راننده متوقف جعلی افسر در فورت کالینز برای جعلی stay-در-خانه بررسی

گزارش دیگری از پلیس impersonator اعلام شد سه شنبه این یکی در فورت کالینز مربوط به یک راننده زن بود که متوقف شد و در یک ساختگی stay-at-home انطباق بررسی کنید.

این حادثه اتفاق افتاد و در حدود 11:45 صبح روز پنج شنبه در هماهنگی و Timberline جاده پلیس گفت: در انتشار اخبار.

یک مرد با پوشیدن یک رنگ آبی تیره پلیس و پلیس کلاه بیس بال, رانندگی, بینام و وانت سفید با قرمز و آبی چراغ در شیشه جلو اتومبیل متوقف قربانی و درخواست گواهینامه اثبات بیمه و ثبت نام خودرو. زن انطباق و دغل در زمان اسناد و مدارک به کامیون خود بازگشت آنها را در چند دقیقه.

قربانی بعد از گزارش این حادثه به پلیس پس از او مشخص شد که هیچ گونه stay-at-home پذیرش چک های در حال انجام در فورت کالینز انتشار گفت.

این حادثه در حال بررسي است و در آن مشخص شده است که هیچ قانون مامور به انجام یک توقف ترافیک در این منطقه که در آن زمان در آن تاریخ است. مظنون است که به عنوان یک مرد سفید حدود 6 فوت قد بین سن 45 تا 50 با ساخت های ورزشی.

“در حالی که ما هنوز در اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی, Fort Collins افسران پلیس در حال انجام نیست ترافیک متوقف می شود تنها مربوط به COVID-19 سفارشات” دستیار رئیس جان Feyen گفت: در انتشار. “متاسفانه جنایتکاران در سراسر کشور با استفاده از COVID-19 نگرانی را به نفع خود را در بسیاری جهات. ما نگه داشتن این افراد پاسخگو برای فعالیت های غیر قانونی و تشویق اعضای جامعه ما برای گزارش هر گونه رفتارهای مشکوک.”

حوادث مشابه گزارش شده در گریلی و شفق قطبی در هفته گذشته.

فورت کالینز پلیس نگران هستند که ممکن است اضافی قربانیان. هر کسی که متوقف شده است به اتهام اقامت در خانه انطباق بررسی خواسته است برای تماس کارآگاه مایک Harres در 970-221-6543 و یا تماس با Crime Stoppers از Larimer County است.

فورت کالینز پلیس می گویند که رانندگان که در حال متوقف و گمان است که این اقدام در حال انجام مشروع افسر می تواند چند اقدامات احتیاطی از جمله:

  • تماس با 911; کنندگان می توانید بررسی کنید اگر آن را یک افسر واقعی
  • به نوبه خود خطر چراغ; این تساوی با توجه به عبور وسایل نقلیه
  • جلو در به خوبی روشن, عمومی منطقه
  • بپرسید برای دیدن یک نشان یا شناسایی; افسران حمل کارت های کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de