کمیسیون انتخابات بیشتر به عهده Rajya سبها انتخابات در پی COVID-19 بحران

کمیسیون انتخابات هند (ECI) در روز جمعه بیشتر معوق Rajya سبها انتخابات در پی coronavirus بحران است. پای صندوق های رای بدن گفت آن است که با استفاده از قدرت خود در ماده 324 قانون اساسی به عنوان خوانده شده با بخش 153 از نمایندگی مردم عمل 1951 به گسترش دوره Rajya سبها انتخابات فراتر از تجویز ترم 18 کرسی در سراسر هفت متحده است.

ماه گذشته ECI تا به حال به تعویق افتاد مارس 26 Rajya سبها انتخابات با استناد به تهدید coronavirus. تصمیم گرفته شد برای جلوگیری از تجمعات هر طبیعت که در معرض مردم نگران به مخاطرات بهداشتی این ECI گفته بود.

“کمیسیون در حال حاضر بیشتر بررسی وضعیت حاکم پس از در نظر گرفتن تمام حقایق و شرایط در نظر و به این نتیجه رسیدند که ادامه روند انتخابات در محیط فعلی عملی ممکن در نظر گرفتن محدودیت های برای نگهداری از امنیت عمومی و اجتناب از خطر سلامت” آن گفت: در آزادی مطبوعات.

این ECI بیشتر اضافه شده است که “فهرست رقابت نامزدها در حال حاضر منتشر شده برای گفت انتخابات مربوطه بازگشت افسران باید معتبر باقی می ماند برای اهداف باقی مانده از فعالیت به عنوان تجویز زیر گفت: اطلاعیه.”

تازه تاریخ از نظر سنجی و شمارش برای گفت: دوسالانه انتخابات باید رندانه در موعد پس از بررسی وضعیت حاکم کمیسیون اطلاع داد.

در مجموع از 17 عضو از شش کشور در حال بازنشستگی در 9 آوریل در حالی که یک عضو از Meghalaya بازنشستگی در مارس 12. این شش کشور شامل آندرا پرادش, Jharkhand, Madhya Pradesh, مانیپور راجستان و گجرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im