مشتاق برای دریافت در این Instagram جنگ Ja Rule مسائل چالش به 50 در صد: “من می خواهم همه دود’


Illustration for article titled Eager to Get In On These Instagram Battles, Ja Rule Issues a Challenge to 50 Cent: I Want All the Smoke

عکس: جان Parra (گتی ایماژ برای Barstool ورزشی)

وقتی که می آید به تلخ رپ رقبای Ja Rule و 50 درصد وجود دارد هیچ چیز مانند رقابت دوستانه. و در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس را فراهم کرده است تولید کنندگان و ترانه سرایان و هنرمندان ضبط با فرصت مناسبی برای سرگرم کردن توده ها با قرار دادن کاتالوگ خود را به تست را با Instagram Live جنگ, قتل, Inc.’s سابق حق رای دادن بازیکن را به جای استفاده از آن به تحقیر همان رپر که به پایان رسید کار خود را.

تبلیغات

روز یکشنبه برانکس افسانه Fat Joe and Swizz Beatz سفت شد آن را در IG زندگی می کنند زمانی که “همیشه در زمان” رپ به نام با دعوت باز.

“Ja Rule است گفت: او عاشق هیپ-هاپ, اولین و مهمترین, و او می خواهد به انجام این کار برای فرهنگ” Fat Joe به حضار گفت. “عیسی مسیح است. Ja Rule, c بیا مرد. شما بچه ها می خواهید به دود واقعی.”

تبلیغات

Swizz Beatz سپس می گوید جعفر به ارسال بیش از 20 آهنگ به طوری که چند پلاتین رپ می توانید با شرکت در قسط بعدی از #Verzuz نبرد سری پیشرو Fat Joe به قرار دادن تلفن خود را بر روی بلندگو به طوری که جعفر شنیده می شود با صدای بلند و روشن است.

“برای این فرهنگ, nigga. من می خواهم همه دود!” جعفر yells از طریق خنده. “من رفتار می کنند!”

تبلیغات

بی اعتقاد, Swizz پاسخ “که برای تلفن های موبایل مانند یک شیب بسیار بد رفتار می کنند.”

Fat Joe سپس ادعا می کند که یک نبرد که قدر خواهد شکستن اینترنت پیشرو کاملا سرگرم جعفر به پاسخ “بله آن خواهد شد. آن را خواهد شکست اینترنت در راه بد. گه خواهد بود لعنتی شکست واقعی. آنها ممکن است قادر به آن را قرار داده تا برای یک یا دو هفته. من فروشگاه مسخره است ،

تبلیغات

در یک دنیای کامل, من می خواهم هرگز به شنیدن Ja Rule howl at the moon هرگز دوباره اما این غیر ممکن است به انکار headlock او نگه داشته رادیو در دوران اوج. شش هفت آلبوم رفت حداقل طلا—چهار تن از آن به فروش می رسد حداقل یک میلیون نسخه و او دارای 10 آهنگ است که ترک خورده بالا 40. و اگر شما تعداد آهنگ ها نوشت برای هنرمندان دیگر و یا مجرد او در برجسته مانند جنیفر لوپز “من واقعی” یا Fat Joe “چه عشق”—که لیست می شود و بسیاری دیگر. بنابراین در حالی که من هیچ تمایلی ندارند به گوش هر که گه واضح وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که احساس می کنید در غیر این صورت.

تبلیغات

تبلیغات

فقط لطفا بیشتر جشنواره های موسیقی bruh.

لطفا.

تبلیغات

اما 50 می خواهید کشید ؟

در طول خود IG زندگی با لا لا آنتونی رپ-تبدیل-تلویزیون exec تا به حال چند مخالفان در ذهن اما نه تنها یکی بود Ja Rule.

تبلیغات

“Snoop کاتالوگ احتمالا آن را انجام دهد” 50 گفت. “خارج از آن صبر کنید…این امر می تواند سرگرم کننده برای انجام Ludacris.”

تبلیغات

Dammit, Fif. بو و صدای خش خش.

بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند و امید است که 50 قبول Ja چالش می دهد و از مردم می خواهند که آنها می خواهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im