نوشیدنی خود را به سلامتی

نوشیدنی خود را به سلامتی و سبک زندگی

به روز شده: مارس 03, 2020, 09:10 IST | P Vatsalya | بمبئی

Mixologists از دو بمبئی میله های به اشتراک گذاری دستور العمل های برای را-در-خانه کوکتل

شما خارش به شرکت در یک فعالیت سرگرم کننده است که ذهن خود را خاموش مستند? چگونه در مورد ساخت خود را قرنطینه کوکتل ؟ این دور از DIY نوشیدنی سالم هستند و می توان با مواد ساده از آشپزخانه شما.

Herby ترش

این پیچ و تاب و جالب به کلاسیک ویسکی ترش. این یکی از پایدار نوشیدنی با صفر تفریط. آن را حاوی بسیاری از ویتامین ها و فیبر همراه با
برخی از پروتئین است.

مواد تشکیل دهنده
15 میلی لیتر شربت گیاه
45 میلی لیتر ویسکی انتخاب
5 میلی لیتر آب آهک
10 میلی لیتر تخم مرغ سفید

روش
هر سبزی مانند نعنا و ریحان یا تخم گشنیز و یک شربت از همان. جوش شکر و آب در 2:1 و نسبت آن زمانی است که نهفته اضافه کردن گیاهان به آن است. اجازه دهید مایع سرد و سپس فشار را در یک شیشه یا بطری کوچک به عنوان مورد نظر. گیاه شربت آماده است. اضافه کردن برخی از ویسکی و آب آهک. اضافه کردن سفیده تخم مرغ بعدی. لرزش ترکیب خوبی است. اضافه کردن یخ و لرزش آن را دوباره. فشار و خدمت در سنگ در یک شیشه ویسکی. شما می توانید انتخاب کنید برای چاشنی زدن کوکتل با هر گونه گیاه یا ادویه.

سازگار با محیط زیست دوستانه

Eco Friendly

من آن را به نام دوستدار محیط زیست آن را به عنوان سبز رنگ. این طراوت آن را به عنوان ساخته شده است با استفاده از جین با یک گیاه عطر و طعم. مواد تشکیل دهنده اصلی از این معجون سبز چای است که یک آنتی اکسیدان و تقویت کننده ایمنی.

مواد تشکیل دهنده
45 میلی لیتر جین
15 میلی لیتر خیار purée/آب
15 میلی لیتر عسل
75 میلی لیتر چای سبز (از یک کیسه و یا دم کرده هر کدام که راحت تر است)

روش
اضافه کردن جین آب خیار و عسل در یک شاکر پر از یخ. لرزش آن را تا آن را سرد می شود و فشار آن را به یک شیشه. بالای این ترکیب با چای سبز. هم بزنید و خدمت می کنند.

Recommended by: Gaurish Rangekar, head mixologist at HYDE, Kala Ghoda and Barmobile
توصیه شده توسط: Gaurish Rangekar سر mixologist در HYDE کالا Ghoda و Barmobile

Kadak چای

Kadak Chai

به عنوان نام نشان می دهد, این معجون باعث می شود استفاده مناسب از سبک بمبئی چای و راهب رم pleaser جمعیت. ماسالا چای با زنجبیل و نعنا و میخک است که نیرو و همچنین می تواند تسکین دهنده برای وقتی که یک کمی سرفه و یا سرد.

مواد تشکیل دهنده
45 میلی لیتر ماسالا چای ساخته شده با استفاده از شیر
45 میلی لیتر پیر راهب روم

روش
پر کهنه و قدیمی شیشه ای با تعداد زیادی از یخ است. اضافه کردن رم و بالا آن را با آماده چای. هم بزنید معجون خوبی و خدمت می کنند.

هویج کولر

Carrot Cooler

این است که بسیار جالب کوکتل و حتی می تواند به عنوان یک دسر. سالم است آن را به عنوان آب هویج و عسل و زنجبیل به عنوان اجزای آن است.

مواد تشکیل دهنده
90 میلی لیتر آب هویج یا پوره سیب زمینی
2 تا 3 تکه کوچک زنجبیل تازه قطع
10 میلی لیتر عسل
50 میلی لیتر ودکا

روش
اضافه کردن زنجبیل به یک شاکر و درهم و برهم کردن آن تا آن خوب است. اضافه کردن آب هویج و ودکا و عسل بعدی. لرزش آن را با یخ تا نوشیدنی سرد. فشار و خدمت می کنند. کوکتل در حال حاضر آماده برای sip.

Recommended by: Sorei Longjam, mixologist at Toast Bistro & Bar, Andheri
توصیه شده توسط: Sorei Longjam, mixologist در نان تست اغذیه فروشی و مشروب فروشی & Bar, Andheri

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de