سرمقاله: جورج فلوید لحظات پایانی باید تغییر همه ما اما نه به نوبه خود ما را به خشونت

حتی پس از جورج فلوید به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری درک چوین خود را نگه می دارد زانو در 46 ساله را گردن. چوین و حداقل سه نفر دیگر مینیاپولیس, افسران پلیس, چشم پوشی فلوید را تکرار درخواست برای کمک. “من نمی توانم نفس بکشم” فلوید می گوید پلیس با او تماس برای مادرش او موافق به ماشین پلیس اگر پلیس را فقط او. پس از لنگی بدن لود به یک آمبولانس امدادگران گزارش جورج فلوید قلب نمی تپد. او مرده و در بیمارستان است.

فلوید لحظات پایانی اسیر توسط شاهدان که التماس چوین برای حذف زانو خود را از فلوید را گردن هستند هولناک است.

او در آخرین لحظات نیز غم انگیز آشنا.

ما می دانیم که اغلب تنها به دلیل شواهد تصویری که پلیس در کلرادو و در سراسر آمریکا می تواند با استفاده از نیروی بیش از حد با نتایج مرگبار. ما دیده ایم پلیس آتش سلاح های خود را به پشت در حال فرار مظنون است. ما شاهد اجرای قانون استفاده از اسلحه تیزر و گاز اشک آور در مهار افراد است. ما دیده ایم معاونین کلانتر و پلیس زانو زدن در معرض ابتلا مظنون طولانی پس از آنها متوقف مقاومت در برابر و یا گذشت.

فقط در ماه گذشته, فیلم تکان دهنده منتشر شد نشان پسر سابق گرجستان مامور اجرای قانون تیراندازی و کشتن Ahmaud Arbery یک مرد جوان را برای اجرا در روز روشن.

قربانیان هستند disproportionally سیاه و اسپانیایی مردان است. و قبل از همه انجام یک دوربین در جیب خود قاتلان از این مردان اغلب فرار عدالت است.

امروز وجود دارد امید برای عدالت است. چوین دستگیر شده و به اتهام قتل دو مرد به اتهام قتل به مرگ Arbery. نتایج این موارد حیاتی خواهد بود. کور چشم سیستم قضایی تبدیل شده نسبت به قربانیان خشونت پلیس در آمریکا اجازه داده است چند پلیس و اوباش به عنوان هیئت منصفه به قاضی و جلاد. اگر بیشتر از این لباس شخصی ربوده شد و در زندان برای اقدامات خود را, شاید این سرکش افسران پلیس نمی خواهد احساس قدرت به کشتن دوباره.

امید است برای تغییر. در سراسر جهان صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال اعتراض مسالمت آمیز خواستار اصلاحات است که می تواند به جلوگیری از خشونت پلیس و لباس شخصی عدالت است.

اما نیز وجود دارد که باعث یاس و ناامیدی بزرگ.

بی معنی و میر در جورجیا و مینه سوتا شده اند ملاقات با خشونت بی معنی در شهرستانها در سراسر امریکا است. در شب دنور تبدیل شده به محل خطر و نابودی است. ساختمان تخریب شده است و پلیس می گویند که آنها در حال حمله توسط گروه های سازمان یافته تلاش برای تحریک یک واکنش از افسران.

این باید متوقف شود. بله غیر خشونت آمیز اعتراض است, غم, آهسته, اما آن را نیز صالح و پایدار است. آسیب رساندن به گناه صاحبان اموال از بین بردن ساختمان های عمومی و آثار تاریخی و به خطر انداختن زندگی بی گناه نیز اعمال بد صرف نظر از اینکه چگونه این جنایات بودند برانگیخت.

ما نمی خواهد تظاهر به دانستن که در آن است سنگ پرتاب دارای حق اعمال چاقو و انفجار مواد منفجره در خانه در مرکز شهر دنور. ما شنیده ام گزارش می دهد که آنها چپ آنارشیست و ضد فاشیستی قرار گرفتند. ما شنیده ایم که گزارش آنها در جناح راست مهره-شغل تلاش برای تحریک یک مسابقه جنگ. ما شنیده ایم که گزارش آن را به برخی از عجیب و غریب ترکیبی از این دو.

اما حتی اگر آجر شد lobbed توسط مادران مردان سیاه پوست brokenhearted و جان به جهان را به مکانی امن تر برای فرزندان خود خشونت اشتباه خواهد بود.

برای همه مشکلات برای همه معایب و امریکا است trudging نسبت خوب است. ما اعتقاد داریم و ما فکر می کنم اکثر آمریکایی ها معتقدند که ما یک راه طولانی از توجیه استفاده از زور علیه دولت آمریکا. ما یک راه طولانی از تماس برای سرنگونی خشونت آمیز ما موسسات. ما یک راه طولانی از هرج و مرج.

بسیاری از مأموران پلیس سخت کوش و صادق باشید. بیشتر مراقبت عمیقا در مورد جوامع آنها در کار و بیشترین استفاده از نیروی کار judiciously. بسیاری به شدت می خواهم عدالت کیفری اصلاحات و استفاده بهتر از نیروی سیاست را در بخش خود.

این مردان و زنان شایسته برای رفتن به خانه در شب به خانواده خود را فقط به عنوان جورج فلوید سزاوار برای رفتن به خانه به خانواده اش.

“What hurts the most است که مردم فکر نمی کنم ما عصبانی هستند بیش از حد” مورفی رابینسون, دنور, مدیر اجرایی وزارت امنیت عمومی گفت: ما در روز دوشنبه. “پلیس عصبانی هستند در این مورد. آنها می دانند و آنها احساس به عنوان اینکه باید این کار را هرگز اتفاق افتاده است.”

رابینسون که یک افسر سابق پلیس شده است در خط مقدم تظاهرات در مرکز شهر زمانی که آنها را تبدیل به خشونت و او اصرار Coloradans به ماندن در خانه.

با توجه به گزارش از رابینسون و دیگران که اعتراضات در طول روز شده, صلح آمیز ما امیدواریم حداقل که Coloradans احترام خواهد دنور 9 بعد از ظهر حکومت نظامی و رفتن به خانه بعد از یک روز ورزش احقاق حق خود دست به اعتراض زدند.

اما ما همچنین می دانیم که ما هنوز در میانه بی سابقه بحران بهداشت عمومی — که در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع اقلیت در کلرادو و در سطح جهانی. در نور از پتانسیل برای آسیب رساندن به خود و مراقبت های بهداشتی ما کارگران ما اصرار معترضان به پیوستن به ما در پیدا کردن جایگزین رسانه های ما خشم و سرخوردگی.

قانونگذاران ایالت کلرادو باید — در این ماه — آدرس بسیاری از کاستی ها در کلرادو قانون برخورد با استفاده از نیروی کشنده توسط مأموران اجرای قانون. برای مثال در ماه اوت پلیس ده شهرداری بیلی 19 ساله از کلرادو اسپرینگز در پشت او به عنوان فرار از پلیس.

با توجه به کلرادو قانون یک افسر توجیه مرگبار در استفاده از نیروی فیزیکی در شرایط متعددی از جمله “به اثر بازداشت و یا برای جلوگیری از فرار از بازداشت یک فرد بخواهد منطقی معتقد است: مرتکب شده و یا اقدام به ارتکاب جنایت مربوط به استفاده یا تهدید به استفاده از سلاح های مرگبار.” بیلی به حال یک تفنگ را در کوتاه خود را که او متهم شده است با استفاده از یک mugging. اما پلیس کشف اسلحه تنها پس از بیلی ضرب گلوله کشته شده بود چندین بار در مورد برگشت. ما فکر می کنیم کلرادو افسران باید ورزش یک استاندارد بالاتر از “منطقی معتقد است که” برای استفاده از نیروی مرگبار. هیچ کس به جرم متهم با توجه به بیلی مرگ است.

کل اساسنامه نیاز به بازبینی و بهبود یافته است.

دوباره ما تماس بگیرید برای ادارات پلیس در سراسر کشور به تقلید از دنور مدل خارجی نظارت. ما مصرانه از دولت به دنبال ایجاد یک روش استاندارد است که می فرستد همه علیه پلیس به یک هیئت منصفه عالی اجرا شده توسط دادستان منطقه در خارج از شهرستان که در آن رویداد رخ داده است.

و در سراسر امریکا و رهبران سیاسی نیاز به پیدا کردن یک راه برای شکستن حمایت قرار داده و در محل توسط پلیس اتحادیه های کارگری که در حال نگه داشتن بد ماموران و نمایندگان در نیروی با وجود تکرار علائم هشدار دهنده. در ماه مارس کلرادو دیوان عالی کشور حاضر به بررسی کاهش-حکم دادگاه که به طور موثر ابقاء دو افسر پلیس که از کار اخراج شدند سال پیش برای دروغ گفتن در مورد استفاده از زور در طی یک حادثه که بر روی نوار گرفتار شد. ماموران با دریافت 11 سال ارزش پرداخت. از آن ساخته شده مسخره از صادق مأموران اجرای قانون در سراسر این دولت و دنور پلیس اتحادیه باید کار را به اطمینان حاصل شود آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد.

این تغییرات نمی خواهد آمد بدون ادامه داد: فشار پایدار در انتخاب و منصوب کرد. این زمان برای تغییر بود, دهه, پیش, اما, امریکا و کلرادو می توانید گام های امروز است که شاید روزی یک زندگی را نجات دهد.

جورج فلوید لحظات پایانی دستگیر شدند توسط تماشاچیان که حاضر به سادگی راه رفتن به دور از وحشت می افتند قبل از آنها. هیچ یک از ما باید قادر به راه رفتن به دور از کسانی که فیلم را تغییر نداد. همه ما باید فراخوانی برای یک دنیای بهتر.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>