DRDO توسعه زیستی کت و شلوار با درز مهر و موم چسب برای نگه داشتن پزشکان مبارزه با COVID-19 امن

دفاع تحقیق و توسعه سازمان (DRDO) توسعه یافته زیستی با توجه به حفظ پزشکی, پیراپزشکی و سایر پرسنل درگیر در مبارزه با COVID-19 ایمن از ویروس مرگبار است.

با توجه به بیانیه مطبوعاتی دانشمندان مختلف در DRDO آزمایشگاه باید اعمال خود را به دانش فنی و تخصص در نساجی پوشش و فناوری نانو به توسعه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) داشتن نوع خاصی از پارچه با پوشش.

کت و شلوار آماده شده است با کمک این صنعت و در معرض آزمایش جدی برای نساجی پارامترها و همچنین حفاظت در برابر مصنوعی خون. حفاظت در برابر مصنوعی خون بیش از معیارهای تعریف شده برای بدن مناسب توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW)

این DRDO است و تمام تلاش را به اطمینان حاصل شود که این لباس تولید شده در تعداد زیادی و به عنوان قوی خط دفاع برای پزشکان امدادگران و دیگر پرسنل در خط مقدم مبارزه با COVID-19 بیانیه ای گفت:.

صنعت بشود برای تولید کت و شلوار در مقادیر زیاد. M/s Kusumgarh صنایع تولید مواد خام و مواد پوشش با لباس کامل در حال تولید با کمک یکی دیگر از فروشنده. فعلی ظرفیت تولید 7,000 مناسب در هر روز DRDO گفت:, و اضافه کرد که فروشنده دیگری است که بودن در آورده و با تجربه در پوشاک فن آوری و تلاش در به سطح شیب دار تا ظرفیت 15,000 مناسب در هر روز.

زیستی تولید کت و شلوار در کشور توسط DRDO شرکای صنعت و دیگر صنایع مختل شده با توجه به عدم در دسترس بودن درز نوار آب بندی.

این DRDO ویژه آماده کرده است درزگیر به عنوان یک جایگزین برای درز نوار آب بندی بر اساس درزگیر مورد استفاده در زیردریایی های کاربردی. فعلا زیستی مناسب آماده با استفاده از این چسب برای آب بندی درز توسط یک شریک صنعتی پاک است تست در جنوب هند نساجی تحقیقات انجمن (SITRA) Coimbatore. این می تواند یک بازی تعویض برای صنعت نساجی و چرم. این DRDO می تواند تولید انبوه این چسب از طریق صنعت برای حمایت از درز بندی فعالیت های کت و شلوار تولید کنندگان این بیانیه بیشتر اضافه شده است.

این DRDO توسعه تعدادی از محصولات و فن آوری برای دفاع در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای (CBRN) عوامل است. دفاع از تحقیق و توسعه و استقرار (DRDE) گوالیور یک آزمایشگاه DRDO توسعه یافته و شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای (CBRN) نفوذ کت و شلوار Mk V. پنجاه و سه هزار و مناسب عرضه شده به ارتش ملی و فاجعه واکنش نیروی (NDRF).

برای پاسخ اول با توجه به رادیولوژی اورژانسی استفاده مجدد کت و شلوار طراحی شده توسط موسسه پزشکی هسته ای & Allied علوم (INMAS) دهلی نو است.

هوایی تحویل تحقیق و توسعه استقرار (ADRDE) آگرا طراحی و توسعه انواع چتر نجات با پارچه شبیه به محافظ منسوجات فنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im