سرمقاله: انتشار تصویری از دنور تیراندازی پلیس و قتل ویلیام DeBose

دنور دادستان منطقه بث McCann باید انتشار ویدئوها از دنور پلیس فرسوده دوربین بدن و هر گونه بالقوه در نزدیکی نظارت و فیلم از شب پلیس به ضرب گلوله کشته و 21 ساله ویلیام DeBose.

پلیس می گویند که در مارس 1, DeBose فرار از وسیله نقلیه خود را بعد از پلیس کشیده او را بیش از برای سرعت در غرب دنور. با توجه به گزارش پلیس DeBose فرار در پا شده و با اشاره یک تفنگ را در یک افسر پلیس که در شات DeBose. اما DeBose زن که در ماشین با او را قبل از او به ضرب گلوله کشته شد تا گفت که چه اتفاقی افتاده است. او می گوید: شوهرش به او گفت که او از ترس پلیس قبل از خارج شدن از ماشین و در حال اجرا به دور است. پلیس گفته اند که تفنگ داشت در این نزدیکی هست.

McCann دفتر گفت: دادستان منطقه دریافت کرده بود یک گزارش از پزشکی قانونی و انتشار تصویری در اواخر این هفته پس از تصمیم گیری و صحبت کردن با DeBose خانواده. ما بسیار خوشحالیم که در این ویدئو به زودی منتشر خواهد شد اما برای روشن باشد ما نمی فکر می کنم این نوع از فیلم ها باید برگزار شود تا دادستان و یا در حالت ایده آل یک هیئت منصفه تصمیم می گیرید که آیا یا نه اتهامات باید آورده شود.

قانونگذاران ایالت کلرادو تقریبا به اتفاق آرا تعیین شده در هفته گذشته است که حق دارد برای دیدن پلیس-دوربین ویدئوها در روز بعد از پلیس کشتن یا مجروح کردن کسی. پلیس است که انتظار می رود به ثبت نام یک لایحه به قانون هر روز در حال حاضر است که نیاز است که بدن فرسوده دوربین فیلم منتشر خواهد شد در عرض 21 روز از هر حادثه و 45 روز اگر این نگرانی وجود دارد که با انتشار این ویدئو می تواند تداخل با جریان بررسی است. آن را در حال حاضر 46 روز و DeBose بود که تنها نشان داده شده در این ویدئو هفته گذشته است.

ما در حال حاضر به تن است که این ویدئو ممکن است مجمل — بدن-دوربین فیلم می تواند تیره و دانه دار و بسیار لرزان. ما یاد بدن فرسوده دوربین فیلم از 20 اکتبر زمانی که یک شفق قطبی افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد خارج از آپارتمان پیچیده است. در این ویدئو چند نفر اجرا به سمت یک افسر پلیس و فریاد هشدار که یک مرد با یک تفنگ است. این افسر آتش سوزی چندین بار در آنچه به نظر می رسد در این ویدئو به یک سایه تیره در سراسر پارکینگ. این ویدئو قطعا به این زمینه است که این افسر به حال به دلیل مشکوک که سایه او یک تفنگ و یک تهدید بود اما این ویدئو باعث می شود آن را غیر ممکن است برای تعیین اگر انسان در واقع یک تفنگ. ویدئوها اشتباه باید به نشان می دهد دقیقا همان چیزی افسران ببینید.

اما گاهی اوقات فیلم ها در حال قطعی – مانند در کلرادو اسپرینگز جایی که روشن است از تصویری که ماموران را دیدم هرگز یک تفنگ که در کوتاه از ده شهرداری بیلی. آنها گلوله بیلی در پشت او به عنوان فرار کرد. و گاهی اوقات این ویدئوها نشان می دهد یک افسر انجام همه چیز را دقیقا راست در وضعیت فرار و هنوز هم در حال مرگ در دست یک فرد مسلح مشکوک مانند زمانی که معاون ژاک Parrish کشته شد در سال 2017.

بله همه باید یک محاکمه عادلانه و افسران درگیر در این تیراندازی نباید سعی در رسانه ها. اما این زمان فوق العاده ای و انتشار این تصویری است که در آن بهترین بهره.

روز که در آن آمریکایی ها به پلیس نفع شک بیش از.

میلیون ها نفر از مردم به تماشای یک ویدیو از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید برای تقریبا نه ساعت. فلوید که سیاه و سفید است, درگذشت و چوین که سفید شده است به اتهام قتل.

سپس سیل ویدئوها برخی قدیمی و برخی جدید, گرفتن افسران رفتار بد نسبت به مردان و زنان از رنگ کمک رد هر گونه باقی مانده ادعا می کنند که فلوید را درمان صرفا یک ناهنجاری.

یک افسر پلیس در آتلانتا به ضرب گلوله کشته و Rayshard بروکس, 27 در ژوئن 12. دوربین بدن و ای به ویدئوها نشان می دهد که بروکس انطباق با پلیس برای بیش از نیم ساعت گرفتن تماسهای مکرر و گرفتن آزمون هوشیاری قبل از اینکه پلیس در تلاش برای دستگیری او. بروکس در برابر بازداشت و به درگیری فیزیکی با دو افسر پلیس. او طول می کشد یکی از افسر اسلحه تیزر و عنوان او اجرا می شود به دور نقاط این تیزر در یک افسر است که تعقیب بعد از او. افسر قطره اش تیزر خود را می کشد تفنگ و شاخه بروکس.

مقاومت در برابر دستگیری, سرقت یک افسر تیزر و آزار یک افسر در حال تمام جرائم. بروکس قطعا نیاز به دستگیر می شود. اما این ویدئوها را پشتیبانی نمی کند استفاده از نیروی مرگبار. اگر افسران احساس آنها نمی تواند گرفتن بروکس در پا او را به قتل است نه یک گزینه ثانویه است. به ما گفته شده توسط ادارات پلیس برای سال Tasers نیست سلاح های مرگبار.

این هفته آمریکایی ها را تماشا افسران در لس آنجلس نگه شنبه شب زنده ستاره جی فرعون با زور اسلحه و تقاضای او بر روی زمین است. فرعون بود که ورزش کردن در این زمان می گوید: در یک ویدئو قدرتمند است که او وحشت زده بود برای زندگی خود و افسران به سادگی به او گفت که او همسان شرح یک مظنون در خاکستری sweatpants. یک افسر زانو در گردن او. فرعون گفت: این رویداد رخ داده است یک هفته قبل از این فیلم از Ahmaud Arbery بودن ضرب گلوله کشته شد در حالی که در تنه زدن در گرجستان منتشر شد.

“سیاه و سفید زندگی همیشه مهم است. زندگی من مهم است. من در اینجا داستان من, اما من می تواند به راحتی یک Ahmaud Arbery یا جورج فلوید. و من هستم و من می توانم بگویم داستان من” فرعون گفت: قبل از اصرار جوان سیاه مردان به آموزش خود را در مورد حقوق خود و به صورت آماده در مورد پلیس تلاش برای “تلنگر هر چیزی است.”

با توجه به این افت حوادث — وجود داشته است بیشتر فیلم ها و حوادث گرفتن نژادپرستی در هفته های اخیر بیش از ما می توانیم ذکر است در اینجا — ما می توانیم درک کنند که چرا یک ماه و نیم پس از DeBose کشته شد معترضان را آغاز کرده اند و خواستار تصویری شواهد در تحقیقات منتشر خواهد شد.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de