El Paso County رستوران اعطا واریانس برای بازگشایی داخل سالن ناهار خوری

رستوران ها in El Paso County می توانید راه اندازی مجدد داخل سالن ناهار خوری سرویس بلافاصله پس از کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست اعطا واريانس درخواست های ساخته شده توسط بخش عمومی وزارت بهداشت.

El Paso County بهداشت عمومی مطلع شد از CDPHE را تایید, تحت دستورالعمل های خاص در اواخر شنبه شب.

به عنوان بخشی از آزمون تحليل واريانس و رستوران ها مورد نیاز برای محدود کردن داخل صندلی به 50 درصد ظرفیت و اطمینان از حداقل 28 فوت مربع در هر فرد به منظور حفظ شش پا اجتماعی فاصله. بیش از 50 نفر می تواند نشسته در داخل یک رستوران در یک زمان معین.

صندلی باید گذاشته برای اطمینان از حداقل شش فوت بین صندلی ها در جداول مختلف و گروه نمی تواند بیش از 10 نفر است و باید از همان خانواده و یا “گروه اجتماعی است.”

رستوران ها نیز خواسته شده است به نگه داشتن اطلاعات بر روی صندلی و زمان خروج برای هر حزب برای 21 روز. که شامل در نظر گرفتن نام و شماره تلفن از حداقل یک فیلم در گروه. اطلاعات ارائه شده به مردم در بخش بهداشت و درمان بنا به درخواست اگر به آن نیاز دارد را به اطلاع دیگران از یک COVID-19 شیوع.

واريانس خواهد بود لغو اگر El Paso County بودند به بیش از 715 موارد در طول دو علف هرز دوره است.

در میان نیازهای دیگر:

  • خود خدمت بوفه ممنوع است. تمام مواد غذایی باید روکش و یا خدمت به عنوان حمل توسط کارکنان.
  • تنها با استفاده از موارد ممکن است ارائه شده به مشتریان و چند استفاده از ادويه ظروف ممنوع است.
  • کارکنان که به طور مداوم در شش پا از دیگران در رستوران باید از پوشیدن پارچه صورت پوشش بیش از خود بینی و دهان مگر اینکه آن را منفی بر سلامت خود را. امکانات باید تلاش برای ارائه ماسک.
  • سطوح را لمس اغلب در طول یک رستوران مانند دستگیره های درب نرده کانتر و حمام باید ضد عفونی هر دو ساعت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد واریانس بازدید elpasocountyhealth.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de