سرمقاله: امید وجود دارد و حتی به عنوان ما ناامیدی

یکشنبه عید پاک و در این هفته از عید فصح — حتی برای کسانی که رعایت نمی مسیحی و یهودی تعطیلات — رنگي خواهد بود با غم و اندوه است.

هزاران نفر از Coloradans رنج می برند در خانه از یک عفونت ویروسی است. صدها نفر در بیمارستان های جدا شده از عزیزان خود. دوستان و خانواده بیش از 200 نفر از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر این ایالت هایی بدون راحتی از جمع آوری با هم برای خداحافظی.

و هزاران نفر روبرو هستند بیکاری و مشکلات مالی.

اما نیز وجود دارد که بسیار برای جشن در طول این زمان حتی اگر ما قادر به جمع آوری با دوستان و خانواده.

هزاران نفر از Coloradans بهبود از COVID-19 و به احتمال زیاد در حال حاضر برخی از ایمنی به ویروس.

انسان ها در سراسر جهان نمایش داده شده اند باور نکردنی تمایل به قربانی کردن منافع مشترک است. داده ها از تلفن های همراه و مشاهدات در خیابان ها نشان می دهد که در اینجا در کلرادو ما ماندن در خانه برای حفظ خودمان و دیگران سالم است. عفونت رای نشان می دهد این است که با داشتن اثر مورد نظر از کند کردن روند گسترش این ویروس است. این احتمال وجود دارد کلرادو بیمارستان نمی تواند ضعف با بیماران نیاز به اکسیژن و حمایت از زندگی. در حال حاضر زندگی می کند ذخیره شده اند.

Coloradans در صنعت مراقبت های بهداشتی – سرایداران تکنسین ها و دستیاران و پرستاران و پزشکان و دستیاران phlebologists امدادگران و پزشکان و بسیاری دیگر — در حال رفتن به محل کار هر روز برای صرفه جویی در زندگی می کند. آنها selflessly کمک به کسانی که بیمار هستند و یا مجروح شدند.

ما در حال حمایت از یک دیگر با کمک های مالی و سخاوت. دولت کمک کلرادو در حال حاضر coronavirus صندوق امداد دریافت کرده است بیش از 10 میلیون دلار در کمک های مالی از 5,000 اهدا کنندگان با توجه به رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس. تحویل غذا کمک های مالی تنظیم شده برای بیمار و کسانی که شغل خود را از دست. همسایه های کاغذ توالت با غریبه ها و تحویل رانندگان کامیون. مردم در حال زوزه در 8 p. m. هر شب برای نشان دادن عشق خود را و دوخت ماسک برای همسایگان و دوستان.

صاحبان رستوران رو به تباهی مالی در حال دادن دور مواد غذایی است. ورزشگاه بسته برای کسب و کار هستند به جای پخش تمرینات خود را به صورت رایگان آنلاین.

مردم خوب هستند. بشریت است. ما را با هم صاف منحنی عفونت به کسانی که تبدیل شده به شدت بد شانس خود را برای دریافت مراقبت های پزشکی نیاز آنها بدون در نظر گرفتن سن و درآمد و یا از قبل موجود شرایط.

در عید پاک مسیحیان جشن می گیرند این واقعیت است که عیسی مسیح از مردگان برخاست به پیوستن به خدا در بهشت است. قربانی خود را, آنها معتقدند چیزی است که اجازه می دهد تا خوب مردم از ایمان به زندگی تا ابد در زندگی پس از مرگ. چیزی وحشتناک رخ می دهد این شر بزرگ از مصلوب شدن برای چیزی شگفت انگیز به دنیا آمد. مردم از ایمان یهودی جمع آوری شده به صورت آنلاین Seder وعده های غذایی در هفته گذشته به یاد داشته باشید خروج و آفت خدا فرستاده شده برای آزادسازی یهودیان از بردگی است. تجربه از بنی اسرائیل هزاران سال پیش hunkering از 10 آفت باید احساس بسیار بیش از حد واقعی این سال است.

ملحدان و مردم از همه ادیان از جمله مسلمانان که در حال آماده شدن برای ماه مبارک رمضان در اواخر این ماه باید شادی در اطراف ما در طول این زمان و حل و فصل به پیشرفت خوب در حالی که ما با مردن از این ویروس با هم برای آینده ای روشن تر.

لطفا در خانه بمانند. در ادامه به صورت فیزیکی دور از کسانی که شما را دوست دارم حتی به عنوان شما در قرعه کشی آنها را از طریق تلفن, ایمیل, ویدیو چت و نامه. درخواست برای کمک به هنگامی که شما به آن نیاز دارید و به کمک و به راحتی زمانی که شما می توانید. آیا ترس از ناشناخته اما شادی در علم است که به سرعت در حال تلاش برای درک این ویروس و چه آن را به شکست آن است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de