‘عید فطر مبارک!’: ساعت مودی گسترش درود بر سعید فطر آرزوها برای ‘شفقت برادری و هماهنگی’

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه در زمان به رسمی خود در توییتر به گسترش تبریک خود را به هند به مناسبت سعید فطر یکی از مشهور ترین جشنواره های جامعه اسلامی است که مشاهده شده در این روز است.

نخست وزیر توییتی “عید مبارک! سلام بر سعید فطر. ممکن است در این مناسبت خاص بیشتر روح محبت و برادری و هماهنگی است. ممکن است همه سالم و مرفه است.”

مسلمانان جشن عید با عظمت و شادی با تهیه خوراک, خانواده, جمع آوری با هم برای عید و پیشنهاد می splurging بدهید در لباس های جدید. این مناسبت است که مشاهده شده در سراسر کشور در ذهن نگه داشتن مناسب اجتماعی فاصله هنجارها و دیگر پروتکل های لازم با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19)-لازم در سراسر کشور مستند.

پیشتر در روز یکشنبه برجسته روحانیون مسلمان در دهلی نو تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم به جشن سعید فطر در روز دوشنبه پیوستن به اجتماعی فاصله و مستند هنجارها در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

“با توجه به coronavirus عید نماز نمی تواند برگزار شد و طبق سنت اما مردم نیاز به درک که این ویروس می تواند شکست تنها با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی” جاما را Shahi امام, سید احمد بخاری بود, گفت:, و اضافه کرد که مردم باید جشن عید با سادگی و کمک به مردم فقیر و همسایگان خود را در طول بحران همه گیر.

با توجه به گزارش های مسجد جاما در سرمایه های ملی باقی خواهد ماند بسته برای جانبازان امروز با توجه به مرحله چهارم از COVID-19 مستند.

دیگر مساجد در این شهرستان نیز تعطیل با توجه به شیوع همه گیر.

سعید فطر به معنای واقعی کلمه به معنی “جشنواره شکستن سریع’ بنابراین اعلام پایان دادن به روزه ماه رمضان است. روح پشت رعايت سعید فطر است برای ابراز لطف خدا برای دادن مسلمانان شجاعت برای مشاهده سریع برای کل ماه رمضان است.

این جشنواره را تشویق می کند, موسسه خیریه, به خصوص برای فقرا در این مناسبت فرخنده.

اولین عید فطر جشن گرفته شد در 624 م توسط حضرت محمد و اصحاب او پس از پیروزی در نبرد Jang-e-Badar. انس بن مالک یک همراه و همدم حضرت محمد نوشته شده در یک حدیث است که عید فطر برقرار شد توسط پیامبر پس از سفر از مکه به مدینه.

مشترک پستال در طول این تعطیلات عید مبارک که به معنی “یک برکت عید!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de