اد فایل های مورد پول شویی در برابر Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد

اجرای مدیریت (ED) در روز پنج شنبه ثبت یک مورد پول شویی در برابر Tablighi Jamaat رهبر مولانا سعد Kandhalvi و دیگر متهم به افراد. که در زمینه پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) بر اساس یک گزاره جرم ثبت شده توسط پلیس دهلی گزارش گفت:.

ادعا شده است که پول دریافت شده توسط Saad برای Tablighi Jamaat آمد از طریق حواله و از آن خواهد شد مورد بررسی قرار اد.

جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی نیز سوال Nizamuddin رئیس مرکز Kandhalvi در ارتباط با شاه در برابر او و لباس خود را برای نقض دولت در مستند سفارشات که ممنوع کرده است.

طبق گزارش جرم و جنایت در شعبه قبلا مورد بازجویی قرار سه پسر از مولانا سعد. سعد تا کنون طفره رفت بازداشت و با قرار دادن خود را در صفحه اصلی-قرنطینه. او پیشتر با صدور اعلامیه در ارتباط با جمع آوری و سازماندهی در دهلی نو.

از جمله سعد حداقل 17 نفر متهم شده اند با مقصر قتل نمی بالغ بر قتل برای برگزاری یک گردهمایی در Nizamuddin مرکز در ماه گذشته است که مقامات می گویند که منجر به یک جهش بزرگ در coronavirus عفونت در هند.

جماعت Tablighi Jamaat در Nizamuddin شد کانون coronavirus گسترش پس از چند شرکت کنندگان در این رویداد آزمایش مثبت و آلوده صدها نفر در سراسر کشور است.

مقر این جماعت در دهلی مهر و موم شد و هزاران نفر از پیروان از جمله خارجی ها گرفته شده بود به قرنطینه.

در ابتدا یک مورد ثبت شده علیه محمد سعد Kandhalvi رئیس مرکز برای نقض ممنوعیت تالار اجتماعات اما بعد به استناد قانون در برابر مقصر قتل. “پلیس دهلی به حال ثبت اطلاعات اولین بار در گزارش های قبلی در برابر Tablighi ارشد در حال حاضر بخش 304 اضافه شده است” افسر مطلع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im