“یا یا”: فدرال swooped در کلرادو یک سفارش پلیس می گوید

کلرادو بود از ساختن یک معامله با یک تولید کننده برای یک سفارش از مقدار مورد نیاز هواکش زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال swooped در و آن را در زمان خود رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس با سی ان ان گفت در شب جمعه.

آن یک چیز متحده به رقابت میان خود برای منابع حیاتی برای مبارزه با رمان coronavirus, پلیس گفت:. در حال حاضر آنها در حال رقابت در برابر دولت فدرال بیش از حد.

“یا در داخل یا خارج” پلیس گفته سی ان ان همین لیمو. “در هر صورت شما آنها را خرید و شما در حال ارائه آنها را به ایالات و شما اجازه ما می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید و هنگامی که ما در حال رفتن به آنها را دریافت کنید. یا شما اقامت در خارج و اجازه دهید ما آنها را خرید.”

قبل از پلیس’ نظرات سی ان ان گزارش داد که کلرادو تا به حال سفارش لغو شده برای 500 هواکش میان دیگر لوازم چرا که اقلام خریداری شده توسط FEMA. کنگره منبع سی ان ان گفت که کلرادو گفته شد آن را در لیست اولویت و دولت را مجبور به پیدا کردن خود را تامین کنند.

“ما نمی توانیم رقابت در برابر خود ما دولت فدرال” پلیس گفت:. “بنابراین یا با ما کار می کنند و یا نمی انجام هر چیزی در همه. اما در این میانه جایی که آنها در حال خرید کردن از ما و نه ما گفتن آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید که واقعا به چالش کشیدن برای مدیریت بیمارستان ما خروش و ایمنی ما از ما مراقبت های بهداشتی کارگران در این نوع از محیط زیست است.”

روز شنبه فرماندار و مجموعه ای از سازمان های دولتی محلی منتشر شد نامه ای خطاب به کلرادو هیئت نمایندگان کنگره در واشنگتن درخواست 500 میلیارد دلار را شامل می شود در آینده فدرال بسته محرک برای کمک به دولت های ایالتی و محلی مبارزه رمان شیوع کروناویروس.

“به عنوان نگاه شما را به سمت فاز 4 بسته محرک ما متحد به عنوان دولت و شرکای محلی در خط مقدم از این بحران اصرار شما شامل حداقل 500 میلیارد دلار در مستقیم قوی و فوری دولت های ایالتی و محلی کمک” در این نامه می گوید. “وجود ندارد و این کمک ایالت کلرادو و دولت های محلی که به طور مستقیم کمک به کلرادو جوامع پاسخ و بهبود یافتن از اثرات این بحران بهداشت عمومی را یک کامل بحران اقتصادی” در این نامه می خواند.

در اوایل این هفته پلیس منتشر شد, نامه ای به او فرستاده شده به معاون رئیس جمهور مایک پنس در آن او التماس برای بیشتر شخصی حفاظت تجهیزات و دستگاه تهویه مصنوعی از دولت فدرال است.

او گفت: کلرادو خواهد بود رفتن به چین به خودی خود کار کردن سفارشات برای, ماسک صورت, سپر, هواکش و ضروری دیگر لوازم پزشکی به عنوان سهام دولت برای افزایش COVID-19 بيمار.

روز جمعه و فرماندار توصیه می شود هر کسی ترک خانه های خود را به راه رفتن در اطراف محله یا فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر باید با پوشیدن غیر پزشکی ماسک صورت همان روز مقامات بهداشتی دولت گزارش 111 مرگ و میر متصل به COVID-19 با یکی دیگر از 823 نفر در بیمارستان بستری است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im