ادی ساتون تالار مشاهیر بسکتبال, مربی, می میرد در 84

ادی ساتون تالار مشاهیر بسکتبال مربی که منجر به سه تیم به مرحله نهایی چهار و اولین مربی به چهار مدرسه به مسابقات NCAA درگذشت شنبه. او 84.

Sutton خانواده در بیانیه ای گفت او از علل طبیعی در خانه در Tulsa, اوکلاهما, منطقه احاطه شده توسط سه پسر خود و خانواده خود را. همسر پتسی درگذشت در سال 2013.

“پدر و مادر تحت درمان بازیکنان خود را مانند خانواده و همیشه مشترک این باور است که آموزه های خود را فراتر رفت و بسکتبال” خانواده نوشت. “او گرامی وقت او صرف شده در هر مدرسه و قدردانی از حمایت طرفداران وفادار خود را. به اعتقاد او سزاوار اعتباری بسیار در موفقیت برنامه های خود را.”

انتخاب به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در مارس 3, Sutton شد 806-328 در 37 فصل به عنوان یک بخش من سر مربی — شمارش نیست خالی پیروزی و یا ضبط بازی ها — و آن را به 25 NCAA مسابقات.

ساتون به حال تزئین حرفه ای با جنجال مخلوط در. ساتون led نهایی چهار جوخه در آرکانزاس در سال 1978 و ایالتی اوکلاهما در سال 1995 و 2004. او در زمان کریتون, آرکانزاس, کنتاکی و ایالتی اوکلاهما به مسابقات NCAA. او آسوشیتد پرس مربی از سال 1978 در آرکانزاس و در سال 1986 در کنتاکی.

او سقوط کرد به عنوان فینالیست برای مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame شش بار در نهایت قبل از اینکه انتخاب شده است. او گفت که او معتقد است که رسوایی به پایان رسید که روی لئامت دادن خود را در کنتاکی بود و به احتمال زیاد مقصر برای طولانی صبر کنید. NCAA اعلام کرد 18 اتهامات علیه این برنامه در سال 1988 و او استعفا داد و در سال 1989.

بازنشستگی خود را در ایالتی اوکلاهما در سال 2006 در آمد تقریبا سه ماه بعد از او در زمان مرخصی پزشکی پس از یک تصادف که منجر به اتهام تشدید DUI سرعت و رانندگی در طرف اشتباه از جاده ها است. او التماس کرد هیچ مسابقه به اتهام دریافت یک سال به تعویق افتاده حکم و دستور داده شد به پرداخت جریمه.

از طریق آن همه او باقی مانده wildly محبوب در Oklahoma State اغلب حضور در بازی در حالی که محدود به یک صندلی چرخدار. او دریافت به سلامتی با صدای بلند به عنوان دوربین panned به او و Aloe Blacc را “مرد” با بازی بیش از سیستم صوتی.

ساتون متولد شد و در Bucklin کانزاس در سال 1936. او با بازی در Oklahoma State تحت سالن از شهرت مربی هنری Iba و سپس در آنجا ماند به حرفه مربیگری به عنوان دستیار مربی تحت Iba در سال 1958.

ساتون کردم اولین بخش من سر کار مربیگری در کریقتن. او به رهبری Bluejays به 82-50 علامت در پنج فصل از سال 1969 تا 1974.

او بیش در آرکانزاس در سال 1975 و Razorbacks رفت 17-9 و 19-9 قبل از شروع نه سال کشش 20-برنده فصل است. او اجرا در فایت نه مستقیم سفر به NCAA بسکتبال مسابقات است. او در سال 1978 نهایی چهار تیم ملی, برجسته, همه کاره, ستاره های سیدنی Moncrief, Marvin Delph و ران آبجو.

ساتون نقل مکان کرد و به جای Joe B. سالن در کنتاکی در سال 1985. در حالی که وجود دارد او وارد یک 90-40 رکورد از جمله دو Southeastern Conference عنوان. اما او کاهش یافت و در پایان برنامه خود را تحمل NCAA موشکافی.

او به رهبری Oklahoma State از سال 1991 تا 2006. کابوی رسیده شانزده شیرین خود را در دو فصل اول به عنوان سر مربی. در سال 1995 برایانت ریوز و سفت رادرفورد رهبری Cowboys 1995 NCAA چهار نهایی. کابوی ها از آن ساخته شده به چهار نهایی در سال 2004 با تونی آلن و جوی گراهام پیشرو در راه است.

Sutton نهایی مربیگری روی لئامت دادن در آمد 2007-08 به عنوان مربی موقت در سان فرانسیسکو که در آن او خود را به دست آورده 800th برنده شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de