ریاست جمهوری امیدوار الیزابت وارن خواهد بود که به دنور آخر هفته آینده به عنوان دموکراتیک مدعی نوبت تمرکز خود را به سمت مهم “سه شنبه” متحده کمپین روز شنبه اعلام کرد.

فوریه. 23 رویداد است که به صورت رایگان و برای عموم آزاد خواهد بود در فیل مور سالن. درب باز در 1:30 بعد از ظهر با این رویداد شروع در 3 p. m. کمپین تشویق مردم به RSVP به عنوان پذیرش خواهد شد چاه کن همیشه ته چاهه.

وارن مراجعه به کلرادو می آید به عنوان رئیس رقبا برای نامزدی اعلام کرد متوقف می شود در صدمین دولت در روزهای آینده.

برنی ساندرز سناتور ورمونت بالا سوار پس از پیروزی در نیوهمپشایر اولیه هفته گذشته خواهد تجمع یکشنبه شب در دنور. دوم-جای دان در نیوهمشایر, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg تنظیم شده است به میزبان تاون هال Feb. 22 در شفق قطبی.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنامه ریزی شده است برای دیدار دنور در روز دوشنبه به صورت خصوصی جمع آوری کمک به میزبانی کشور سابق دبیر کن سالازار. و مایک بلومبرگ میلیاردر که وارد این مسابقه در اواخر سال گذشته است اما مجموعه مناظر خود را در “شنبه” متحده مانند کلرادو باز یکی دیگر از دفتر مبارزات انتخاباتی در دنور در آخر هفته گذشته و ریخت و میلیون ها نفر به تبلیغات در دولت است.

Warren, the progressive سناتور یک بار پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری است که به دنبال یک شات در بازو پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

کلرادو, اما, همچنان سخت به عنوان خوانده شده به دلیل عدم رای گیری عمومی. آخرین عموم منتشر شد, نظرسنجی در دولت آمد در ماه اوت نشان دادن یک مسابقه بین ساندرز بایدن و وارن تقریبا همه در حاشیه خطا. پویایی نژاد منتقل کرده اند بطور قابل توجهی پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de