دارو ترکیبی از HCQ و آزیترومایسین کشنده برای COVID-19 بيمار با سرطان: مطالعه

سرطان بیماران مبتلا به کروناویروس که تجویز یک دارو ترکیبی از هیدروکسی کلروکین با آنتی بیوتیک آزیترومایسین برای مقابله با عفونت هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ ظرف مدت 30 روز نسبت به کسانی که infecteed بیمارانی که کردم یا مواد مخدر را به تنهایی.

“درمان با هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین شد و به شدت در ارتباط با افزایش خطر مرگ” دکتر هوارد Burris, رئيس جمهور از آمریکا انجمن انکولوژی بالینی (ASCO) اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“مصرف ترکیبی به سه برابر افزایش خطر مرگ در ظرف 30 روز از هر علت” دکتر جرمی وارنر از دانشگاه پزشکی سیستم گزارش به رسانه ها.

با توجه به تحقیقات انجام شده توسط دکتر وارنر و همکارانش از 925 بیماران مبتلا به سرطان که آلوده شد با کروناویروس بین ماه های مارس و آوریل 13 درصد از بیماران درگذشت ظرف 30 روز از تشخیص ویروس های ساخته شده است.

در این مطالعه 180 بيمار مصرف هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین و 90 تنها مصرف هیدروکسی کلروکین.

مطالعه بیشتر نشان داد که کسانی که تا به حال COVID-19 عفونت و تا به حال سرطان به طور فعال در حال پیشرفت در زمان عفونت بودند پنج بار بیشتر احتمال دارد به مرگ ظرف مدت 30 روز نسبت به کسانی که در بهبودی.

این یافته های اولیه است که به احتمال زیاد ارائه شده در این هفته اسکو مجازی نشست های علمی.

در قابل توجه, توسعه, سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حال حاضر ممنوع محاکمه هیدروکسی کلروکین و کلروکين مواد مخدر در coronavirus بیماری (COVID-19)-بیماران مبتلا به نقل از یک مطالعه انجام شده توسط مجله لانست که گزارش می دهد که این داروها ممکن است منجر به افزایش خطر مرگ و میزان توانایی های بالقوه خود بهره مند شوند و یا آسیب است که هنوز به طور کامل درک نشده است.

این که یک مقام رسمی مطبوعاتی اظهار داشت که مطالعه مشاهدهای توسط لانست با اشاره به اثرات هیدروکسی کلروکین و کلروکين در COVID-19 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است. در طول مطالعه “نویسندگان گزارش شده است که در میان بیماران دریافت کننده این دارو استفاده می شود که به تنهایی و یا با یک macrolide آنها برآورد بالاتر مرگ و مير” که انتشار شفافی.

در نظر این گروه اجرايي همبستگی آزمایشی اجرا کرده است یک “توقف موقت” در دادگاه از هیدروکسی کلروکین بازو در حالی که موافقت خود را برای نقد و بررسی یک تجزیه و تحلیل جامع و ارزيابی انتقادی از تمام شواهد موجود در سطح جهان است. ایمنی داده خواهد شد مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در حال حاضر هشدار داد در برابر استفاده از قرص در خارج از محیط بیمارستان, درست هفت روز پس از آن تایید اضطراری با استفاده از مجوز برای مواد مخدر است.

قابل توجه هند نیز در این مطالعه دخیل و مواد مخدر شده نامیده می شوند ‘بازی تعویض توسط هند در اوایل تا به حال عرضه شده به چند کشورهای خارجی از جمله آمریکا و ژاپن و اسپانیا و آلمان و برزیل پس از آن را در تقاضای بالا در سطح جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به رسانه ها گفت در یک کنفرانس مطبوعاتی که او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای تقریبا یک هفته و نیم همراه با روي. اما دارو نمی شد به صراحت توصیه می شود به او آنها را پس از او نشده است با آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de