم به مستند زندگی ما در طول قرنطینه با این هدف است.

یکی از افراد من شده است من مادر در قانون که بازدید ما هر زمستان. او تا به حال طرح هایی از بازگشت به دهلی نو در هفته اول ماه آوریل با توجه به سابقه پزشکی او به طور داوطلبانه جدا شده خودش که خبر از این بیماری همه گیر را شکست نه متوجه خواهیم شد مستند بعد. آن را بیش از 20 روز او نشده پا به بیرون از خانه و در این زمان صحبت کردن به آنهایی که نزدیک و عزیز بیش از تلفن شده است شفا برای او.

شوهرم, Pawan Saxena ما جنگجو. او را گام به خرید لوازم ضروری و اجرای دقیق پروتکل برای sanitisation پست که. فقط بعد از یکی از این سفرها او را در آغوش کشید پسر ما Avaan و آن را احساس نمی مانند نرمال در آغوش بگیرید. این یک آغوش از ترس قدردانی از امید.

Anamika Singh’s mother-in-law Manju in isolation
Anamika سینگ مادر در قانون در انزوا

با 70 – و هفت ساله در خانه, ما باید بیشتر مراقب باشید با اجتماعی فاصله. اولیه روز حبس رفت خوب اما در حال حاضر ما کودک مشتاق به رفتن به بازی و دیدار با دوستان خود. بعد از چند هفته در حال رفتن دشوار می شود.

تصویر از پسر من نشسته در جریان نور خورشید از طریق پنجره اتاق خواب من باعث می شود من سپاسگزار برای همه است که ما داریم. روز دیگر من شکایت در مورد داشتن یک بالکن در خانه.

در حالی که زمانی که من به خانه من کمک به او ذکر شده چگونه ترس آن را برای آنها در shanties. من نمی توانستم احساس محتوای بیشتر با زندگی است.

“یک مرد می خواست برای شکستن من دوربین’

A traditional coffee shop in Gorgan remains open despite orders for closure

عکاس: مهسا صفری, 25
در حال حاضر در: گرگان
Instagram: @moon.sfr733
COVID در ایران: 18,821 تایید موارد مرگ و میر 2,378

Mahsa Safari
مهسا صفری

من یک عکاس خبری از گرگان یک شهر واقع در 400 کیلومتری شمال شرق تهران. در حال حاضر ما تحت مستند. مدارس و رستوران ها و مراکز فرهنگی و جامعه ﻫ بسته شده اند و برای یک ماه. من مهمترین نگرانی این است که قرارداد این ویروس و انتقال آن به خانواده من است. دیگر چالش این است که برخورد با کمبود ماسک santisers و دستکش در حالی که من در خیابان مستندسازی بحران است. این آسان نیست که در این حرفه با توجه به نگرش مردم نسبت به عکاسی و مقاومت آنها در برابر آن است. چند روز پیش یک مرد می خواست به شکستن دوربین من.

تمرکز من عکاسی است که برای گرفتن کار سخت از مردم در خط مقدم از جمله پزشکان و پرستاران و امدادگران و پلیس و کارگران و پاکبانان که braving شانس در هر روز است. من همچنین می خواهم به سند زندگی کسانی که در حال کمک به صاف منحنی با رفتن به انزوا و تعطیل کسب و کار خود را.

اما از آنچه که من دیده ام بسیاری از مردم هنوز هم به مرحله بی ارزش و نمی مطابق با قرنطینه سفارشات. روز دیگر من به سنتی کافی شاپ در منطقه است. با وجود هشدارهای آنها باز کرده بود اما آنها تا به حال هیچ مشتریان. مالک گفت: او را باز کرد چرا که او نگران است در مورد جلسه نیازهای روزمره. نزدیک به 400 نفر کشته شده اند در زادگاه من است اما متاسفانه آنها هنوز اعلام آمار واقعی به مردم است.

Buses in Gorgan are running nearly empty
اتوبوس در گرگان در حال اجرا هستند تقریبا خالی

به طور طبیعی خانواده من شده است دلسرد من از بیرون رفتن برای گرفتن عکس در این شهر و بیمارستان ها. به عنوان یک عکاس خبری است و کار من به انتشار عکس و اخبار با وجود این خطرات است. این حیرت انگیز چگونه با وجود تمام پزشکی و پیشرفت های تکنولوژیکی یک ویروس به ارمغان آورده است جهان به وقفه و ما هنوز در حال تقلا برای درمان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de