سرمقاله: DeBose مرگ ظاهر شده اند به یک عمل از خود دفاع

پس از تماشای پلیس فیلم دوربین به نظر می رسد که پلیس دنور سرجوخه اد گالو) اتان Antonson به ضرب گلوله کشته و 21 ساله ویلیام DeBose در دفاع از خود.

این غم انگیز است که DeBose مرده است و ما خیلی متاسفم برای او و خانواده اش. ما آرزو شب مه 1 به پایان رسید متفاوت است. اما ما فکر می کنیم پس از تماشا این ویدئو که هر افسر در یک وضعیت مشابه خواهد توجیه شده است که ترس برای زندگی خود را. و در حالی که ما نمی تواند بگوید که در این ویدئو اگر DeBose اشاره کرد و اسلحه در این افسر ما نیز نمی تواند بگوید که در او نیست.

فیلم منتشر شده از پنج شنبه توسط دنور دادستان منطقه بث مک کین بعد از او اعلام کرد که او نمی خواهد پرونده اتهامات جنایی علیه Antonson.

این تصویری است که تاریک و لرزان اما چند چیز روشن است. Antonson روش DeBose با آرامش در نزدیکی پارکینگ Rodolfo چوب پنبهای گونزالس کتابخانه های عمومی می پرسد و DeBose و فرد ایستاده در کنار او به ماندن در جایی که آنها هستند و قرار دادن دست خود را. هر دو DeBose و شخص دیگر مطابق برای یک لحظه اما پس از آن DeBose تبدیل می شود و اجرا می شود.

وجود دارد چند اتومبیل پارک شده بین DeBose و Antonson اما زمانی که Antonson دور در گوشه ای دور برگشت از آخرین خودرو در خط DeBose است که دیگر در حال اجرا است و به نظر می رسد به نوبه خود به سمت افسر.

“روی زمین” Antonson yells و سپس او را آتش تفنگ خود را چند بار.

فلزی جلنگ جلنگ صدا کردن شنیده می شود به عنوان DeBose به زمین می افتد و وجود دارد یک شی در ویدیو درست در کنار DeBose که افسران شناسایی به عنوان یک اسلحه در این ویدئو. افسران دستبند DeBose و به او بگویید به تنفس عمیق.

“بیایید یک آمبولانس آغاز شده حق دور” کسی می گوید.

“من آن را کردم” Antonson پاسخ قبل از سفارش یک آمبولانس در رادیو.

“اجازه دهید او را رول. بیایید کافهای ، بیایید ماساژ قفسه سینه رفتن” کسی می گوید: قبل از Antonson می دهد آمبولانس دستورالعمل های خاصی را برای جایی که آنها هستند.

DeBose درگذشت در بیمارستان.

گزارش کالبد شکافی می گوید یک گلوله وارد شده از طریق سمت راست DeBose قفسه سینه و سفر در سراسر بدن خود را خروج خود را به عقب و یک گلوله دوم ضربه پای او. این مهم است که توجه داشته باشید که کالبد شکافی پیدا نکردم که DeBose به ضرب گلوله کشته شد ،

“در این مورد که اسلحه بود اشاره کرد و او را در تحت قانون سرجوخه اد گالو) Antonson تا به حال حق استفاده از کشنده فیزیکی نیروی” McCann گفت. “تا به حال او ندارد و او به خوبی می تواند ضرب گلوله کشته شده است.”

ما هرگز نمی دانیم که چه شد در DeBose ذهن در آن لحظات پایانی. او می توانست تبدیل به پرتاب تفنگ دور و مطابق با Antonson سفارشات.

Antonson گفت: او تنها یک فکر در ذهن خود را هنگامی که او را دیدم DeBose به نوبه خود با یک شی در دست خود را – “او قصد کشتن من است.”

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. DeBose زندگی مهم است. و این مهم است که همه ما در شواهد نگاه قبل از ما میگیرد و چه چیزی اتفاق افتاده است که شب غم انگیز.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de