Douglas County مردد از تامین مالی برنامه ترک حداقل یک توسعه در برزخ

آینده حداقل یک قلعه بزرگ سنگ پروژه murkier امروز پس از Douglas County کمیسیون رای دادند نه به شرکت در یک برنامه است که متصل صاحبان ملک تجاری با وام های انرژی و آب و برق, بهره وری کار و ارتقاء.

سی, کلرادو, شهرستان بخشی از کلرادو ملک تجاری ارزیابی انرژی پاک یا C-سرعت برنامه و بیش از یک دوجین از دیگران هستند و در بحث ها به پیوستن به, با توجه به وب سایت برنامه. Douglas County بود “در بحث” گروه تا روز سه شنبه هنگامی که county کمیسیون راجر کبک و لرا توماس رای به لغو یک قطعنامه که گفت: شهرستان خواهد شرکت کنند. کمیسر آبه Laydon رای دادند و در برابر خروج از برنامه.

“من فکر می کنم این نهاد یک نهاد دولت با صدا غذا خوردن dab در وسط بین دو نهادهای خصوصی است که در حال ایجاد یک قرارداد تجاری پس از آن شامل دولت و آن دولت نیست و متعلق به” توماس گفت.

C-سرعت است و کلرادو نسخه از یک برنامه وجود دارد که در بیش از 30 متحده است. آن را از طریق یک لایحه تصویب از طریق خانه ملت در سال 2015 گفت: Tracy Phillips که نظارت دولت برنامه. C-سرعت اجازه می دهد تا صاحبان ملک تجاری به شیر به خصوصی وام تا 100 ٪ از هزینه از کار است که خود را ارتقاء ساختمان, بهره وری انرژی, صرفه جویی در آب و استفاده از انرژی تجدید پذیر و دیگر واجد شرایط کار می کنند. برای پروژه های جدید وام حساب می تواند تا 20 درصد از تامین مالی.

در حالی که این برنامه نظارت فیلیپس و کلرادو جدید انرژی بهبود دفتر منطقه شهرستانها باید انتخاب کردن در. شرکت شهرستانهای جمع آوری بازپرداخت وام از طریق ویژه مالیات بر دارایی ارزیابی. این اجازه می دهد تا C-سرعت بدهی به متصل به ساختمان ها صاحبان خود را به طوری که آن را می توان در فروش. استان ها در حال جبران از طریق هزینه از 1 ٪ در بدهی های آنها را جمع آوری فیلیپس گفت.

توسعه دهنده شان معبد نمی لحن و یا حضور در نشست روز سه شنبه اما او شده است نگه داشتن چشم و نزدیک در بحث. شرکت خود را P3 مشاوران در حال کار بر روی redeveloping سابق کمپرسی در وسط قلعه سنگ به 65 هکتار مخلوط با استفاده از توسعه است. اولین پروژه برنامه ریزی شده برای سایت یک 359 اتاق هتل و رفت و آمد مکرر با بیش از 40000 متر مربع از ملاقات و رویداد های فضایی. معبد در نظر گرفته شده به دنبال برخی از تامین مالی از طریق C-سرعت.

“ما فکر می کنیم این یک کوته بینانه تصمیم گیری تاثیر می گذارد که بسیاری از پروژه های خوب در شهرستان داگلاس که در حال ساخت و ساز جدید” معبد گفت: از روز سه شنبه رای دادن. “با مهمان نوازی بودن سخت ترین ضربه (صنعت) در گیر این بدیهی است که می تواند بر آینده قصد دارد از رفت و آمد مکرر.”

او گفت که این پروژه را ایجاد حداقل 200 شغل دائمی در قلعه سنگ.

توماس’ مخالف بود و تا حد زیادی ایدئولوژیک و رانده شده توسط میل به محدود کردن اندازه از شهرستان دولت. او با اشاره به این که شهرستان جوش دیگر جبهه محدوده صلاحیت شناخته شده محافظه کار و سیاست و همچنین حمایت از برنامه است.

برای Laydon موضوع آب پز را به خطر و نیاز به سرمایه گذاری بیشتر گزینه های در زمانی که کشور در حال ورود به یک رکود است. او اشاره کرد که از حدود 2,400 خواص است که شنود گذاشته به C-سرعت وام در سراسر کشور تا کنون فقط دو رفته اند به سلب حق اقامه دعوی.

“من فکر می کنم این امر می تواند عاقلانه برای تایید نمی C-سرعت در شرایط عادی” Laydon گفت: “اما هنگامی که کسب و کار در حال شکست زمانی که اقتصاد شکست خورده است, من فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که این شهرستان درگیر در بحث فعال با جامعه که در آن هیچ خطر وجود دارد به این شهرستان است.”

اصطلاح محدود کبک طرفه با county treasurer دیوید گیل که در ابتدای جلسه توصیه می شود این شهرستان به C-سرعت زیرا آنها بازدید خطرات بیش از حد بزرگ است. کبک و گیل اشاره کرد که یکی C-سرعت پروژه که رفته به سلب حق اقامه دعوی است که در کلرادو Fremont County, و در حال حاضر بدهی های اضافی متصل به آن چیزی که می تواند مانع فروش. بدون اطمینان که شهرستان نمی خواهد از دست دادن هر گونه مالیات اموال اگر چیزی مشابه اتفاق می افتد در شهرستان داگلاس کبک گفت که او نمی تواند پشتیبانی برنامه است. با اطمینان گفت: “”تجدید نظر در یک قطعنامه در تاریخ دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de