Ekta کاپور ‘همهمه Paanch’ به پشت در تلویزیون, Rakhi Vijan با نام مستعار Sweety ماتور می پردازد ادای احترام به تولید کننده

بازیگر Rakhi Vijan هیجان زده در مورد او یاد سری همهمه Paanch آینده را بر روی صفحه نمایش کوچک پس از بیش از 15 سال است. نشان می دهد خواهد بود در 13 آوریل سال 2020 است. یک داستان معمولی و در عین حال سرگرم کننده خانواده طبقه متوسط همهمه Paanch حول آناند ماتور همسر دوم خود – بینا ماتور و پنج دختر که دائما در حال توطئه و برنامه های خود را به نوبه خود جهان وارونه است. اضافه کردن بیشتر هرج و مرج و سردرگمی به زندگی خود است و قاب عکس خود را از اواخر که گاهی در مذاکرات به او و nags او در برخی از تصمیم گیری.

“من بسیار هیجان زده برای بازگشت از همهمه Paanch در Zee TV, نه فقط به این دلیل که نشان می دهد این است که در نهایت به آینده است و این آینده را در یک زمان وقتی که همه قفل شده است و در صفحه اصلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در واقع آن را نیز در آینده با توجه به تقاضای عمومی است که مانند یک گیلاس در کیک. من به یاد داشته باشید به وضوح ما را سرگرم مخاطبان برای نه سال و با هر قسمت TRP را بالاتر رفت. ما مردم را به خنده و لذت بردن از, بنابراین من احساس می کنم این است که مناسب زمان به عقب می آیند و سرگرم کردن همه. برای مقدار زمان آنها را تماشا نشان می دهد مردم قطعا خود را فراموش بدبختی است” گفت: Rakhi.

او تا به بسیاری از خاطرات مربوط به نشان می دهد که در آن او تا به حال بازی Sweety ماتور. “من می خواهم این فرصت را بدهد و ادای احترام به (تهیه کننده) Ekta کاپور. من فکر نمی کنم بسیاری از مردم می دانند اما او در آغاز زندگی حرفه ای خود را زمانی که او فقط 16 سال و در او ایجاد سابقه با نشستن بر روی, رئیس,’ صندلی در چنین سن جوانی. بهترین قسمت این بود که حتی اگر او رئیس او می آیند و به ما شخصیت مختصر و اسکریپت کوتاه شخصا. در واقع در زمان او حتی آن عمل برای ما بود که واقعا فوق العاده” گفت: Rakhi.

“به صداقت همهمه Paanch او مفهوم او در این مصاحبه و در هر قسمت نیز تایید شده است. شور و شوق او را واقعا الهام بخش ما است. من همچنین می خواهم برای اضافه کردن که نشان می دهد دارای جایگاه بسیار ویژه ای در قلب من چون همه ما (بازیگران) آغاز شده است با این نشان می دهد با هم در یک واقعا سن جوان و هیچ یک از دختران حال هر گونه صفات از رقابت یا حسادت است. در واقع ما فقط مانند یک خانواده است. وجود دارد همیشه انرژی مثبت در مجموعه ای که در واقع نه سال پرواز به راحتی,” او اضافه شده است.

دهه های طولانی نشان می دهد که نتیجه گیری کرده بود در سال 2006 نیز ستاره دار Ashok صراف شما Anand, Vandana پاتاک, Vidya Balan, Bhairavi Raichura و پریانکا Mehra.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de