سرمقاله: حذف معافیت های مالیاتی برای کمک به تقویت بودجه

کلرادو مالیاتی شکسته است.

آن را پر از میلیاردها دلار معافیت های مالیاتی و کاهش و اعتبارات به صورت چند که بودجه کلی مالیات پرداخت شده توسط بسیاری از.

قانونگذاران ایالت کلرادو باید عاقلانه هدفمند یک تعداد انگشت شماری از این هزینه های مالیاتی برای حذف و یا کاهش در تلاش برای بالا بردن $1.2 میلیارد دلار بیش از چهار سال برای K-12 آموزش و پرورش است. Coronavirus اقتصاد است که در حال حاضر در رکود اقتصادی از شوک از توقیف کسب و کار و مشاغل از دست رفته. آن را ترک کرده کلرادو بودجه دولت با حدود 3.3 میلیارد دلار کمتر از انتظار است.

خانه بیل 1420 – معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه امیلی sirota را از دست مت خاکستری دومینیک مورنو و کریس هانسن – هوشمندانه است لایحه ای که اهداف هزینه های مالیاتی شناخته شده تلقی شده است به کمی و یا سوال برانگیز efficacies در حالی که همچنین حامل یک برچسب قیمت بزرگ.

این لایحه را تصویب کرده است ایالت کلرادو خانه شد و به احتمال زیاد در نظر گرفته شود در مجلس سنا شب جمعه یا شنبه. این یک لایحه خوب است که باید به قانون تبدیل شود.

اما معلوم نیست اگر رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس ثبت خواهد اندازه گیری آن را به عنوان تا به حال به تصویب مجلس. پلیس اشتباه است در حمایت خود را به صورت گسترده تر اصلاحات مالیاتی است که کاهش اعتبار مالیاتی و با استفاده از برخی از این پول برای کاهش بار مالیاتی به طور کلی از افراد و کسب و کار – از آنجا که مورد نیاز بیش از حد.

ما امیدواریم که دو طرف می توانند به کار سازش قبل از قانونگذاری بسته برای کسب و کار تا ژانویه. بدیهی است که گسترده تر اصلاحات مالیاتی مورد نیاز است که قصد ندارم به اتفاق می افتد در 48 ساعت آینده, اما سوال این است که می توانید این کوچکتر پیشنهاد می شود ساخته شده متمایل به فرماندار و تبدیل به قانون خاص خود را دارد.

با توجه به این که برخی از این اصلاحات مالیاتی مورد نیاز برای جلوگیری از کاهش درآمد حاصل از معافیت های مالیاتی عروسی در فدرال مراقبت در عمل ما فکر می کنیم این مهم است که نمایندگان مجلس با تصویب چیزی در حال حاضر.

هنگامی که ما صحبت می کرد به پلیس روز جمعه او شناور این ایده از یک جلسه ویژه این سقوط را گسترده تر اصلاحات مالیاتی – ما عاشق این ایده از یک جلسه اختصاصی برای تمیز کردن کلرادو مالیاتی اگر چه چنین مانور خود آن را هزینه های مربوط به آوردن مردمی به کار می کنند.

خط پایین این است که درست اصلاحات مالیاتی است که اغلب غیر ممکن است. آمریکایی ها خود را شخصی فرار مالیاتی هستند و جای تعجب نیست که نگران آن است که دیگران ممکن است بیشتر یا کمتر از یک استراحت در مالیات خود را. در نظر گرفتن کاهش مالیات مشاغل و عمل – در یک دنیای ایده آل هدف می شده اند برای اصلاحات مالیاتی به درآمد خنثی است. حذف معافیت های مالیاتی و کاهش مالیات به نرخ قابل مقایسه مقدار. ثابت کرد که غیر ممکن است هنگامی که منافع خاص شروع به دفاع از خود قطعه کوچک از مالیات اجتناب پای و به جای ما رفت با $1.3 تریلیون دلار کاهش فدرال درآمد – مالیات کمتر و به سختی هر معنی دار کاهش نقاط ضعف مالیات و معافیت.

کلرادو خوشبختانه نیست در معرض خطر از جمله بودجه متلاشیکننده دام – ما در وسط یک رکود اقتصادی و بودجه دولت باید متعادل شود.

پس چه راهی مناسب برای از بین بردن بد مالیاتی ، پلیس می گوید هدف او این خواهد بود که درآمد حاصل از حذف معافیت های مالیاتی یک سوم برای کمک به دولت وخیم بودجه نیاز دارد یک سوم کاهش مالیات از کسانی که از دست این فرار مالیاتی و یک سوم به ساخت کلرادو سیاست های مالیاتی کمتر عقب. این معقول است.

خانه بیل 1420 افزایش خواهد داد و دولت را به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد با برخی از درآمد در آورده با حذف معافیت های مالیاتی برای برخی از و آن را صرف در مورد $193 میلیون بیش از چهار سال یک بخش کوچک از بیش از 1 میلیارد دلار مطرح شده توسط کاهش مالیات.

وجود دارد اتاق را برای هر دو طرف به یک کمی در این بحث است.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de