ادی مورفی می شود آخر خنده, برنده 2020 Razzie نجات جایزه برای Dolemite نام من است


Eddie Murphy speaks onstage during WSJ. Magazine 2019 Innovator Awards on November 06, 2019, in New York City.

ادی مورفی سخنرانی روی صحنه در طول وال استریت ژورنال. مجله 2019 مبتکر جوایز در نوامبر 06, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: عکس توسط لارس Niki (گتی ایماژ برای وال استریت ژورنال. مجله نوآوران جوایز)

Dolemite است نام او و باز گشت شاه خود را بازی!

برندگان سال 2020 Golden Raspberry Awards (که در حال اهدا به بدترین فیلم ها و اجراهای سال) بودند اوایل این هفته اعلام شد. گربه طبعا در زمان اصلی ترین جوایز (6) اما آن ادی مورفی که بیشترین محترم افتخار از شب: Razzie نجات جایزه برای تجسم خود را از رودی ری مور در Dolemite نام من است.

تبلیغات

58 سال بازیگر تا به حال سابقه دیرین با Razzie racking تا جایزه برای فیلم هایی مانند Harlem Nights, Norbit و ملاقات با دیو. او حتی بدترین بازیگر دهه جایزه در سال 2010.

اما Dolemite شده است در یک لحظه خاص برای مورفی با 58 ساله بازیگر racking تا قابل تحسین منتقدانشبیه به تحسین او دریافت که او co-ستاره دار در سال 2006 را Dreamgirls.

در دوران تصدی من به عنوان ریشه و سرگرمی, نویسنده, من در حال حاضر با حضور در فقط در مورد هر عمده جوایز نشان می دهد که مطبوعات از جمله اسکار, the Grammys, the Emmys و گلدن گلوب. تنها چیزی که نگه داشتن من از مطبوعات حضور نسخه از “EGOT” است که من آن را تحت پوشش جوایز تونی فرد—هنوز. این نخبگان جایزه نشان می دهد که تمایل به دریافت یک کمی محافظه کار به طوری که آن را همیشه سرگرم کننده برای شکستن که کمی با جایزه نشان می دهد که واقعا خود را بیش از حد جدی (فیلم روح مستقل جوایز خوبی برای این!)

تبلیغات

به عنوان مثل من همیشه می خواستم برای شرکت در Razzie مراسم فقط برای لذت از آن است. من حتی برای اعتبار این سال است. البته همراه با هر چیز دیگری در این صنعت 2020 Razzie مراسم لغو شده است با توجه به بحران بهداشت عمومی از رمان coronavirus فشار است. این پدیده در نظر من است, همچنین شناخته شده به عنوان “انصراف از فرهنگ است.” نه یک نفر ساخته شده چرا که آنها در نهایت گرفته به وظیفه انت رفتار و عمدتا هنوز پر رونق در حرفه خود (در برخی موارد آن را به اوج حرفه خود را). اما من پرت شدن.

نکته این است, من به دنبال به جلو به دیدن این مشهور است که دوباره همین حالا خود را بیش از حد جدی رفتن روی صحنه و خنده دار و فروتنی بیان. پس از همه, ایده بسیار مشهور است پیچیده در خودشیفتگی به طوری که آنها خوشحال به هر گونه توجه به سمت کارگردانی آنها را.

تبلیغات

“این آخر هفته گذشته به Razzie برنامه ریزی شده بود واقعا بزرگه نمایش—کامل با باز تقلید مسخره امیز, شماره, طرح, ‘مجریان مشهور’ و کل Balla موم—در نهایت به مخابره کردن به کل جهان است. اما با توجه به شرایط پیش بینی نشده — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus — ما در حال به جای آوردن مردم کمی صمیمی تر, تصویری, مناسب برای مشاهده توسط هر مخاطب در حال حاضر در حال قفل کردن حالت” برگزارکنندگان مراسم گفت: بیلبورد.

لیست کامل برندگان به صورت 40 Razzie Awards در دسترس است را به نمایش در razzies.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im