سرمقاله: بچه های ما هنوز هم در حال مرگ از تفنگ اپیدمی

هشت دنور بچه ها بودند به ضرب گلوله کشته و در سال 2019. سه نفر از خشونت اسلحه در شش هفته اول سال 2020 است. یکی دیگر از پنج ساله کشته شدند در شفق قطبی در سال 2019 از جمله 17 ساله ناتان Poindexter که کشته شد در ماه دسامبر در داخل مرکز شهر مرکز.

اگر این نوجوانان بودند به جای مرگ از آنفولانزا عمده بهداشت عمومی در بحران خواهد بود اعلام کرد. مدارس خواهد بود بسته شد تا زمانی که این بحران شد. که می شود حتی بیشتر آشکار هنگامی که شما یاد بگیرند که 41 نوجوانان به ضرب گلوله کشته شد اما جان سالم به در 2019.

اما این یک بیماری همه گیر از نوع دیگری است که نمی توان تلقيح دور و یکی که برای بیش از حد طولانی متصلب پنهان مرگ و میر.

دنور پست Elise Schmeltzer کمک کرد تا صدای زنگ در سپتامبر گردآوری داده ها از دنور اداره پلیس نشان داد که نوجوانان قتل نرخ در دنور بودند در حال افزایش است. از آن به بعد این آمار را تنها به بدتر و Schmeltzer داستان یکشنبه گذشته دستگیر جدید حس فوریت در میان رهبران جامعه.

شهردار مایکل هنکاک دولت در پاسخ دادن به مراقبت دور از 1200 تفنگ قفل ایجاد یک نیروی کار و پیشنهاد با دنور دادستان منطقه بث McCann ویژه دادگاه فرایند به کمک بچه رو تفنگ-در اختیار داشتن هزینه اقامت در خارج از سیستم دادگاه و خارج از بیمارستان است.

ما هیجان زده برای دیدن دنور مدارس دولتی منصوب شده است یک کارمند به کار به عنوان یک تسهیل کننده با منطقه, شهرستان, پلیس و گروه های اجتماعی. و ما موافق انحراف برنامه در مدارس شناسایی بچه ها در معرض خطر اولیه و گرفتن آنها را به کمک آنها نیاز می تواند مهم و کلیدی در این نبرد است. این برنامه سزاوار منابع کافی برای شروع و یا گسترش دهد.

ما همچنین درک سرخوردگی از جوامع شده اند که به خصوص ضربه با خشونت اسلحه در مورد سرعت از کسانی که بالقوه درمان است. وظیفه نیروی کار نسبت به قرار دادن یک گزارش در ماه ژوئن و یک گزارش نهایی در ماه دسامبر. چگونه بسیاری از بچه ها می میرند بین در حال حاضر و پس از آن ؟

مادرانی که از دست داده اند و فرزندان خود را خواستار اقدام فوری. آنها حق دارند اما راه حل های فوری هستند سخت به آمده است. جوئل هاج چکمه بر روی زمین ابتکار در Montbello و سبز دره تگزاس ملاقات با بچه ها جایی که آنها هستند و درخواست از آنها آنچه آنها نیاز دارند.

“یکی از بزرگترین مسائل وجود دارد که بسیاری از آنها و چند تا از ما,” او گفت: پست. “وجود دارد هزاران نفر از این نوزادان در حال اجرا در اطراف در اینجا است که نیاز به کمک.”

پاییز لارنس پسر Aiden لارنس, 14 کشته شد و کشته در اوت. 13. ما نمی توانیم تصور کنید که عمق غم و اندوه او و خانواده اش روبرو هستند و در عین حال لارنس وجود دارد خواستار تغییر دهید. او شجاع بودن در غم و اندوه و می تواند یک نور هدایت در این تلاش برای نجات بچه های ما.

“ما نیاز به می گویند به عنوان بزرگسالان” این نیست OK,’ ” او نقل قول شده در پست گفت. “ما نیاز به مدل نقش. این بچه های ما کشته شده اند.”

لارنس کارگردانی شد نظرات خود را به بزرگسالان در سیاه و هیسپانیک جامعه, درخواست برای آنها تبدیل به داوطلبان و یا خدمت به عنوان مربی. ما فکر می کنیم کسانی که نظرات باید کارگردانی برای هر فرد بالغ در آرورا و دنور.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>