یا ارائه شغل برای جوانان بیکار و یا پیوستن به ‘Berozgaari Hatao Yatra’ با ما: Tejashwi Yadav به بیهار سانتی متر

Rashtriya Janata Dal (RJD) رهبر Tejashwi Yadav روز یکشنبه با انتقاد بیهار وزیر Nitish کومار اصرار او را به هر دو ارائه شغل و یا پیوستن به’Berozgaari Hatao Yatra علیه بیکاری در دولت است.

“در هر صورت ارائه شغل برای جوانان بیکار و یا پیوستن به آنها را در Berozgaari Hatao Yatra. در 15 سال گذشته بیهار شاهد بی سابقه ای افزایش در نرخ بیکاری” آنی به نقل از Tejaswi عنوان کرد و گفت.

در حالی که پرداختن به این جمعیت جمع آوری شده در بیهار دامپزشکی دانشگاه, زمین در Patna, Yadav گفت: “این یک مبارزه برای اشتغال است. نرخ بیکاری بالاترین در 45 سال است. بیهار جوانترین دولت اما من غمگین هستم که بیهار دارای بالاترین نرخ بیکاری در کشور در 11.47 درصد بوده. ما در حال مبارزه به شما ارائه شغل اما سانتی متر Nitish کومار جی مشغول است در صرفه جویی در کار خود را با فروش بیهار.”

این `Berozgaari Hatao Yatra راه اندازی شد در روز یکشنبه از دامپزشکی دانشگاه, زمین در پتنا.

Yadav نیز متهم بیهار وزیر از “قتل روح قانون اساسی” توسط “قتل رزرو.”

او همچنین جدولها را دستور کار خود برای حل مشکل بیکاری در دولت است. او گفت که اگر حزب او می آید به قدرت او را معرفی اقامتگاه سیاست است که در آن بیهار ساکنان خواهد شد 85% رزرو.

“نیاز است که اراده سیاسی برای حذف بیکاری است. ما که سیاسی خواهد شد. اگر دولت ما می آید را معرفی می کنیم یک اقامتگاه سیاست است که در آن ساکنان بیهار خواهد شد 85% رزرو و ما برای پر کردن جای خالی و انجام آزمون های منظم. ما خواهد شد راه اندازی این پارک و SEZ (منطقه ویژه اقتصادی) در دولت است.” او گفت:.

در ضمن Tejashwi Yadav برادر بزرگتر Tej Pratap Yadav گفت که او بازی خواهد کرد فلوت اگر Tejashwi می شود وزیر امور خارجه.

“هر کس خواست نگه می دارد زمانی که من به بازی بازی های تیراندازی. من می خواهم بگویم که من بازی خواهد کرد فلوت پس از Tejashwai می شود Bihar, CM,” او گفت:.

با این آدرس به جمع آوری و در بیهار دامپزشکی دانشگاه, زمین, RJD kickstarted به `Berozgaari Hatao Yatra.` از نظر دولت در مجمع انتخابات است که به احتمال زیاد در ماه اکتبر این سال حزب سازماندهی yatra.

بیهار مجمع اتحاد 243 کرسی است. مدت زمان مجمع حل خواهد شد در 29 نوامبر سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im