El Paso County پل بازیکن به احتمال زیاد در معرض نمرات افراد مسن به کروناویروس

El Paso County زن که فوت از COVID-19 ممکن است در معرض نمرات افراد مسن به شدت مسری بیماری تنفسی در طول یک پل مسابقات در اوایل این ماه.

این کاری بود که در 80s شد اولین کسی که به مرگ ناشی از این بیماری در کلرادو در روز جمعه. حدود دو هفته قبل در فوریه. 29 مارس 1, او با حضور در مسابقات پل در کلرادو اسپرینگز پل مرکز — یک رویداد است که جذب حدود 100 نفر از سراسر جنوب کلرادو.

حداقل یکی دیگر پل بازیکن پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و دو نفر دیگر در بیمارستان بستری شده است با علائم که تایید نشده بود به این ویروس گفت: جان Dukellis, یک باشگاه, مدیر, که گفت که او شده است فیلدینگ تماس از ترس بازیکنان.

“این گروه در حال رفتن به ضربه سخت,” Dukellis گفت. “این فقط آغاز است.”

دکتر رابین Johnson, مدیر پزشکی, El Paso County بهداشت گفت: چندین پل بازیکنان تحت آزمایشات پزشکی با دستور آزمایشات برای COVID-19. این بیماری به طور معمول شدید در بیماران مسن و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

این مسابقات دیدم حدود 90 بازیکنان خود را اول صبح 80 که بعد از ظهر و 44 بازیکنان در آن روز دوم Dukellis گفت. این زن که فوت نیز با حضور در پل مرکز در مارس 3, یک شب هنگامی که حدود 70 نفر در آن حضور داشتند.

“من می گویند 95 درصد از مردم در حضور بیش از سن 65” Dukellis گفت.

برخی از بازیکنان آمد, از, گروه, زندگی, شرایط, اما بسیاری از زندگی در خوابگاه های خصوصی گفت: میشل هویت سخنگوی El Paso County بهداشت عمومی. او افزود که این شهرستان در حال کار با این امکانات که ممکن است در معرض شده اند و قادر به می گویند جمعه چگونه بسیاری از امکانات که شامل.

بازیکنان به این مرکز از بیشتر Colorado Springs منطقه از جمله بنای تاریخی و وودلند پارک و همچنین از دنور, Pueblo, و, Buena Vista, Dukellis گفت.

جانسون گفت: مقامات بهداشتی در حال کار برای تماس با هر کسی که در مرکز آن تاریخ به آنها هشدار می دهند در مورد قرار گرفتن در معرض بالقوه به کوروناویروس. او گفت: این زن که فوت نمی دانم که او بیمار بود که او با حضور در این بازی ها.

“درک من این است که او بی اطلاع بود در آن زمان که او در حال بازی پلی است که او تا به حال علائم است که او می شده اند نگران” جانسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران.

او گفت مقامات هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی این زن در 80s در قرارداد این بیماری و گفت که در حالی که زن خودش نیست به تازگی از سفر او ممکن است در تماس با کسی که انجام داد.

این ویروس از زن به دومین بیمار است اولین مورد از “جامعه گسترش” در El Paso County, جانسون گفت.

از صبح روز یکشنبه در این شهرستان تا به حال سه تایید COVID-19 موارد از 101 مورد در سراسر کشور.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im