ده ها تن از توله سگ بودن حراج آنلاین توسط شفق قطبی در میان coronavirus

چهل و چهار توله سگ در حال حراج آنلاین این هفته توسط شهر آرورا با هیچ زندگی می کنند در فرد مشاهده و یا مناقصه به دلیل coronavirus.

حیوانات کشف و ضبط شد در اوایل این ماه از حیوان خانگی شهرستان در مرکز شهر در شفق بازار به دلیل برجسته لایحه مالیات از $86,000, با توجه به یک شفق قطبی انتشار اخبار.

“حیوانات که گرفته شد به عنوان بخشی از این اقدام منتقل شدند به شفق پناهگاه حیوانات و آژانس های همکار به صورت ارزیابی و مراقبت از” آزادی گفت. “تعدادی از توله سگ بودند و نیاز به توجه پزشکی برای مشکلات تنفسی (مربوط به COVID-19) در زمان تشنج و درمان شده اند به سلامت.”

مناقصه در حال حاضر در جریان و روند اجرا خواهد شد و تا 4 بعد از ظهر جمعه.

به منظور تطابق با الزامات قانونی توله سگ باید به فروش می رسد توسط حراج عمومی. Coronavirus نگرانی های رهبری در این شهرستان به استفاده از آنلاین مراحل به پیروی اجتماعی فاصله و جلوگیری از جمعیت جمع آوری پیشنهاد در فرد است. Coronavirus نگرانی نیز منع مردم از مشاهده حیوانات در فرد است.

مردم در ثبت نام برای حراج خواهد بود موضوع را به چک های پس زمینه بر روی حیوانات ، هر کسی از نظر قانونی ممنوع از داشتن حیوانات را منع می شود از این روند است.

موفق مناقصه را انتخاب کنید تا خوش شانس سگ از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر روز یکشنبه در پناه 15750 E. 32 Ave. با توجه به انتشار. برندگان خواهد شد مجاز به سرپناه در یک زمان در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

حیوان خانگی شهرستان تا به حال کامل یا جزئی توازن برای تشکیل پرونده مالیاتی دوره از اکتبر سال 2017 به فوریه سال 2020 انتشار گفت. مالیات و صدور مجوز نمایندگی مشغول به کار بود با کسب و کار برای حدود یک سال در تلاش برای جلب رضایت بدهی.

“هنگامی که آن را تبدیل به آشکار است که بعید است که اتفاق می افتد این شهر در حرکت رو به جلو با رهن توجه کنید طوری خانه را می توان یافت برای حیوانات و برگشت مالیات می تواند جمع آوری شده از طرف مالیات دهندگان” آزادی گفت.

وجود دارد حدود 21,000 مجوز کسب و کار در این شهر و آن طور متوسط حدود 18 تشنج سالانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im