اما رابرتز’ مادر کلی کانینگهام تایید بازیگر بارداری با beau Garrett Hedlund

از روز گذشته این گزارش که Emma Roberts باردار با فرزند اول همراه با beau Garrett Hedlund. این Scream Queens بازیگر هنوز تایید نشده است, گزارش نشده است, اما مادرش کلی کانینگهام در پاسخ به خبری با ‘بله’. کلی تایید کرد اما دختر بارداری با اظهار نظر در یک Instagram post. یکی از Instagram کاربران خواسته کلی در Instagram پست “است اما باردار?????”

که کانینگهام پاسخ داد: “بله” بدون هیچ تردیدی. در حالی که کاربر دیگری می گوید: “شما را شگفت آور, مادر بزرگ.” و کلی گفت: “از شما بسیار سپاسگزارم! بسیار هیجان زده”. این گزارش انجام شد توسط پرز هیلتون.

اما به زودی پس از آن, کلی حذف او Instagram صفحه و طرفداران تعجب می کنم که چرا!

در ضمن ما-پورتال های مبتنی بر گزارش شده بود اما بارداری با بیان “گرت و اما شده اند اما این جدید گاه به گاه و فقط چند هفته.”

در 2019, اما زمانی که خواسته شده بود در مورد او گفته بود محبوب international magazine, “من فکر می کنم که مهم نیست که شما هستند و یا آنچه شما انجام و یا در هر کجا که در جهان به شما هستند هر چیزی پایان دادن سخت است. از دست دادن چیزی سخت است. و تنها چیزی که میتوانم بگویم این است که… من متوجه می شوند که زندگی بالا و پایین. من در تلاش برای سوار شدن به آنها و زندگی در جایی در وسط.”

طبق گزارش در آنی, Emma خواهد بود با بازی در یک فیلم با عنوان روبات. این فیلم بر اساس داستان کوتاه توسط science-fiction writer Robert Sheckley. اما خواهد شد بازیگران در کنار کمدین انگلیسی جک وایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de