با توجه به تفاوت های خلاق انتخاب کرده اند نه به بخشی از Chiranjeevi آقا فیلم: Trisha

Trisha کریشنان بود و همه را به بازگشت به فیلم تلوگو صنعت پس از حدود پنج سال است. او قرار بود به ستاره در کنار Chiranjeevi در 152nd فیلم. این بازیگر به اشتراک گذاشته بود و هیجان خود را در بازگشت به Tollywood. علاوه بر این او مجموعه ای به اتحاد دوباره با تلوگو سوپراستار پس از 14 سال است. آنها تا به حال با هم کار می کرد در فیلم تلوگو با عنوان استالین بود که به کارگردانی علیرضا Murugadoss. اما به نظر می رسد مانند Trisha به حمایت از Chiru 152 و او تایید آن را از طریق توییتر صفحه.

بازیگر پرسیدم گاهی اوقات همه چیز به نوبه خود متفاوت از آنچه در ابتدا گفته و بحث شده است. با توجه به تفاوت های خلاق, من را انتخاب کرده اند نه به بخشی از Chiranjeevi آقایان فیلم. مایل تیم خوبی است. برای من دوست داشتنی تلوگو مخاطبان-امیدوارم به زودی شما را در یک پروژه هیجان انگیز.”

آن را چک کنید زیر:

Trisha که در گذشته دیده می شد در Rajinikanth starrer Pettaخواهد شد بعدی دیده می شود در Paramapadham Vilayattu کارگردان K. Thirugnanam. این فیلم این بازیگر 60 فیلم. او همچنین تا به سوندار Balu را Garjanai است که تبلیغ می شود از هیجان انگیز ژانر.

جدای از آن, Trisha نیز در Raangi که گروگان توسط M. Saravanan. او نیز بازگشت به Malayalam سینما پس از دو سال با Jeethu یوسف رم که در آن او است زوج مخالف Mohanlal.

این ’96 بازیگر نیز کار با مانی راتناما در آینده کارگردان با عنوان Ponniyin Selvan است که یک دوره درام. این فیلم یک گروه بازیگران که شامل Aishwarya Rai Bachchan, Vikram, Karthi Jayam راوی در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im