ED کتاب Medanta بیمارستان رئیس Naresh Trehan در مورد پول شویی

اجرای مدیریت (ED) رزرو متخصص قلب و عروق و Medanta Medcity بیمارستان مدیر عامل Naresh Trehan تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) در ارتباط با یک مورد مربوط به تخصیص زمین برای Medanta بیمارستان.

به گفته مقامات آژانس مرکزی ثبت شده یک اجرای اطلاعات مورد گزارش (ECIR) در برابر Trehan و 15 نفر دیگر تحت PMLA در ارتباط با این مورد.

مورد ثبت شده بود بر اساس یک شاه ثبت شده توسط Gurugram پلیس اد رسمی گفت: ANI در روز چهارشنبه.

در شنبه Gurugram پلیس رزرو کرده بود Naresh Trehan و دیگران برای پول شویی و فساد جنایی توطئه جعل و کیفری نقض اعتماد در میان سایر اتهامات در ارتباط با پرونده است.

شاه ثبت شد در Gurgaon Sadar ایستگاه پلیس در دستور جلسات اضافی قاضی Ashwani کومار در شکایت از یک مالیبو شهر باشنده رامان Sharma.

شاه ثبت شد تحت چندین بخش مربوط PMLA, پیشگیری از فساد, قانون و قانون مجازات اسلامی (IPC).

در پاسخ به مورد Medanta بیمارستان در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت که شاکی در ماده رامان شارما ساخته شده است “کاملا غلط و بی اساس اتهامات”.

“رامان Sharma شناخته شده کلاش masquerading به عنوان یک RTI فعال. رامان Sharma حتی متهم شده است از اخاذی در سال 2015 و یک شاه ثبت شد علیه او مورد انتظار است قبل از فریدآباد دادگاه” بیانیه ای گفت:.

“در واقع آنچه که نادیده گرفته شده است که رامان Sharma قبلا ثبت دو مورد یکسان به این یکی در دهلی یکی در Patiala House دادگاه و در دادگاه عالی دهلی نو.

هر دو این موارد اخراج شدند و قاضی را رد کرد و اتهامات او به عنوان مبهم و نامشخص” در بیانیه ای گفت:.

“پس از شکست در دادگاه در دهلی رفت و به دادگاه منطقه در Gurugram. او را فاش نمی کند قبل از Gurugram دادگاه است که این موضوع تا به حال شده است به طور کامل بررسی اقتصادی جرم بال در نمونه ای از اد و پس از تحقیق کامل تکمیل شد اتهامات یافت می شود بی پایه و اساس” آن اضافه شده است.

این بیانیه گفت که اتهامات در شارما شکایت مربوط به 16 سال تخصیص زمین که در آن بیمارستان ساخته شده است و “همه چیز را در مورد این سهم زمین که انجام شد از طریق حراج عمومی کاملا قانونی”.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de