عکس: Timothy A. کلاری (گتی ایماژ)

تنها سه روز و ماه تاریخ سیاه در حال حاضر بدست به یک جامد شروع این سال است.

ان بی سی نیوز گزارش داد که در روز شنبه طی یک سخنرانی در یک کمپین حقوق بشر جشن نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان داد که شرق رودخانه پارک دولت خواهد بود تغییر نام داد و پس از مارشا P. Johnson. جانسون نما زن که زندگی خود را صرف مبارزه برای تجاوز به حقوق. این پارک ایالتی خواهد بود که یکی از اولین تا کنون به نام بعد از یک آشکارا تجاوز فرد در نیویورک است.

تبلیغات

جانسون نقش محوری در طول Stonewall قیام 1969. قیام آمد و به عنوان یک نتیجه از پلیس سرکوب در یک قانون است که ساخته شده آن را غیر قانونی برای میله به الکل خدمت به مردان همجنسگرا. فراتر از آن است که او همراه با دوست نزدیک و همکار فعال سیلویا Riveraآیا رفتن به فرم سازمان خیابان جامه عمل انقلابی (ستاره). آنها را در رفتن به ایجاد ستاره یکی از اولین پناهگاه برای جوانان دگرباش در شمال امریکا. در ارتفاع بحران ایدز او ادامه داد: کار او به عنوان یک فعال و سازمان عمل می کنند تا یک گروه اختصاص داده شده به سمت پیشگیری از ایدز. در سال 1992 جانسون بدن داشت در رودخانه هادسون و پلیس در ابتدا حکم مرگ او یک خودکشی است. هر چند بعدها آنها reclassify او علت مرگ به عنوان “نامشخص” در سال 2002 است.

Last در سال اعلام شد که یک بنای تاریخی را به جانسون و ریورا خواهد بود قرار داده تا در روستای گرینویچ در پایان 2021. سهم توسط مردم از رنگ در ماه مارس برای همجنسگرا و ترانس حقوق را در طول تاریخ به حاشیه رانده شده اند و نادیده گرفته شده. جهنم کوچک زیر پنج سال tهی ساخته شده است و کل فیلم در مورد شورش استون وال سفید به عنوان جهنم دید که به طور کامل استفاده بیش از کار جانسون. امیدوارم با هر دو بنای تاریخی و یک پارک اختصاص داده شده به میراث کمک های او را هرگز فراموش نخواهد شد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im