دکتر Fauci می گوید coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بالا 100,000

واشنگتن — به عنوان کاخ سفید به نظر می رسد راه هایی برای بازگرداندن حالت طبیعی در بخش هایی از ایالات متحده, دولت مهمترین عفونت بیماری کارشناس می گوید این کشور می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت از بیماری همه گیر کوروناویروس.

Dr. Anthony Fauci, صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه ارائه پیش آگهی خود را به عنوان دولت فدرال وزن عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق است که به عنوان سخت-آمار شیوع در نتیجه در سراسر کشور 15-بعد تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“من می گویند بين 100000 و 200000 مورد او گفت:” اصلاح خود را به می گویند او به معنای مرگ و میر. “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.” اما او افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که” از آنجا که این بیماری همه گیر است “چنین یک هدف در حال حرکت.”

در مورد 125,000 موارد COVID-19 در ایالات متحده ثبت شده است که از صبح روز یکشنبه با بیش از 2,100 مرده است. مسلم است که بسیاری از بیماری اما موارد آنها گزارش نشده است.

یک سوم آمریکایی ها باقی می ماند تحت دولت یا دولت های محلی دستور به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس با مدارس و کسب و کار بسته و زندگی عمومی طرح میتوانست.

دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: نقاط کشور با چند تا کنون موارد باید آماده برای چه آمده است. “هیچ دولت و هیچ مترو منطقه خواهد بود امان,” او گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Fauci گفت که تنها حمایت از عقبگرد در کمتر نهفته مناطق اگر تست بیشتر در جایی است که برای نظارت بر این مناطق. او گفت: “این یک کمی دارای لیت و لعل زیاد وجود دارد” در حال حاضر.

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال چشم یک “بازگشایی” از اقتصاد ایالات متحده با عید پاک, مارس 12 اما در روزهای اخیر متخصصان پزشکی هشدار داده اند که می تواند بیش از حد به زودی برای این کشور را به شدت تحت تاثیر قرار مناطق شهری است.

فقط در شنبه تهمت بود بحث در مورد محدودیت های سفت نشان می دهد و سپس حمایت از “اجرا” قرنطینه سخت ضربه نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی. کاخ سفید نیروی کار توصیه می شود یک سفر مشورتی برای ساکنان این کشورها به حد غیر ضروری سفر به سرعت گسترش ویروس به سایر نقاط ایالات متحده

مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد کرد که تهمت نباید خیلی سریع به معکوس اجتماعی فاصله دستورالعمل گفت بیشتر تست باید در محل برای تعیین اینکه آیا مناطق در حال حاضر نشان دادن کمتر عفونت ها واقعا در خطر کمتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن “انکار” در بحران “مرگبار” او با سی ان ان گفت.

“به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند و ما باید به هر احتیاط,” او گفت:. او قول داد که کنگره پس از بررسی همه گیر است به تعیین اینکه آیا تهمت توجه مشاوره از کارشناسان علمی و در پاسخ به این سوال که طنین انداز از طریق سیاسی آمریکا رسوایی: “آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کردن به شدت همه گیر برای هفته ها. پرسید که آیا او می گوید که نگرش هزینه آمریکا زندگی پلوسی گفت: “بله من هستم. من میگم که.”

در ضمن فرمانداران در دیگر نقاط در سراسر کشور بودند بالا بردن زنگ که گسترش ویروس بود و تهدید خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما همچنان در مسیر واقعا به پایمال کردن ظرفیت و توانایی ما برای ارائه مراقبت های بهداشتی” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: در ABC “این هفته است.” “در پایان هفته اول در ماه آوریل ما فکر می کنیم اولین مسئله واقعی این است که رفتن به هواکش. و ما فکر می کنم آن را در مورد چهارم یا پنجم مارس قبل از پایین در منطقه نیواورلئان ما قادر به قرار دادن مردم در هواکش که به آنها نیاز دارید. و سپس چند روز بعد از آن ما خواهد بود از تخت.”

او گفت که مقامات باید سفارشات را برای بیش از 12000 هواکش طریق ملی ذخایر و فروشندگان خصوصی اما تا کنون تنها قادر به دریافت 192.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de