گرد و غبار و رعد و برق در بخشی از شمال هند در مارس 29-30 به احتمال زیاد به رهایی از موج گرما

مردم ساکن در شمال هند به احتمال زیاد به دریافت برخی از امداد رسانی به هند اداره هواشناسی پیش بینی کرده است گرد و غبار و رعد و برق بیش از چندین بخش هایی از شمال هند در مارس 29-30.

آب و آژانس در ادامه گفت که سرعت این است که به احتمال زیاد در حدود 50-60 کیلومتر در ساعت در این دوره کمک خواهد کرد و در آوردن جیوه پایین.

تا 29 مه سوزان heatwave است به احتمال زیاد به نگه داشتن درجه حرارت بالاتر از 45 درجه آی گفت و اضافه کرد که آن را به پایان تابستان طلسم برای شمال هند است.

این ملاقات گروه صادر کرده است یک هشدار قرمز در دهلی نو امروز با توجه به heatwave. طبق پیش بینی آب و هوا در مه 25, حداقل دمای هوا در دهلی نو ثبت شد در 27 درجه سانتیگراد است که یک درجه سانتیگراد بیشتر از دمای هوا در روز یکشنبه در حالی که حداکثر حرارت هوا انتظار می رود که تا 46 درجه است.

حداکثر درجه حرارت در سرمایه های ملی بود 45.6 درجه در روز یکشنبه. دهلی نو تا به حال آن داغترین روز از این فصل در روز شنبه با متوسط عبور از 46 درجه سانتیگراد خوانده شده را علامت.

با توجه به ملاقات گروه جیوه است که انتظار می رود به افزایش بیشتر بیش از 3-4 روز آینده و پس از 29 غربی اختلالات است که می تواند برخی از مهلت از گرما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net