Eaglecrest فراز رقبای زمینی, 54-42 به پیشرفت در 5A پسران بسکتبال پلی آف

شفق قطبی — بار سوم اهمیت ترین.

زمینی و Eaglecrest شنبه وارد کلاس 5A پسران دولت مسابقات دور دوم بازی داشتن تقسیم دو بازی در این فصل با تیم اصلی برنده شدن هر دو. این بار هم هیچ تفاوتی با Eaglecrest پیشروی به شیرین 16 با 54-42 برنده شدن بیش از پیشگامان در رپتورز’ لانه.

“من واقعا خوشحال با ما تلاش فوریت و ballhandling,” Eaglecrest مربی تیم بسکتبال Jarris Krapcha گفت. “زمینی بسیار دشوار است و رفتن به گارد شما کل بازی. شما رو به بود گرفته شده.”

Eaglecrest به دست آورده حق میزبانی به موجب آن 17-7 به طور منظم فصل رکورد در حالی که زمینی (12-13) پانچ, بلیط خود را به دور دوم با 78-35 دور اول پیروزی در برابر قلعه مشاهده.

رو به با یک 7-0 اجرا برای شروع بازی Eaglecrest هرگز trailed, ساختمان آن منجر به 25-16 در حاصل کار دو تیم. گلزن برجسته صهیون Ruckard ء رپتورز با 15 امتیاز از جمله 11 در نیمه اول.

“او سه سال استارت و او را از طریق آن تمام شده,” Krapcha گفت: از سران گارد Ruckard. “او یک رهبر است و من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد او. او ما سنگ است.”

تولید فیلم توهین آمیز ادامه داد: برای میزبان به نیمه دوم و 5-0 اجرا در اواخر سه ماهه سوم ballooned منجر به 38-23. با وجود چندین فرصت های تریل تلاش برای پیدا کردن یک شات.

“ما فقط نمی تواند نمره توپ” زمینی مربی دنی فیشر گفت. “ما نمی تونستم 3-اشاره گر. سه ماهه سوم کشته ما. ما یک تیم هستیم که به طور معمول باعث می شود بسیاری از 3s و امشب ما نیست.”

Eaglecrest رهبری به عنوان بسیاری از 21 امتیاز در سه ماهه چهارم دربسته در توسط back-to-back اموال که شامل تاکید غوطه دادن از تاریخ Ty رابینسون و گوشه ای 3-اشاره گر از ارشد اتان Ranzenberger هل دادن منجر به 50-29.

“این احساس خوب” رابینسون گفت. “این یک حرکت چیز و جمعیت دیوانه رفت. در سال گذشته زمینی قرار داده و ما را در شیرین 16, پس از آن کمی از انتقام. آنها یک تیم خوب است و ما در جنگ هر وقت ما بازی کند.”

زمینی نمی دهد تا بدون مبارزه به ثمر رساند نه امتیاز در بازی نهایی دو دقیقه. آن را مشخص تلخ و شیرین به پایان فصل برای Trailblazers که تا به حال وارد فصل رتبه شماره 2 در دولت تنها به از دست دادن بهترین گلزن و ارشد گراهام آیک به زانو آسیب فقط دو بازی در.

“من بسیار افتخار از این افراد” فیشر گفت. “ما صرف دو سال گذشته ساختمان سیستم ما در اطراف گراهام و هنگامی که شما از دست دادن او همه چیز را تغییر. این بچه ها پاسخ دادند. همه ما در مورد قرار دادن کار و آماده بودن.”

فصل همچنان برای Eaglecrest که سفر به شماره 6-کشت شجاعت مسیحی روز چهارشنبه در شیرین 16. شجاعت را شکست داد کوه های راکی 65-61 روز شنبه در پیشبرد.

“این رفتن به دشوار” Krapcha گفت. “اما بازی ما در لیگ ما نباید مرعوب هر نوع از محیط زیست است. ما از ترس به بازی هر کسی. آن را آماده می کند شما بهتر از هر لیگ در دولت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>