داو قطره بیش از 900 امتیاز پایان دادن به بدترین هفته از سال 2008

سهام غرق به بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 به عنوان معامله گران رفت به عقب نشینی از ترس این که coronavirus را غوطه ور در ایالات متحده و دیگر اقتصادهای بزرگ به رکود عمیق. داو صنعتی کاهش یافته است بیش از 900 امتیاز گسترش هفتگی خود دست به 17٪. قیمت نفت خام آمریکا نیز در زمان دیگری nosedive به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی کاهش شدید تقاضا برای انرژی به عنوان تولید سفر و تجارت خرد کردن تقریبا متوقف شد. نیویورک تبدیل شد, آخرین وضعیت تمدید یک دستور برای تقریبا تمام کارگران ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش ویروس.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

سهام به شدت کاهش یافت و در وال استریت و قیمت نفت دوباره غرق جمعه به نیویورک تبدیل شد, آخرین وضعیت برای حکم تقریبا تمام کارگران ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف بیش از 600 امتیاز پاک کردن اولیه کسب 444 امتیاز. شاخص پایین بود 3.4% در اواخر بعد از ظهر و تجارت است.

این اقدام صورت گرفته توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آینده فقط یک روز پس از کالیفرنیا اعلام کرد اقدامات مشابه دیگری است نشانه آن است که بزرگ عصری که اقتصاد ایالات متحده در حال آمدن به وقفه به عنوان رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر وابسته به مصرف کننده ترافیک مجبور به بستن درها و کردند و یا اخراج کارگران است.

این اقدامات به این معنا کمتر تقاضا برای نفت است. خام ایالات متحده کاهش یافته و حدود 21% و نقل مکان کرد به زیر 20 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از فوریه 2002.

به فروش سهام از بین برود این بازار را از دستاوردهای یک روز پیش تعمیق و زیان در چه بوده است یکی دیگر از وحشیانه هفته در وال استریت. داو پایین است 16 ٪ در هفته است و ارزش از دست رفته در چهار پنج هفته.

سرمایه گذاران وزن احتمال این که اقتصاد جهانی در حال ورود به یک رکود اقتصادی به دلیل عظیم خاموش شدن ناگهانی و اخراج های ناشی از شیوع این بیماری در برابر اقدامات بانک مرکزی و دولت به سهولت اقتصادی درد.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید جلوگیری از شتاب برای بازار فرار ترمز ماشین به سهولت.

“ما فقط نمی دانم آنچه در دو هفته آینده به ارمغان خواهد آورد” گفت: پل کریستوفر, بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “ما می رویم به دنبال همان عفونت منحنی به کشورهای دیگر و تعدادی عفونت را به شدت شتاب? که زمانی که این طوفان در حال رفتن به آمده است.”

S&P 500 معیار برای بسیاری از وجوه شاخص برگزار شده در حساب های بازنشستگی و اندازه گیری ترجیح داده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای بود پایین 3.2% پس از 1.8% زودتر. شاخص پایین است 31.1% پس از رسیدن به رکورد یک ماه پیش و در مسیر خود بزرگترین هفتگی از دست دادن از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

سرمایه گذاران همچنان به دنبال ایمنی در اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده رانندگی خود بازده گسترده پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری که تحت تاثیر نرخ بهره در وام مسکن و وام های مصرف کننده به تضعیف 0.94% از 1.12% اواخر پنج شنبه.

نفت شده است ياوه هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی کاهش شدید تقاضا برای انرژی به عنوان تولید سفر و تجارت خرد کردن تقریبا متوقف شد. آن را نزدیک به نیمی از 45 دلار در هر بشکه در اوایل این ماه. جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه نیز فشار روغن پایین تر است.

اروپا و بازارهای آسیایی بسته گسترده بالاتر است.

با وجود این آخرین جلسه از فروش امید باقی می ماند که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم اقتصادی شد برگزاری جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار به علاوه بسته نجات اقتصادی میان شیوع کروناویروس.

“ما امیدواریم که برای دیدن کنگره عمل می کنند که در اوایل هفته آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

نجات بسته است که بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده به عنوان همه گیر و خود را در سراسر کشور خاموش کردن hurtles این کشور نسبت به احتمال رکود است.

حتی با بازار گسترده اسلاید خطوط هوایی و هتل ها و خط کروز اپراتورهای صعود به عنوان کنگره مشغول به کار در محرک اقتصادی لایحه که شامل میلیاردها به قید وثیقه از آن در صنایع. هواپیمایی متحده رسید 14.8% و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی شروع به پریدن کرد 19.1%. کارناوال گل رز 17.4%. با وجود دستاوردهای بزرگ این سهام هنوز هم به شدت پایین برای سال.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا راه اندازی یک برنامه برای تزریق پول به بازارهای اعتباری خرید به 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه. بانک مرکزی انگلیس کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1% و راه اندازی مجدد برنامه خود پول تزریق به سیستم مالی است. استرالیا در بانک مرکزی قطع آن معیار اعطای وام به نرخ 0.25%. بانک های مرکزی در تایوان و اندونزی و فیلیپین و همچنین کاهش نرخ بهره.

آنها در حال تلاش برای کاهش تاثیر رکود اقتصادی جهانی که پیش بینی می گویند به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به عنوان ایالات متحده و دیگر دولت های سفت سفر کنترل نزدیک کسب و کار و به مصرف کنندگان و مسافران را به ماندن در خانه.

ایالات متحده فدرال رزرو پرده از اقدامات شنبه برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت پول نقد به عنوان بیمه در برابر سقوط قیمت دارایی ها.

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus شیوع و گسترش موج از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به معنای کمک به آن داشته باشد.

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 246,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

___

AP کسب و کار نویسنده شیرین کن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im