الیزابت وارن قطره از دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پس از سه شنبه تار و مار

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن در روز پنج شنبه کاهش یافته است از نژاد پس از ناامید کننده سوپر نتایج روز سه شنبه که در آن او موفق به پیروزی در یک دولت واحد و نه حتی خانه اش در ایالت ماساچوست است.

در تماس با کمپین کارکنان وارن اعلام کرد این تصمیم به رها کردن مسابقه. وارن است نشان داد که او تایید خواهد شد در این مسابقه که در حال حاضر پایین آمده بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز.

“من می خواهم برای شروع با این خبر. من می خواهم همه شما را به شنیدن آن و من می خواهم شما را به شنیدن آن را مستقیما از من: امروز من تعلیق مبارزه ما برای رئیس جمهور” او به او گفت که کمپین کارکنان.

“من می دانم که چقدر سخت همه شما کار کرده اند. پس از ته قلب من, با تشکر از شما برای همه چیز شما را ریخت و به این کمپین,” او اضافه شده است.

“من می دانم که زمانی که ما مجموعه ای از این نمی شد چه چیزی شما همیشه می خواستم به شنیدن. آن است که تماس من همیشه می خواستم به. اما من حاضر به اجازه ناامیدی کور من — یا شما به آنچه که ما انجام داده ایم. ما نمی توانیم به هدف خود برسیم اما آنچه که ما انجام داده اند با هم — آنچه شما انجام داده اند — ساخته شده تفاوت پایدار. این مقیاس تفاوت ما می خواست اما آن مسائل و تغییرات را امواج برای سال آمده است,” او گفت:.

“آنچه ما انجام داده اند — و ایده های ما راه اندازی به جهان راه ما مبارزه کرده اند این جنگ روابط ما ساخته شده اند انجام خواهد شد از طریق حمل طریق برای بقیه این انتخابات و پس از آن و پس از آن,” او گفت: به نقل از در یک پست وبلاگ توسط “تیم وارن’ با عنوان ‘مبارزه می رود’.

روز چهارشنبه, ما, رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم مایک بلومبرگ اعلام کرد به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود ending, گران ترین های اولیه انتخاباتی در تاریخ این کشور است.

این تاجر میلیاردر و سابق شهر نیویورک تایید شهردار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای نامزدی حزب دموکرات را به او اعلام کرد تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را.

با خروج از بلومبرگ و وارن از مقدماتی وجود دارد تنها سه رقیب چپ در مسابقه. در حالی که Tulsi Gabbard شکست خورده است را به هر گونه تاثیر تا کنون جو بایدن و برنی ساندرز باقی می ماند frontrunners در یک بار شلوغ نژاد.

هر کس که برنده نامزدی حزب دموکرات را نبرد آن را با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری آینده در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>