انتخابات برای 18 Rajya سبها کرسی برگزار می شود در ژوئن 19: کمیسیون انتخابات

انتخابات 18 Rajya سبها کرسی از هفت کرسی برگزار خواهد شد در ژوئن 19 کمیسیون مستقل انتخابات گفت: پس از برگزاری جلسه بررسی.

این کمیسیون گفت: بررسی مداوم وضعیت با توجه به coronavirus همه گیر و دستورالعمل های صادر شده توسط اتحادیه خانه وزیر و تصمیم گرفته است برای انجام این نظر سنجی که قبلا برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در مارس 26.

در حالی که 55 کرسی کاهش یافت و خالی در ماه آوریل با توجه به پایان مدت Rajya سبها اعضای 37 کرسی از 10 ایالت پر شد در بلامنازع.

این دوسالانه انتخابات 18 کرسی از ایالت آندرا پرادش, Gujarat, Jharkhand, Madhya Pradesh, مانیپور مگالایا و راجستان بود به انجام در 26 مارس اما به تعویق افتاد و با توجه به مستند در سراسر کشور در ماه مارس اعلام کرد 24. این مستند اعمال شده در مارس 25 تمدید شد در مارس 14, آوریل 3 و ممکن است 17. اما در آخرین دستورالعمل ها است که اتحادیه وزارت نامیده می شوند باز 1.0 بسیاری از کسب و کار و فعالیت های دیگر را اجازه داده می شود از تاریخ 8 ژوئن به جز اجتماعات بزرگ.

“…با توجه به غالب پیش بینی نشده وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به COVID-19 و مرتبط با مشاوره در کشور, کمیسیون انتخابات, vide آن را فشار دهید توجه داشته باشید مورخ 24.03.2020 معوق نظرسنجی و تمدید دوره گفت: انتخابات طبق مقررات بخش 153 گفت: عمل و تصمیم گرفت که اعلام تازه تاریخ از نظر سنجی و شمارش برای گفت: دوسالانه انتخابات خواهد بود ساخته شده توسط ECI پس از بررسی وضعیت غالب” این کمیسیون گفت.

نظرسنجی بدن بود و سپس مشخص شده که لیستی از رقابت نامزدها در حال حاضر منتشر شده برای گفت انتخابات توسط مربوطه بازگشت افسران است باقی می ماند معتبر به منظور باقی مانده از فعالیت به عنوان تجویز شد در زیر گفت: اطلاع رسانی.

در حال حاضر این کمیسیون گفت: بررسی این موضوع در جزئیات. با توجه به همه عوامل از جمله دستورالعمل های صادر شده توسط دبیر خانه اتحادیه و با در نظر گرفتن ورودی های به دست آمده از رئیس های انتخاباتی افسران نگران این کمیسیون تصمیم گرفته است یک تاریخ جدید از رأی گیری و شمارش آرا.

در حالی که رای خواهد بود نظرسنجی از 09:00 تا 04:00 بعد از ظهر در ژوئن 19, شمارش انجام خواهد شد از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد در همان روز. نتایج اعلام می شود توسط 22 ژوئن نظرسنجی بدن گفت.

صندلی که در آن انتخابات برگزار می شود در آندرا پرادش (4 صندلی) گجرات (4 کرسی), Jharkhand (2 کرسی), Madhya Pradesh (3 کرسی) مانیپور (1 کرسی), مگالایا (1 کرسی) و راجستان (3 نفر).

“کمیسیون نیز تصمیم گرفته است که رئیس دبیران باید depute یک افسر ارشد از دولت به اطمینان حاصل شود که extant دستورالعمل در مورد COVID-19 مهار اقدامات با پیروی, در حالی که ساخت ترتیبات برای برگزاری انتخابات” EC گفت.

“علاوه بر این کمیسیون منصوب شده است رئیس افسر انتخاباتی نگران به عنوان ناظر برای انتخابات مربوطه دولت” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>