هواپیماهای بدون سرنشین برای عضویت در چنای مبارزه با کروناویروس

چنای شرکت با موفقیت به اتمام آزمایشات برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ضد عفونی غیر قابل دسترس و متراکم محله در این شهرستان است. توسعه یافته توسط عبدل کلام پیشرفته پهپاد مرکز تحقیقات در آنا دانشگاه هر یک از این هواپیماهای بدون سرنشین می توانید اسپری ضد عفونی کننده بیش از یک منطقه بزرگ از 2 لاخ متر مربع در هنگام اعزام در روز و شب وظیفه.

استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین است که به منظور افزایش تلاش های این شرکت است که در حال حاضر اعزام بیش از 500 وسایل نقلیه برای ضد عفونی کردن شهر است. هواپیماهای بدون سرنشین ارائه می کنند اضافی رسیدن با امکان پوشش از کوچه های باریک با ساختمان ها که به طور محکم بسته بندی شده.

“بسیاری دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین باطری و باید از ظرفیت برگزاری و کمتر از 10 لیتر مواد ضد عفونی کننده در حالی که ما هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده توسط یک موتور احتراق داخلی است که قابل اجرا بر روی بنزین و می تواند 16 لیتر از مواد ضد عفونی کننده در نتیجه آن را قادر می سازد به کار برای ساعت های طولانی تر. ما هواپیماهای بدون سرنشین نیز می توانید انجام سمپاشی از ارتفاعات به عنوان کمتر به عنوان 3meters به 25meters و دو-ساعت استقامت” Dr. K Senthil Kumar, مدیر, Abdul Kalam پیشرفته پهپاد مرکز تحقیقات گفت: WION.

هواپیماهای بدون سرنشین است که برای استفاده توسط این شرکت است که یک نسخه اصلاح شده از هواپیماهای بدون سرنشین که آنا دانشگاه در حال توسعه برای کمک به کشاورزان اسپری مواد مغذی بر روی محصولات خود در سراسر زمینه های زیادی.

“ما باید اصلاح ساز و بهینه سازی پارامترها در راه است که پمپ های گریز از مرکز می تواند پراکنده فوق العاده کم حجم اسپری. این تضمین می کند که هر قطره شکسته است به هزاران نفر از ذرات کوچکتر که پوشش یک منطقه وسیع تری” دکتر Senthil Kumar اضافه شده است.

استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به شدت کاهش خطر قرار گرفتن در معرض بهداشت و درمان کارگران که در غیر این صورت اعزام برای عملیات ضد عفونی با دست پمپ یا کامیون. در حالی که باطری هواپیماهای بدون سرنشین نیاز به پایه می شود و مجهز به یک باتری جدید هر چند دقیقه نفت-طراحی نوع است که قادر به پرواز حدود دو ساعت پس از آن می توان سوخت گیری مجدد و فورا مستقر برای کار.

بنزین-طراحی هواپیماهای بدون سرنشین همچنین نیاز کمتر به منابع و نیروی انسانی و آنها می تواند برای مدت زمان طولانی و نیاز بستگی دارد یک ژنراتور قابل حمل برای شارژ خود باتری.

با پنج هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر در دسترس وجود دارد برنامه برای استقرار آنها را برای ضد عفونی بزرگ فضاهای عمومی مانند باز-بازار ایستگاه های راه آهن و بیمارستان و غیره.

هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده و توسعه یافته توسط عبدل کلام پیشرفته پهپاد مرکز تحقیقات در آنا دانشگاه آنها تولید شده توسط شرکای خصوصی در راستای ایجاد در هند ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im