برای علت: در اینجا برخی از مشاهیر که اهدا به COVID-19 امداد تلاش


Illustration for article titled Down for the Cause: Here Are Some Celebrities Who Have Donated to COVID-19 Relief Efforts

عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ), غنی خشم (گتی ایماژ), مت Winkelmeyer (گتی ایماژ)

بسیاری از افراد مشهور در حال تلاش برای انجام بخشی خود را برای کمک به کارکنان بیمارستان که در حال به خطر انداختن سلامت و ایمنی خود را برای کمک به بیماران در طول این زمان دشوار است. Lizzo اهدا ناهار به کارگران در ایالات متحده بیمارستان و ریحانا کلارا لیونل بنیاد اهدا مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به COVID-19 پاسخ تلاش های یک سند همسان با Jay-Z و شاون کارتر پایه و اساس است.

باک را متوقف نمی وجود دارد—هیچ جناس در نظر گرفته شده—به عنوان برخی از دیگر نام های بزرگ که کمک به تلاش های امدادی.

تبلیغات

نوازنده Ciara و ورزشکار, شوهر, Russell Wilson اهدا یک میلیون وعده غذا در سیاتل از طریق مواد غذایی تاسیساتکه توزیع کالا به پناهگاه و غذا بانک ها در سراسر ایالت واشنگتن غربی منطقه است. “همه چیز تفاوت می کند و هم ما را تسخیر این زمان سخت” سییرا گفت: در یک Instagram تصویری.

خواننده انجیل Lecrae همچنین همکاری با عشق فراتر از دیوار به راه اندازی قابل حمل شستن دست ها در ایستگاه های اطراف آتلانتا. او دقیق در پست های رسانه های اجتماعی است که 300 نفر بی خانمان زندگی در این منطقه را نشان داد تا به پناهگاه به منظور پاکسازی کرد: “این پایان نیست.”

تبلیغات

جایزه گرمی برنده جایزه تولید کننده DJ Khaled فقط اعلام کرد که همراه با پزشکی-منابع سازمان با لينک مستقيم امداد و hands-free صابون پمپ کسب و کار Simplehumanاو اهدا خواهد شد منابع به بهداشت و درمان کارگران در میامی و نیویورک با 10000 پزشکی, ماسک, PPE کیت و دستکش.

ستاره های ورزشی نیز در عمل. پس از NBA فصل به تعویق افتاده است به طور نامحدود به عنوان اوج این بیماری همچنان ادامه دارد, رزمندگان طلایی امور خارجه بازیکن Steph کاری و همسرش عایشه اهدا به جامعه آالمدا کانتی بانک مواد غذایی و تغذیه امریکا از طریق بنیاد خود خوردن. یاد بگیرند. بازی. به منظور کمک به اوکلند مدرسه کودکان با دسترسی به غذا.

تبلیغات

“18,000 کودکان و نوجوانان [در اوکلند] تکیه بر حداقل دو وعده غذا در روز, بنابراین ما می خواهم به مطمئن شوید که ما تجمع در اطراف هر کس می گوید:” عایشه در یک تصویری از او و خصوصی به بحث در مورد کمک های مالی خود را. “ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که وجود دارد یک چیز کمتر به نگرانی در مورد.”

تبلیغات

علاوه بر این, Milwaukee Bucks’ Giannis Antetokounmpo قصد دارد به کمک مالی $100,000 به کارکنان که کار در تیم خود را در عرصه Fiserv فروم (“ما می توانیم از این طریق با هم” او در توییتر نوشت). هم تیمی خود را Khris میدلتون همسان ارائه دهد.

تبلیغات

غرفه همه خود را برای کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im