تصویر: Rick Ross (YouTube)

برای ورزشکاران حرفه ای و بازنشستگی است همه چیز در مورد آغاز جدید است.

برای کوبه برایانت آن را به معنای جمع آوری یک جایزه اسکار برای انیمیشن کوتاه عزیز بسکتبال و راه اندازی Mamba آکادمی ورزشی به منظور هدایت و الهام بخشیدن به نسل بعدی از ورزشکاران است.

تبلیغات

برای Dwyane Wade آن به معنی تبدیل شدن به رئیس فرهنگ افسر کا ورزشی انداختن یک پرده مستند و…رپ?

هنگامی که شما انجام می شود خاراندن سر خود را در ناباوری شما می توانید با دریافت یک طعم و مزه در اینجا:

روز جمعه او rap اولین ریک راس’ new single “بلیط فصل دارنده” و در حالی که این همکاری ممکن است صدای عجیب و غریب آن را در واقع نه به عنوان دور از ذهن به نظر می رسد.

در سال گذشته دو تا از دوستان بلند مدت نیروهای پیوست برای یک limited-edition کتانی که سه بار قهرمان NBA پیشنهاد کرد که آنها ضربه استودیو با هم به رها کردن یک مسیر است.

تبلیغات

“من آرزو. من می خواستم برای دریافت یک آهنگ یک روز” او به تازگی نشان داد در صبح بخیر امریکا است. “ریک راس که یک دوست خوب من رسید و گفت: ‘D, اجازه دهید یک آهنگ برای این شهرستان است.’ بنابراین من در سال گذشته من فیلم برداری یک آهنگ با Rick Ross به نام “فصل بلیط دارنده” است که در واقع بیرون می آید در یک روز.”

در حال حاضر آن است که هر لعنت خوب است ؟ توییتر تا به حال برخی از افکار.

تبلیغات

در اوایل این هفته در اب راه رفتن را نشان داد در ESPN پرش که کوبه را مختصر تاخت و تاز کردن به رپ الهام تصمیم خود را برای کشف خلاقیت خود را.

تبلیغات

“من فکر می کنم آنچه که من به آن به تماشای تمام فیلم های قدیمی از کوبه,” او گفت: ESPN راشل نیکولز. “همه چیز که کوبه را…به عنوان کسی که در یک فن از خود من برای دیدن او در بسیاری از جنبه های مختلف زندگی است. و من گفتم: “شما می دانید چه ؟ من نمی خواهم به انجام همه چیز است که در خارج از جعبه است.'”

تبلیغات

گوش دادن به وید قرار داده و آن را برای میامی زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im